Elektronická cigareta a ekzém

První příspěvky v diskuzi

reagovat 19.10.2013 19:07 - Marci

Zdravím všechny příznivce elektronické cigarety. Již asi dva a půl roku kouřím elektronku a jsem spokojená,a nedám na ni dopustit. Mám značkovou Ego, nikdy jsem nenakupovala e-liguidy někde v Číně. Teď mám problém, udělal se mi ekzém na rukou. Léčím se, čistím tělo zevnitř..., odkyseluji,alergická na nic nejsem,ale stejně ve mě hlodá myšlenka...co když to mám z elektron. cigarety???
Takže se ptám: nejste na tom někdo stejně, jako já?

reagovat 22.10.2013 10:52 - luciano

Z elektronickej cigarety to určite nemáš. Liqiud nemá žiadne látky, ktoré sú na pokožku alergické.

reagovat 22.10.2013 11:21 - hm

Z elektronickej cigarety to...

Až na to, že to není pravda. El. cigára mají spoustu negativních účinků, jen se o tom postupně začíná mluvit teprve až teď. Sama mám v okolí pár lidí, kteří měli nejrůznější reakce na tyto výrobky. A pokud ani to nestačí, jak jistě mnozí z nás ví, už tato problematika proniká i do médií, viz, nedávné přiotrávení se těmi sra-kami několika lidí...Je to sajrajt.

reagovat 22.10.2013 16:29 - e-man

Moc koukáš na tv Nova...radši hledej objektivní informace, než dezinformace objednané farmaceutickou a tabákovou mafií...

Více zde-

http://www.esmokinginstitute.com/cs/node/31

http://www.e-cigaretafans.eu/pod-lupou/novinky/rozbory-e-liquidu-od-vscht-praha

reagovat 23.10.2013 18:42 - luciano

Liquid sa skladá z týchto zložiek:
propylénglykol, glycerol, voda, minimálny obsah alkoholu, kyselina mliečna, aromatické látky, potravinárske farbivá a nikotín. E-liquid neobsahuje žiadne rakovinotvorné látky, decht, oxid ľahol a ďalších 5000 škodlivých látok, ako je tomu u klasických cigariet.
Propylénglykol, tiež pod názvom propán-1 ,2-diol, je organická zlúčenina, zvyčajne slabo sladká vizkózní (hustota) kvapalina bez farbív a zápachu. Používa sa okrem iného aj v medicíne, kozmetike, potravinách, zubných pastách, ústnych vodách.

Glycerol, čiže glycerín tiež pod názvom propán-1 ,2,3-triol je bezfarebná kvapalina bez zápachu, sladkej chuti. Je dôležitou organickou zlúčeninou, lebo je súčasťou tukov.


Voda, H2Opro riedenie tekutiny, bez chuti.

Alkohol, je tiež pre riedenie tekutiny. Nemusíte sa ničoho obávať, v zmesi je alkohol len v nepatrnom množstve. Pri dychovej skúške je vylúčené pozitívny meranie.

Kyselina mliečna, podiel zložky je naozaj minimálny, fyzikálne vlastnosti liquidu neovplyvňuje. Má veľký vplyv na chuť a spája jednotlivé zložky chuti.

Nikotín, bezfarebná, olejovitá látka. Má stimulačné a uvoľňujúce účinky.

Takže, ako vidno e-liquid neobsahuje žiadne zdraviu škodlivé látky. Všetky tzv. štúdie, ktoré hovoria o škodlivosti e-cigariet sú len výmyslami tabakových mafií, ktoré predajom e-cigariet prichádzajú o obrovské zisky a preto sa bránia ako vedia.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 7.11.2013 08:31 - 1marci

Marci, skús sa na svoj...

ahoj, už jsem se tam zaregistrovala a zkusím položit dotaz, je tam přes 7000 členů a taky pár lékařů, tak snad poradí. Díky za tip

reagovat 7.11.2013 08:38 - no

No přiznám se, že už jsem...

a nebylo by lepší zkusit na čas vysadit el. cigário a pozorovat? třeba se ukáže, že je to tím a ty budeš moci zase jíst notrmálně...

reagovat 7.11.2013 08:48 - 1marci

a nebylo by lepší zkusit na...

asi ano, jenže budu muset šáhnout po klasickém cígu a to se mi moc nechce, ale změnit životosprávu, co se jídla týká, v tom nesmím přestat, ekzém je běh na dlouhou trať a musím vytrvat, zvlášť, když vidím, že to odkyselování pomáhá.Dneska trpí ekzémama a jinými nemocemi spousty lidí a hodně je to z toho, jakýma jedama se cpeme, jenže kdo má možnost baštit něco jiného než z obchoďáku

reagovat 10.11.2013 09:11 - 1marci

Marci, skús sa na svoj...

ahoj, tak se mi tam diskuze rozběhla a zatím po radách zkusím vyměnit liguid PG za VG. Jsi tam také? Možná porozmýšlím o výměně elektr. cigarety za něco ještě kvalitnějšího.
Děkuji ti a fajn den

reagovat 21.11.2013 11:29 - Lida

možná by pomohlo míchání vlastních liquidů, jak je například napsáno napoříklad zde: http://www.e-cigo.cz/clanky/vime-proc-prejit-na-elektronickou-cigaretu

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *