Elicea

První příspěvky v diskuzi

reagovat 26.11.2009 19:21 - Kateřina

Dobrý den,byla mi naordinována nová AD.Máte někdo zkušenosti s tímto lékem?

reagovat 28.11.2009 20:08 - Kateřina

Opravdu se nenejde nikdo,kdo užívá lék Elicea?

reagovat 1.12.2009 11:31 - kika

Opravdu se nenejde nikdo,kdo...

ahoj, právě ho užívám asi 10tý den. Je to moje první zkušenost tak zatím nevím no

reagovat 2.12.2009 05:32 - Renata

Opravdu se nenejde nikdo,kdo...

Beru lék teprve 7 dní. Mám pocit, že má vedlejší účinek, protože už pět dní nemůžu spát a jsem úplně odrovnaná. Pořád mi hrozně buší srdce. Doktor na to reagoval tak, že to nebude od prášku a napsal mi léky na spaní. Nechci být závislá, proto nevím, zda ho brát nebo ne. Už jsem vyzkoušela všechno, ale bez účinku - spím max. 2 hodiny za noc.

reagovat 2.12.2009 21:01 - Kateřina

Ahoj,díky za reakce.Taky ho užívám asi 8 den.navazuji na citalec.Všude jsem četla pozitivní recenze,tak uvidíme..
Renato,neboj asi to budou vedlejší účinky a srovná se to.Můj stav je taky horší.
A co jsi užívala předtím?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 20.6.2017 07:46 - Michaela

Vedlejší účinky to má...

No, chodila jsem na skupinu, měla i psychologa. Po tom, co jsem tak přibrala a naznačili mi tam, že na anorekticku jsem tlusta (puvodně 27 kg, poté asi 56), tak jsem odešla a zase se z toho dostávala sama. Vyhovuje mi to tak. Teda nejsem úplně sama, jsem s mamkou. Už jsem teda delší dobu dospělá, ale ona mi byla nejlepším psychologem a doktorem. Ale přestávám to zvládat a hlavně už mě přestává bavit pořád se snazit. Nevidím důvod.

reagovat 9.8.2017 22:10 - Nikolek

Ahoj me elicea zabrala cca az za 2 a pul mesice . zezacatku jsem myslela ze mi praskne hlava tak jsem brala pulku tablety mesic ted beru celou a dobri:) akorat me stale trapi spatne dychani a unava:/ ale Mudr mi reklaze dva mesice je jeste malo ze jeste musim vydrzet. Drz se je to strasne, kdo nezazije nepochopi.

reagovat 10.8.2017 05:15 - Pampeliška

No, chodila jsem na skupinu,...

Anorexie, a obecně PPP, to jsou nemoci na dlouho. I když už vypadáš normálně na těle, tak na duši ta úzdrava trvá mnohem déle. A pro psychology je práce s holkama s PPP extrémně náročná. Nedivím se, že se do toho nehrnou.

reagovat 15.11.2017 13:53 - Radek

Měl jsem diagnostikovanou středně těžkou depresi.Mě Elicea zabrala až po měsíci.K tomu jsem dostal neurol který jsi hned vyhodil. Do té doby to bylo peklo.Jako bych měl celý měsíc těžkou kocovinu.Hlavně to nechutenství.Stavy na sebevraždu.Nespavost. Doporučuji začínat s mírnými dávkami aby si tělo postupně zvykalo. Nyní se cítím bez deprese a nechal jsem si naordinovat prášky na spaní. První noc spím jak mimino.

reagovat 28.11.2017 13:03 - Kateřina

Dobrý den
chci se zeptat, dnes mi psychi.lékař předepsal Elicii 10mg. Strašně mě zarazilo to, že bych mohla mít sebevražedné myšlenky. Bojím se to začít vůbec brát. Vím, že bych si nikdy neublížila ale mám hroznou depku a uzkost. Prosím o rady jestli to mám začít jíst nebo se na to vykašlat ikdyž bych nerada protože se chci samozřejmě zbavit toho s čím se ted léčím.
Děkuji

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *