Endokrinologie - CENTROMED

První příspěvky v diskuzi

reagovat 24.1.2007 15:21 - Katka

Mám dotaz na zkušenosti s lékaři endokrinologie CENTROMEDu v poliklinice Budějovická.
Dostala jsem doporučení od praktické lékařky na navštěvování endokrinologie na základě hladiny thyreoidální stim.h. na úrovni 6,23 (mez 0,5-5). Jako dítě jsem chodila na endokrinologii k doktorce Daniele Novodvorské, ale vzhledem k určitým okolnostem jsem tam přestala chodit, ale teď vlastně mám přejít na dospělé. Mám tedy na výběr z doktorů v CENTROMEDu.

MUDr. Vladimír Felt, DrSc.
MUDr. Norbert Fryček
MUDr. Jarmila Zahradníková
MUDr. Jiří Fexa, Csc.

Máte s nimi někdo zkušenosti? Ke komu mám jít?

Děkuji.

reagovat 4.2.2007 17:48 - Jitka

Tak dr. Felt rozhodně nedoporučuju. Byla jsem u něj asi 4x, z toho 3x jsem byla vyřízena mezi dveřma. Neděla žádný rozbor krve, žádné sono, prostě si jen udělal čárku za pacoše.

Nyní již několik let chodím k dr. Svobodové nedaleko metra Háje a jsem s ní naprosto spokojená, je velice pečlivá, ochotná a přívětivá.

reagovat 6.3.2007 15:02 -

Ahoj Jitko, já momentálně taky hledám nějakého odborníka endokrinologa, moje obvodní lékařka mě nikoho nedoporučila, prý si mám někoho najít v místě svého bydliště, což mě příjde hodně neprofesionální. Byldím na Budějovické a vím, že v poliklinice je endokrinologie, no je skutečně dobrá?? Já chdi odborníka...kde najdu tu dr. Svobodovú?? Má nějaké stránky??

reagovat 7.3.2007 16:31 - zuzana

děkuji

reagovat 24.7.2007 07:05 -

Vím, že je pozdě na odpověď, ale jen pro informaci dalším..na Budějovické na endokrinologii chodím k MUDr. Zahradníkové a je naprosto skvělá.Moc příjemná a pečlivá.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 3.11.2015 10:58 - Marie N.

MUDr.Zahradníková by vůbec neměla léčit,protože tak zahořklou, staropanenskou,nevstřícnou a lajdáckou osobu jsem ještě v žádné jiné ordinaci nezažila.
Této paní se vyhněte velkým obloukem.

reagovat 29.3.2017 19:42 - Alena R.

Vím, že je pozdě na...

Souhlasím,příšerné chování k pacientovi, zamračená, věčně naštvaná, bez chuti vyslechnout pacienta. Přestala jsem tam chodt.

reagovat 12.7.2017 09:13 - Anna P.

Protože jsem stále marně hledala endokrinologa s dobrým doporučením,nezbylo mi nežli navštívit jednu z mála lékařek,jterá přijímala pacienty-proč asi???-ihned,dr.Zahradníkovou.Musím přiznat,že neustálá kritika této "lékařky" je nejen na místě,ale že skutečnost je ještě mnoho horší.Takové nepříjemné,arogantní,naduté a zcela neempatické osoby by se vůbec neměly v našem zdravotnictví objevovat.Navíc její odborné znalosti jsou dle mého soudu nulové,když jsem se vzpamatovala ze šoku a navštívila jsem endokrinologa na Praze 6,potvrdil mi zcela opačnou diagnozu.Paní Zahradníková by možná uspěla jako lékařka ve věznici na Mírově,ale ne jako lékařka civilizovaných a
morálně vzdělaných lidí.

reagovat 14.7.2017 09:32 - Petr

Dobrý den.
Také jsem měl tu čest stát v ordinaci MUDr.Zahradníkové.Tato paní je "lidskost sama".Když jsem ji požádal o žádanku na sono,tzv. mě "seřvala na tři doby".Neříkám,že mi musí vyhovět /další lékař mi s úsměvem žádanku napsal/,ale to jednání!!!Zajímalo by mě z jaké rodiny tato paní pochází,asi "komu není z hůry dáno".Děkuji,již nikdy více.

reagovat 29.8.2018 09:45 - Ing.Eva

Dobrý den.
Protože se mi nepodařilo sehnat jiného lékaře,navštívila jsem "všemi vychvalovanou"doktorku Zahradníkovou.A musím říci,že jedna návštěva mi bohatě stačila,již nikdy více.Nejen že vůbec nemá potřebné odborné znalosti a dává mylné informace,ale ještě k tomu se vůbec neumí chovat k lidem.Strašný zážitek.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *