Elektrošoky a úroveň psychiatrie všeobecně

První příspěvky v diskuzi

reagovat 20.12.2008 11:04 - ESC

Docela mě zatěžuje úroveň našich psychiatrických zařízení - zákroky prováděné bez souhlasu pacienta, prostě dokotři si často hrají na bohy... a elektrošoky jsou toho důkazem...Prostě často se pacienta nezptají vůbec, idkyž není nesvéprávný a ani smyslů zbavený, nedají na vědom rodině, nebo to různě obcházejí... myslím že by se tohle dít nemělo... a znám z osobní zkušenosti jednoho človkěa - když pominu ty příběhy které také zní celkem věrohodně co se válí po internetu - kterému to udělai nedobrovolně, jeho stížnost zamezli a dodnes má problémy s pamětí a je na tom bídně...jak je tohel vůbec možné? To se s tím brajglem v psychiatrii nedá něco udělat?

reagovat 26.12.2008 16:26 -

Esctoday, vrať se na help.

reagovat 26.12.2008 17:34 - Formol

Fascinnující. Jenže opak je pravdou a někdy je problémem i ochrana rodiny před nebezpečným nemocným. A většina těch děsivých historek jsou buď produktem choroby nebo sprostým výmyslem polovzdělanců s pseudohumanitním vzděláním.

reagovat 26.12.2008 18:02 - A.

Vše lidem, co se chystají do psychiatrické léčebny: Střezte se pychiatrie v Hradci Králové!!! Provádějí tam lidem neskutečné hrůzy. Proto Vás prosím, nechte se hospitalizovat kdekoliv, jen ne tam!

Chci tímto varovat ostatní lidi - mám s psychiatrií v HK hrozné zkušenosti. Velmi vřele doporučuji Psychiatrickou léčebnu v Novém Městě nad Metují - je tam příjemné prostředí, skoro až domácké, v mezích možností i pohodové sestry a doktorky a naprosto úžasná paní primařka :)

Přeji hodně zdaru a zdraví

A.

reagovat 26.12.2008 18:25 -

Formol, ty už vopruzuješ i tady? Kolik elektrokonvulzí máš za sebou? AŤ už v jakémkoli kontextu?

Pro ostatní čtenáře - najděte si tady na doktorce téma elektrokonvulze - tam se dozvíte víc.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 25.12.2010 22:27 - Monya

Byl jsem hospitalizován v...

Do Kroměříže

reagovat 26.12.2010 08:06 - pavel

Tome,člověk je jistým podobenstvím BOHA Otce Syna a Ducha svatého.Tedy Těla Duše a Ducha ,Tělo potřebuje kvalitní výživu,pohyb,vzduch atd.Duše potřebuje Lásku a Duch potřebuje Víru.Já tvůj problém vidím v určité dezorientaci myšlenek,pocitů atd.Říká se pomož si a Bůh Ti pomůže.nechci tě zmást,ale je to o tom,že si hodně musíš pomoci sám.Ty musíš chtít se uzdravit,přemýšlet o sobě,poznat sám sebe a tím si lépe porozumět.Poznat svoje dobré i špatné vlastnosti.je toho hodně.Dnes je jiná doba.Můžeš vyhledat i kněze ,který je znalý v psychologii a to oni většinou jsou.Pokud budeš potřebovat, hlavně zpočátku léky,bohužel ty ti musí dát psychiatr.Přeji ti hodně štěstí.

reagovat 4.6.2011 11:38 - darihuana

Byl jsem hospitalizován v...

ahoj moc rada bych se na tebe nakontaktowala a nejak ti pomohla

reagovat 4.6.2011 17:54 - Mně taky marihuana pomohla :))

ahoj moc rada bych se na tebe...

--------------------- :)

reagovat 9.8.2011 16:20 - Mates

Fascinnující. Jenže opak...

Ty jeden debílku ja bych vymyl mozek tobě jak by ti bylo!!!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *