elektro sex

První příspěvky v diskuzi

reagovat 23.7.2012 12:17 - slaver

Zdravim potreboval by jsem poradit a doufam ze se tu najde nekdo kdo mi poradi. Vyzna se tu nekdo v elektro sexu? Jde mi o to ze jsem se vzdy docetl jen ze se nesmi pouzivat pri nemocnem srdci, nebo pri kardiostymulatoru. Ja jsem se narodil s vrozenou srdecni vadou ktera byla odstranena kdyz mi byli dva roky. Od te doby jsem problemy se srdcem nemel. Mohl bych ho pouzivat?

reagovat 25.7.2012 21:43 - notak

Poradí někdo??

reagovat 26.7.2012 15:34 - Slavomir

Elektrosex - elektromasturbácia...
Keď má muž slabé srdce, tak by mal sex obmedziť, alebo, keď sa nedokáže premáhať, tak by mal obmedziť ejakulácie. Poučné video k "suchému" a "mokrému" elektrosexu je napríklad na:

www.xhamster.com/movies/1178903/spritzbub_vibro_dry_orgasm.html

www.xhamster.com/movies/1178906/spritzbub_vibro_039_wet_039_orgasm.html

Ten prvý spôsob orgazmovania (masturbácie) srdcu neškodí ...

reagovat 21.10.2012 08:44 - Lizz

Tady bych asi doporučila podívat se k nám na eleferno.cz, o větším serveru, cele věnovaném elektrosexu fakt nevím :)

reagovat 22.10.2012 17:08 - Pavlína

všechny odpovědi na
http://hrisnaporadna.blog.cz/
Radí opravdové odbornice :)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 26.2.2015 14:03 - franta

Na tom odkaze nic zajímavého není, spíš diskuse tří úchylů. Nic konkrétního k mému dotazu. Pár chlapů u tématu Masáž prostaty a Kastrace zmínilo vydojení prostaty a vypuštění semena pomocí sondy do análu k prostatě.Zajímají mě pocity jaké u toho jsou a zda si to jde udělat sám bez pomoci partnerky.

reagovat 5.2.2017 12:24 - Dráteník

Zajímalo by mě použítí...

Funguje to , i když je špatná erekce a při správně použitých elektrodách a zdroji to je nepopsatelný zážitek vedoucí až skoro k extázi a několikanásobnému orgasmu. Navíc je možné si užívat celkem libovolně dlouho. Rozhodně bych pro začátek nedoporučoval žádné elektrody uvnitř těla a jen ověřené zdroje proudu, i když někdy výkonem na "pořádný" prožitek nestačí.
Odkaz na eleferno je sice zajímavý, ale příliš zaměřený na aplikaci u žen, ale jako inspirace může též posloužit.

reagovat 5.2.2017 13:08 - Ondra

Zažil jsem hraní s elektro Mystim a nějak mi to nepřišlo erotické ani vzrušující. Nejdřív mě brněl proud v pulzech a poté mi to začalo stahovat svaly. Elektrody měl měl na penisu a v análu. Celkově mi to přišlo jako erotické hry spíše rušící, i když se partnerka snažila. Poté říkala, že to někoho bere a někoho ne, což byl můj případ. Celkový dojem byl, jako když se snažím souložit ve sprcháči a na záda mi kape studená voda, tedy se sebezapřením to jde, ale rozkoš to není.

reagovat 5.2.2017 20:02 - Dráteník

Zažil jsem hraní s elektro...

Anální elektroda se mi neosvědčila, nebylo to příjemné. Dlouhou dobu jsem používal elektrody na obou chodidlech přes navlhčené ponožky a přes ně neoprenové a kalíškovou elektrodu na špičce penisu. Vše musí být navlhčené, nikde to nesmí pálit. Teď místo nožních elektrod používám pásek z polovodivé gumy kolem kořene penisu až pod varlaty a buď vodivý klobouček na špičce, nebo kroužek pod žaludem. A pak je důležitá volba zdroje. Nesmí mít bodavé pulzy, ale musí jemně, až silně brnět. A intenzita se musí zvyšovat postupně. Zdrojů jsem odzkoušel řadu, ale nejvíc používám vlastní výrobek.

reagovat 17.12.2017 15:32 - martin

Anální elektroda se mi...

zdravim rad bych vedel to elektricke zapojeni schema diky moc

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *