Elseve-Fructis-Pantene-Gliss Kur-Nivea ???

První příspěvky v diskuzi

reagovat 24.10.2005 16:54 - Lenča D.

Se kterými z těchto šamponů (popř. celou vlasovou řadou) máte nejlepší zkušenosti?
Co se týče výsledků péče, kvality a zdraví vašich vlasů...

reagovat 25.10.2005 09:36 - prober

Neblbni Lenčo, vlasy jsou tak zdravé, jak zdravé narostou. Již "narostlý" vlas je mimo kořínku mrtvá hmota - keratin, na kterou můžeš napatlat jakoukoliv chemikálii (po které se bude víc lesknout, bude antistatický, apod.), ale "vyživovat" vlasy můžeš asi jako plastový kelímek. Jez pestrou stravu, nehul a budeš mít zdravě narostlé vlasy, které si umývej jemným, třeba dětským šamponem ať šetříš pokožku hlavy a uspoříš prachy za předražené sračky renomovaných značek.

reagovat 25.10.2005 10:33 - Šárí

Musím se připojit k proberovi. Ať jsem zkoušela jakýkoliv vlasový zázrak, ať chemii nebo čistě přírodní věci, vlasy jsou po všem pořád stejné. Nakonec jsem zůstala u přírodního oleje na vlasy, protože na rozdíl od šamponů nesmrdí umělou "vůní", a u henny, protože ta jediná má na mé vlasy jakýs takýs, byť chvilkový účinek.

reagovat 25.10.2005 11:40 - Jana

Souhlasím

reagovat 14.11.2005 17:40 - lucinka

je to pěkná blbost, já, co jsem začala používat Selective Professional mám úplně nové vlasy. Vzhledem k tomu že je odbarvuji, tak jsem vždy na hlavě měla spíš chemlon, ale jak jsem začala používat kvalitní kosmetiku tak mám lesklé vlasy u kterých se netřepí konečky. Nikdy jsem nekouřila a žiju celkem zdravě, takže tím to být nemohlo.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 23.6.2011 18:41 - Luna

Diskuze je už stará,ale musím říct,ženesouhlasím s tvrzením,že je jedno co si na vlasy dáme,protože vlasy jsou mrtvá hmota.Zkusila jsem Garnier a vlasy hned po umytí zmaštěné a hlava šíleně svědila.

reagovat 26.9.2011 15:32 - dave

pro jemný suchý vlasy skuste glisskur oil "ten žlutej průhlednej" jinak instant repair glisskur černý sprej bezoplachoví dodá obranu vlasům,,poučívám celou řadu a k tomu navíc ke každému glisskuru doplňěk "bezoplachoví balzám" vlasy mám v pohodě

reagovat 26.9.2011 19:50 - asdf

Záleží, jaký typ vlasů máte. Já je mám hodně melírované (blond) a tím melírováním jsou dost vysušené a lámavé, takže z drogerie mi vyhovuje žlutá Schauma - Oil Intense nebo žlutý Gliss Kur - Oil Nutritive. Jinak z kadeřnictví od L´Orealu Intense Repair - šampon + maska. Na barvené vlasy jsou vhodné šampony na ně určené (červená Schauma, červený Elséve), kdo nemá vlasy tak zničené jako já, je na melírované vlasy určený např. Elséve na melíry nebo Elséve s mateří kašičkou.

reagovat 7.2.2012 22:09 - elisa

ja pozivam ten cerny glisskur asi rok a ten balzam ve spreji nic moc vsechny sampony sou dobry kdz si ten den umijete aten druhy den te ulizani a jeste se stoho visusuje pokoska u hlavy

reagovat 7.2.2012 22:11 - ruza

to je pravda ja ho taky pozivala a vysusuje se stoho pokoska alipy se delaj

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *