EGOISTICKÝ PARTNER

První příspěvky v diskuzi

reagovat 16.8.2003 13:06 - Markéta

MŮJ PŘÍTEL MÁ ODJAKŽIVA TENDENCE KOUKAT PŘEDEVŠÍM SÁM NA SEBE. jAK PŘI SEXU,TAK PŘI ČEMKOLIV JINÉM!VŽDY JE PRO NĚJ PRVOŘADÉ JEHO USPOKOJENÍ A NĚKDY,KDYŽ MÁ DOBROU NÁLADU,TAK HO MOŽNÁ ZAJÍMÁM I JÁ.jEDNÁ SE O USPOKOJENÍ JAKÉKOLIV-V PODSTATĚ ALE JDE O SAMÉ PRIMITIVNÍ PUDY(SEX,JÍDLO,...)KE VŠEMU JE JEŠTĚ VELMI CHOLERICKÝ,TAKŽE NEPŘIPADÁ V ÚVAHU ŽÁDNÁ VÝČITKA,PROTOŽE TO JEHO EGOISMUS VYSTOUPÁ NA SAMÉ HRANICE SNESITELNOSTI.JAKMILE SE ALE BLÍŽÍ HODINA POLEDNE,NEBO KOLEM ŠESTÉ VEČERNÍ,JE JAKO MÍLIUS ABY NÁHODOU NEPŘIŠEL O KUS SVÉHO "ŽVANCE". MIMOCHODEM MĚ JE 18 A JEMU 26 A KAŽDÝ S KÝM SI POVÍDÁM O MÝCH PROBLÉMECH SE DIVÝ JAKTO ŽE NENÍ ŠŤASTNÝ MÍT VEDLE SEBE OSMNÁCTKU,KTERÁ MU PODSTROJUJE TÉMĚŘ ROK A PŮL...

reagovat 16.8.2003 13:28 - Helena

Narozdíl od tvých známých bych si spíše kladla otázku, proč s ním vůbec žiješ?
Doufám ještě, že je jedináček a má jen maminku.
Pak to domácí štěstí nemá chybu...

reagovat 16.8.2003 20:43 - M

Jo Heleno, není co více dodat. Obdivuji, že taková mladá holka se zahazuje již v tak mladém věku a s člověkem, který není schopen vracet city.

reagovat 16.8.2003 21:09 - Andrea

Kruta pravda. Vetsina chlapu jsou egoisti, ale tak jak to licis ty snad ani ne. Navic je jasny, ze pokud ti je jen 18, tak jsi schopna ledacos snest. Pryc od nej, devce. Egoismus je jeste horsi nez jesitnost. Prehnana jestinost leze silene na nervy a temer se neda snest, ale neni apon zla. Egoismus je choroba. Jestli ho ted milujes, brzy te to prejde. Kasli na nej. Muzi jsou fakt vic sobci nez zeny, ale je i par tech, co nejsou. A v sexu uz vubec ne....ono totiz i pro dost muzu je velkym uspechem a cilem uspokojit zenu temer vic nez sebe, protoze maji supr pocit, jak jsoud dobri, prave proto, ze jsou jesitni. Neni uz moc tech, kteri to chteji skutecne proto, ze te miluji a tak je proste pro ne dulezite, aby ses citila dobre predevsim ty. Prestan mu varit a delat matraci a kopni ho do prdele. Sorry za ten vyraz, nic jinyho si nezaslouzi.

reagovat 16.8.2003 21:12 - miki

pokud nemá prašule, tak zdrhej dokud je čas.bude to čím dál horší.chápu ovšem, že v 18-nácti toho člověk o životě ještě mnoho neví (to mi promiňky, je to ale tak :-) ).je to totiž období, kdy si všechno dokonale idealizuješ, jseš schopna se čemukoli přizpůsobit, cokoli obětovat a odříci si. a pravda je taková, že za to někteří v životě později "platí daň". život totiž není ...má.. dá ti..dal. život mnohdy není fér a není pro slabochy.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 22.5.2008 22:24 - janinka

a jiné poslal k svatku ohromnou kytici!!!!!!!!!!!!!:-( chlapi jsou fakt hajzlové...někteří!!

reagovat 23.5.2008 13:33 - se životem ve vlasních rukou

No tak holky...?! Co to je, to nemáte žádnou hrdost... koukejte se postavit rovně! Žijeme všichni jenom jednou tak honem balit kufr a na cestu kopanec do prdele tomu debilovi!!!

reagovat 23.5.2008 14:53 - janinka

se životem ve vl. rukou to napsala výstižně..no nic, du si balit kufr a kopance radši dva, at má na co vzzomínat :-)

děkuji

reagovat 24.5.2008 14:09 - čuřenka

Holky nešťastné!!!!!!!!!!!!!

čí to proboha žijete životy???

to jsou vaše životy??? taková hrůza???

a občanku máte každá, svéprávná jste taky každá, tak proč proboha ty svoje voly nekopnete do prdele aj s rozběhem, ale už ááááááj

nikdo to totiž za vás neudělá

chcete se tu litovat do konce života nebo chcete normálně žít??

tak se narovejte, vyšpulte prsa, nádech a oooooooooooooooooooooobrovský kopanec do prdele vašeho debíííííílka!!!!!!!!!!!!§§

a potom jen mlasknout a víte co potom - sednout sem a napsat mi to, uvidíte, že se vám uleví

držím palec

Já to říkám furt, že si to my baby děláme všechno samy, áááááááááách jo

reagovat 1.1.2018 21:07 - sdfg

Generace dnešních dvacátníků,miléniálisti ty bych nazval generace ego,na těch svých facebocích si svého ega ještě více hledí,linkedln tam si hlídají své pracovní ego,jejich diskusní profili na disqurs musí odpovídat jejich image.
Nehodnotím,na západě patrně též toto dělají a jsou generace egoistů už dnešní důchodci,takže tvrdí kapitalisti mají jen jiné záliby v honění ega.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *