Elektrostatické stínění geopatogenních zón - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 13.10.2004 17:02 - ales

Existence geopatogenních zón nebyla nikdy vědeckým způsobem verifikována. GPZ patří do oblasti šarlatánství a pseudovědy a je záminkou lákání peněz.

reagovat 14.10.2004 08:08 - Obludsman

Aby ses s tý vědy jednou neposral Aleši!!!!!!!!!!!
Věda také svého času dokazovala, že nemohou létat těžší předměty než vzduch...

reagovat 14.10.2004 08:26 - vrána

... i ty jeden filuto! Že jsi to opsal z Rudýho práva ze dne 6.7.1977?! Bod G u ženy medicínští vědátoři taky ještě neobjevili a jak to funguje :-)

reagovat 14.10.2004 11:53 - Karel

Jestli je to ten Aleš z jistého fóra na doktorce, tak ten opravdu trpí měřicím syndromem.
Co věda nezměřila, tak to prostě neexistuje, byť to příslušného vědce třeba každý den koplo do koulí.

reagovat 22.10.2004 11:19 - Pája

a víra tvá tě uzdraví.To nemyslím nijak ironicky.Ať si každý věří čemu chce,když mu to pomůže.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 9.5.2005 12:21 - Borča

Čau Aleši!
Souhlasím s Tebou! Jsou to bláboly a nejhorší je, že tomu někdo opravdu věří!

reagovat 18.3.2007 12:46 - PN

V současné době probíhá celoplošné bezplatné měření geopatogenních zón v ČR v rámci projektu Zdravé bydlení, více se dozvíte na stránkách o geopatogenních zónách http://www.gpz.cz ...

reagovat 30.9.2009 14:35 - Miroslav Čarnecký

Dát si do postele kvalitní zdroj elektrosmogu může snad jen hlupák, dnes již naštěstí existují kvalitní harmonizéry
GPZ, podařilo se mi jej sehnat v zahraničí,nosím na krku malou cihličku epoxidu a jsem v pohodě.Harmonizuje GPZ i elektrosmog.Jelikož pracuji s kyvadlem a virgulí, prováděl jsem si měření sám,v okruhu 2 m nelze změřit nic,od 2 do 10 m rapidně snižuje sílu GPZ

reagovat 30.9.2009 21:53 - _

Čarnecký, nech se vyšetřit.

reagovat 30.9.2009 21:55 - Klea

..aby mohl anonym závidět, jak jsi zdravý:-)

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *