ejakulace -ne ven

První příspěvky v diskuzi

reagovat 22.2.2007 05:27 - teri

Obcas se stane ze partner neejakuluje ven ale...no to bych prave chtela vedet.Jednou jsem o tom neco nekde cetla ale bohuzel nevim kde.Je to nahoda nebo se to stava pri urcitych podminkach?Je to neprijemne a probehne pri tom pocit jako pri orgasmu?Diky!!!:-)

reagovat 22.2.2007 13:19 - Olga

Měla by ses naučit pěkně provádět orálek a pořádně toho tvého hřebečka vysát.

reagovat 22.2.2007 15:26 -

Fuj!! HNUS, bleeeeeeeeeeeeee

reagovat 23.2.2007 02:58 - teri

hm takze nikdo asi nevi...?...mozna to pisu nejak spatne a deje se neco jineho..?

reagovat 23.2.2007 05:21 - Pampalini

Retrográdní ejakulace

Při této poruše se v průběhu ejakulace dostatečně neuzavírá chlopeň na bázi močového měchýře, což umožňuje, aby tam byl vtlačován ejakulát. K retrográdní ejakulaci může docházet v důsledku neurologického onemocnění, po chirurgickém výkonu na hrdle močového měchýře, po prostatektomii (chirurgickém odstranění prostaty) nebo po rozsáhlých chirurgických výkonech v pánevní oblasti. Pro tuto poruchu neexistuje dosud žádná léčba - určitým řešením může být provádění pohlavního styku při plném močovém měchýři.

Retrográdní ejakulace je stavem, kdy při ejakulaci dochází k vypuzení spermií zpětně do močového měchýře namísto jejich výstřiku penisem do ženského genitálního traktu. Tuto situaci nacházíme asi u 1% neplodných mužů. Jejich spermie jsou však normální, mohou být získány z moče a použity při technikách asistované reprodukce.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 29.1.2016 11:20 - jardaB

Já ale uměle ejakulaci...

Na tuto otázku nehledej odpověď v této diskuzi,ale obrať se na svého lékárníka,lépe lékaře.Onemocnění prostaty není jen jedno a záleží na stadiu nemoci.Podle toho je medikace a dávkování.

reagovat 4.4.2016 23:55 - Karel

Kdysi jsem četl o nějakých technikách prostitutek a byl tam návod, dle kterého může muž pokračovat v souloži i po orgasmu. A popisovali tam, že právě ta prostitutka těsně před vyvrcholením stistkne zespoda kořen penisu, ucpe odtok spermatu a sperma tak putuje do močového měchýře. Podstata, že můž může dále pokračovat, je asi bezpředmětná (unaví se tak jako tak), ale fascinuje mě, že někdo takový návod napsal. Nemůže to ublížit na zdraví?

reagovat 5.4.2016 04:08 - Sperman

Kdysi jsem četl o nějakých...

Nemyslim si, že by to bylo zdravý, a hlavně je to nechutný. Sexuální tantra, kerá se zabývá něčím podobným, káže NEEJAKULOVAT. Pokud to vydržíš cvičit, budeš schopen orgáče i bez ejakulačky - a pak se samozřejmě v sexu dá pokračovat až tak dlouho, že to nasytí a přesytí i jakoukoli náruživku.

reagovat 5.4.2016 07:47 - informace

o ejakulaci při sexu - u ženy

reagovat 30.1.2017 09:44 - Luki

ahoj, pokud semeno nejde ven, ale naopak dovnitr, pan manzel at OKAMZITE BEZI K LEKARI!!! muze to byt castecny, ze ven jde pouze male mnozstvi spermatu, ale take uplny, kdyz jde vsechno do moc. mechyre a ven nic. pak se to vylouci s mocem ale bacha - tehdy je muz neplodny, protoze nevylouci spermie!! Takze pacient vhodny pro zakrok a lecbu - nemavejte nad tim rukou!! jmenuje se to ZPETNA nebo RETROGRADNI EJAKULACE a je to zavazny problem, nebrat to na lehkou vahu.. zde je o tom kompletni elaborat --- https://www.erekce.cz/retrogradni-ejakulace/

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *