Ejakulace dovnitř

První příspěvky v diskuzi

reagovat 5.6.2004 22:06 - Jarek

je zdraví škodlivá nebo může nějak ublížit ejakulace dovnitř? Myslím tím, že před vrcholem si stisknu u kořene penisu močovou trubici a sperma ze mě nevyjde?

reagovat 7.6.2004 13:52 - Ivča

A to jde? A proč to děláš? Je tohezčí, než ejakulovat ven? Donutila bych k tomu partnera, ať si to taky pořádně užije :o)) Nicméně, jednou jsem sledovala nějaký pořad v TV. Byl o manželském páru, který provozoval masáže s následným vzrušováním až ejakulací DOVNITŘ. Přesně takhle to tam bylo řečené. A že je to nejkrásnější orgasmus. Že si to lidé nemohou ani představit, jak moc krásné to je. Že to musej zažít. Je fakt, že používali nějaké hmaty a tlaky na erotické body atd. Asi fakt labuž!

reagovat 7.6.2004 23:23 - milan

Ivčo, to asi byla ejakulace dovnitř. jako do vnitř fifiny.
Zatlačením bodu na kořenu penisu při orgasmu skutečně nedojde k ejakulaci, je však nutné po odeznění orgasmu ještě chvilku vydržet. Tato technika je velmi užitečná při předčasné ejakulaci - stačí si to několikrát udělat před stykem a vzrušení ze styku není již takové - což se netýká erekce - ta je skvělá. A potom partnerka řve rozkoší a my si to pánové pěkně vychutnáme. a ještě nás za to pochválí a stříkat můžete až se vám bude chtít. Takže škodlivá určitě není. Otázka je, jak je to se zadržováním výstřiku semene třeba měsíc nebo pět. 8-))

reagovat 8.6.2004 20:51 - Martin

Přiznám se, že poslední příspěvek jsem nepochopi, zejména proč by partnerka měla řvát rozkoší, když se něco stiskne na penisu...
Ale k tomu dotazu, pokud vím ejakulaci lze nevhodným stisknutím zabránit, pak jde dovnitř, což znamená do močového měchýře. A není to ani zdravé ani příjemné...

reagovat 8.6.2004 23:21 - milan

Martine, ty jsi blbej... Do močovýho měchýře... Cha chaá .Ten můj příspěvek je možná pro tebe nepochopitelnej ale - to je jako trénink, víš, s tím zmáčknutím toho bodu - samozřejmě při souloži nic nemačkáš, ty trubko. Možná partnerku (nebo chceš-li partnera..) ale jistě ne svůj penis. Jde o to, že po "tréninku" se trošku otupí chtíč (2-3 orgasmy lze v pohodě zvládnout bez jediné kapky..)ale jelikož nedojde k výronu semene, nepromítne se to na pozdější erekci. Takže snad už chápeš, ty tajemný bode. Chi chi chi.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 17.8.2014 20:13 - Petr

Dělám to pravidelně a mohu říct všem chlapum,že je to lepší než se vystříkat.Jen to chce trenink podle taoistických rad.Já už umím zadržet bez toho,že bych něco na penisu mačkal a sperma mi zustane tam kde bylo.Cítím se po sexu skvěle a ještě k tomu déle vydržím.Zadržováním spermatu získáte v životě více síly a energie.
Nechodím moc na diskuze,tak jestli by chtěl někdo poradit,tak pište na mikus8@seznam.cz krásný den

reagovat 17.8.2014 23:14 - Jan

Dělám to pravidelně a mohu...

A problémy s prostatou nemáš?

reagovat 17.8.2014 23:38 - Steve

bože bože, to sou rady ... :-) zírám.

reagovat 13.6.2015 10:16 - Jirka

Agentura Martin Vaněk je...

Děláte i porno? Měl bych zájem.

reagovat 20.11.2015 08:19 - Jaryn

Dobrý den. chtěl bych se svěřit s mým problémem, případně požádat o radu. Urolog mi předepsal tablety TANYZ na potíže s vyprazdňováním moči. Druhý den po začátku užívání tablet jsem zpozoroval, že mi při orgasmu z penisu nevyjde ani kapička ejakulátu. Mám obavy z poruchy ejakulace a nevím, jak dále postupovat. Rád bych poznal názory mužů, kteří s tímto lékem mají praktické zkušenosti. Děkuji.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *