JE mozne zrusit podepsanou kupni smlouvu na dum??

První příspěvky v diskuzi

reagovat 4.2.2010 18:26 - RENATA

je mozne zrusit jiz podepsanou kupni smlouvu na dum,prodala sem pres realitku,a jestli ano,za JAKYCH PODMINEK??? moc diky a MOC SPECHAM NA ODPOVED.

reagovat 5.2.2010 06:28 - *

Do 2 let je mozne odstoupit od kupni smlouvy-pisemne a urcite to nech sepsat pravnika.

reagovat 5.2.2010 17:26 - RENATA

to myslite jako ze sem podepsala smlouvu,vcera,lidi se nastehujou do mesice a ja muzu za 2 roky rict ze odstupuju od smlouvy?to sem asi spatne pochopila ne??dekuji nezlobte se

reagovat 5.2.2010 18:13 - Lidna

Taky mi to přijde silně přitažený za vlasy. I z druhé strany by to byl průšvih. Prodáte barák, dostanete peníze, použijete je třeba na splacení dluhů a po dvou letech přijdou lidičky, že vám dům vrací a chtěj zpátky peníze. To by byl docela horor, ne?

reagovat 5.2.2010 19:39 - RENATA

dekuji ,,,,a jeste nake rady?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 7.2.2010 18:01 - RENATA

dekuji vam

reagovat 20.5.2013 16:55 - tatulia

Dodrý den. Prosím o radu.Koupily jsme nebytovou jednotku v rodinném domě.V tomto rodinném domě může být jenom tři bytoví jednotky,tři ostatní nebytoví.Když jsme koupily nebytovou jednotku (dílna) ,prodávající nám řekl,že lze s toho udělat byt,a být tam trvale hlášen.Svědky máme,ale jsou to naše rodiče a dcera.Bohužel jsme to ne ověřili, a koupili.Za 11 měsíců zjistili že to není pravda.Když jsme to oznámili prodávajícímu ,tak nám odpověděl,že tohle nám neřekl (což je lež), a řekl nám to že musím z toho udělat ateliér, a pak ne bude problém (máme to co řekl natočení na mobil).Pak mužem v atelieru bydlet a trvale být hlášeni. Což taky není pravda.Chtěli by jsme odstoupit od smlouvy a vrátit peníze. Když nepůjde po dobrém, řešíme to soudní cestou. Prosím odpovědět,jestli máme šanci uspět u soudu? Jaku máme lhůtu na odstoupení od smlouvy.Chvátáme na odpověd. Děkujeme.

reagovat 4.10.2014 09:50 - Milena

Dobrý den chtěla jsem se zeptat jestli mužů odstoupit od smlouvy rodinného domku kvůli skrytým vadam
jako vyhořela elektrika a špatné topení

reagovat 28.4.2016 11:29 - Míla

Dobrý den, je možné odstoupit od kupní smlouvy na nemovitost i po několika letech? V roce 2000 jsme prodali restauraci. Dnes v 2016 chceme odstoupit od kupní smlouvy, souhlasí s tím i ten kupující. Na nemovitost je exekuce. Bude tomu odstoupení od kupní smlouvy někdo nějak bránit, když se prodávající s kupujícím dohodnou o odstoupení od kupní smlouvy i po tak dlouhé době?

reagovat 24.1.2018 11:48 - MonA

Dobrý den, je možné...

Pokud na to druha strana pristoupi a vy zaplatite veskere vydaje po dobu 6 let +nahradu za ulozene penize mozna. Predstavte si ze si nekdo vezme uver na restauraci, mesicne plati nemale procento na uveru a vy pak pridete po 6ti letech a rada by ste chtela nemovitost zpratky. Jste si vedoma ze za 6 let vypocet muze delat skodu druhe stane az nekolik milionu. Myslim si ze pokut jste schopna tyto naklady, vydaje, procenta uveru , hypoteky spetne zaplatit po tuto dobu.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *