emfyzem - rozedma plic

První příspěvky v diskuzi

reagovat 25.8.2007 01:04 - Marie

měla bych dotaz, chtela bych vědět více o emfyzemu, nebo-li o rezedmě plic.
Děkuji.

reagovat 23.2.2009 20:47 - SaBY

nechtej to zazit fakt ne

reagovat 14.4.2009 20:09 - jaja

Rozedma plic je v podstatě rozklad plic-vím to, protože mi na to umřel taťka.

reagovat 9.12.2009 20:02 - Vladimír

Umřel mi na to můj nejlepší přítel.Vpodstatě se zmodralý udusil.Kouřil i po posledním varování 40-60 cigaret denně s deseti varovnými výkřičníky v lékařské zprávě.

reagovat 4.8.2010 17:34 - ane

kurva déte už do prdele tu vlezló reklamu na antistax ani zavřit to kóldně nejde, počist si nemožu, kokoti

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 19.10.2014 19:19 - Kája

Ahoj. Děda má rozedmu plic a viděla jsem někde reklamu na Senzycol, co by s tím měl hodně pomoci. Víte o tom někdo něco?

reagovat 1.11.2014 01:12 - Tereza

Dobrý den,

bohu dík...

Bohužel i my jsme měli tu zkušenost s léčebnou Janov. Umřela nám tam maminka :-( Dodnes se s tím nemohu smířit. Nikdy bych tam už nikoho neposlala. A vy lidé,kteří jste odkázáni na lůžko dobře to zvažte zda se tam budete léčit. Vůbec nechápu některé jednání sester tak k nemocným pacientům, kteří jsou odkázáni na pomoc druhých a oni to nerespektují a jednání o tom vůbec nemluvím. Píchat morfium je už bohužel poslední možnost :-( Hnus tam. Dodnes mám před sebou vše.

reagovat 12.10.2017 14:09 - Václav

Bohužel i my jsme měli tu...

Prosim o více info. DĚKUJI

reagovat 11.1.2018 11:51 - Monika

Také máme nejhorší zkušenosti s léčebnou Janov. Maminka viděla nějaký dokument v televizi jak tam každého uzdraví,že domu odchází bez kyslíkovych přístrojů a hrozně tam chtěla, věřila jak jí pomůžou, mluvila po telefonu s primářem ten ji řekl aby co nejdříve nastoupila do léčebny že ji pomůže. Maminku jsme nechali odvézt, ještě večer volala že ji pichaji morfium že je pořád unavená. Ve dvě hodiny ráno zemřela. Bylo to něco nepředstavitelného,maminka které bylo 54let už se nám nikdy nevrátí. Druhý den když jsem přijela pro věci tak jsem se zeptala proč ji dávali morfium když měla ještě k tomu nemocné srdíčko mi bylo primářem zdeleno že ji to dávali na bolest. Mluvil semnou jako by to že někdo zemře bylo na denním pořádku, nehledě na to jaká je tam špína, smrad,je to tam jak vězení! Tohle předtím vidět nikdy bych tam svou maminku nepustila. Já už nemám tu možnost, ale pokud máte někoho kdo se tam má léčit, nedělejte to. Nikdy nezapomenu na telefon vaše maminka dnes ráno zemřela přijeďte si pro veci!!!

reagovat 20.2.2018 19:10 - Jindřiška

Mám stejné zkušenosti jako paní Monika.Slíbili, jak mému tatínkovi pomohou, proto tam jel.Po přijetí hned morfium a za 5 dní umřel.Mě to ani nesdělili, až když jsem si tam zavolala já.Je to tam jako v krematoriu a smrt považují za něco normálního.Pro nás obyčejné lidi je ale úmrtí našeho blízkého něco tak hrozného, co s námi opravdu zamává.To nemá s léčebnou nic společného.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *