Ejakulace=Orgasmus?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 30.5.2006 07:56 - Lenka

Mozna hloupa otazka,presto prosim o odpoved.
Ja jsem s pritelem nezazila svuj orgasmus jeste nikdy. Nedosahnu ho, ani kdyz si to delam sama rukou. Ale znam ho, kdyz masturbuji ve sprse, trva nekolik vterin, stahy a projede mnou pocit maximalniho blaha...
Kdyz to delam priteli rukou, pusou, nebo se milujeme, ejakuluje pokaždé. Ale připadá mi, že prostě vystříkne a nic, hotovo. Nepůsobí na mě, že by v tom okamžiku zažil něco úžasného.
Proto mě zajímá, v momentu, když muž "vystříkne" - prožívá ještě něco uvnitř, něco krásného? Je to už orgasmus? Nebo pouhá reakce penisu na něco a orgasmus jako takový by mohl probíhat ještě úplně jinak (tzn. že bych měla v uspokojování partnerka spoustu věcí, ještě vylepšit).
Děkuji za odpověd na snad ne moc stupidní otázku.

reagovat 30.5.2006 21:03 - Pastýř

Ty jedna děvko pekelná! Na chvilkovou rozkoš tě užije, co?!! A co tomu řekne náš Všemohoucí, na to se jaksi neohlížíš, co? Ty štětko nemravná, raději se obrať k Pánu a pros jej o odpuštění, neb těžké hříchy a smilstvo ty každý den pácháš!! Božskou posvátnou tekutinu muže ty užíváš způsobem naprosto zavrženíhodným, nechutným, strašlivě ohavným a znesvěcuješ ji svými ústy! Pokud budeš v těchto odporných skutcích i nadále pokračovat, trest spravedlivý tě nemine a ty v pekle budeš do věčnosti zneužívána partou těch nejhnusnějších zvrhlů a vyvrhelů, kteří již nyní nadrženi v podpeklí se tebe nemohou dočkat a slintaje na sebe navzájem, stále si sahají na kdysi posvátný nástroj plození ála známý milovník dětí M. Jackson, jehož určení se tak hanebně zpronevěřili!

reagovat 30.5.2006 21:20 - Gypsi

Pastýři, jsi plagiát "mravní hlídky" a jako každý plagiát jsi z principu nemravný, prostě padělek. Také proto nejsi vtipný, jen hloupý.

Kdybys byl první, pak možná ano.

reagovat 30.5.2006 21:20 -

To není stupidní otázka. Málokdo se takhle zeptá. Mužská ejakulace není orgasmus, mnoho lidí tyto dva pojmy ztotožňuje. Hrubě řečeno je toliko ejakulace masturbací do pochvy.(případně jinam:-) Nechci psát tak dlouhou odpověď, najděte si raději nějaké stránky o tantře, příp. literaturu na tohle téma, napadá mě Tantra od Lysebetha, snad vám bude k dobrému:-)

reagovat 30.5.2006 21:24 - Michal

Lenko, kdyz ejakuluju, tak je to orgasmus a je to hodne prijemny. Mozna tvuj pritel ma orgasmy min intenzivni, nebo se dovede ovladat. Ja u toho taky zrovna nekricim, ale kazdy by poznal, ze prozivam orgasmus, i kdyby nevideli tu ejakulaci.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 21.7.2014 16:29 - Jan

Pro drtivou většinu mužů...

Je to jednotná trojice: ejakulace+orgasmus+postkoitální únava. Ale dá se rozdělit.

reagovat 23.7.2014 16:55 - -

Pro mě není ejakulace až tak důležitá.
Když po předehře vstoupím do ženy, tak po pár minutách se přiblížím k ejakulaci, ale držím se tak, abych ji nedosáhl. Když se takhle milujeme 10 nebo 15 minut, tak je to pro mě tak příjemný pocit, že ejakulace je pak méně než desetina prožitku z celého milování. Nevím jestli orgasmus = ejakulace, mě se líbí užívat si to před tím.
Abych věděl, kdy se udělám a kdy ne, tak jsem to musel ze začátku trochu cvičit o samotě bez partnerky.

reagovat 23.7.2014 21:21 - Leoš

Pro mě není ejakulace až...

Znám to, dělám "lemování" (edging) při masturbaci, při styku to někdy jde, někdy ne.

reagovat 15.9.2014 18:01 - Jan

Uz jsem se milovala hodnekrat...

Nacvičený suchý orgasmus není porucha, ale cíl cvičení.

reagovat 15.9.2016 04:06 - ej

Mozna hloupa otazka,presto...

Často se to rozděluje na orgasmus a ejakulaci. Nikdy jsem v tom rozdíl neviděl. Jestli je orgasmus těch 5-6 sekund kdy nabíhá ten tlak a vysílá mě to do nebes tak ok, ale to mi většinou už ze žaluda nějaká kapka jde. Co se týče ejakulace tak ta první to pošle dál na mars a ty další jenom umocnují to co všechno se cítí od kostrče až po žalud. Takže já to vidím dost propojené.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *