Efekt kundalini - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 25.10.2001 12:32 - Mgr. L. Topinka prom. biolog

Pracuji především rukama to mě hodně pomáhá abych mohl pracovat s různými částmy těla např. když se soustředím na základní čakru tak zvednu ruce v leže a soustředím se na tok energie mezi rukama a touto čakrou to mě umož=nuje max. sostředění na tuto oblast , denně jsem hodně prodýchával pánevní oblast za spolupůsobení rukou často asi půl hod zlepšilo to určitě pohlavní potenci mám vždycky takový pocit že energie sstoupá nahoru ve střední ose těla přičemž nejlépe se mě prodýchává

reagovat 25.10.2001 12:43 - Mgr. L. Topinka prom. biolog

Pracuji především rukama to mě hodně pomáhá abych mohl pracovat s různými částmy těla např. když se soustředím na základní čakru tak zvednu ruce v leže a soustředím se na tok energie mezi rukama a touto čakrou to mě umož=nuje max. sostředění na tuto oblast , denně jsem hodně prodýchával pánevní oblast za spolupůsobení rukou často asi půl hod zlepšilo to určitě pohlavní potenci mám vždycky takový pocit že energie sstoupá nahoru ve střední ose těla přičemž nejlépe se mě prodýchává základní čakra ale také velmi dobře hlavní tantien tj. čakra pod pupíkem. Při kontaktu se srdeční čakrou si pomáhám zase rukama ale skušenosti mám postatně jinné než s předešlými čakrami zde se musí postupovat hodně jemně a přadevším se dobře naladit vnitřně tím že dám ruce na prsa a myslím na absolutno na boha nebo na co kdo chce přičemž cítím prostotu a spojení s vyššími silami a pociťuji osu od srdce nahoru především však čakru srdeční a mezi obočím nepotřebuje to ani moc se soustředit ale spíše správné vyladění tím se otvírá velmi zajímavá duševní dimenze a lze tím instinktivně vycítit boha, absolutno atd..Určitě se tímto cvičením snižuje také spotřeba spánku .

reagovat 2.3.2002 15:45 - Hanka

Mgr.Topinko, jak můžeš být mgr., když neumíš pořádně česky, to jsou ale děsný chyby.Trénuj víc čakru.

reagovat 14.4.2006 01:04 - Sabina

Myslim si, ze pan Topinka vi, co dela, a ja mu to preju. Kadej chcem neco delat. A vzdyt je to jedno, jak je to napsany.

reagovat 19.4.2006 21:18 - owečkaTopinko, ovládáte vidění aury?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 14.4.2006 01:04 - Sabina

Myslim si, ze pan Topinka vi, co dela, a ja mu to preju. Kadej chcem neco delat. A vzdyt je to jedno, jak je to napsany.

reagovat 19.4.2006 21:18 - owečkaTopinko, ovládáte vidění aury?

reagovat 27.1.2007 01:02 - Vaclav Gerla

Mozna by si Kundalini zaslouzilo rozsahlejsi a presnejsi clanek. Pripadne zajemce odkazuji treba na stranky

reagovat 29.1.2008 00:15 - Reginald |Brutopeer

Láďo, ty vole, co to meleš za nesmysly!! jaké čakry a bůchchchch! Do hlavy buch buch buch. Nechci Tě odhalit, ale bydlíš pořád Velenova 11-13. Ozvi se. Podle nicku mne určitě poznáš.

reagovat 15.10.2008 15:49 - Laďův kamoš

Ty Reginalde, tos ho teda fakt neodhalil, když jsi napsal kde bydlí (doufám, že už bydlí jinde). Tak ať si mele Láďa co chce, když to tak cítí, ne? Nech ho na pokoji. Doufám, že nejsi jeho soused Pavel M., protože v tom případě bych se hodně zklamal - to bych do Tebe fakt neřekl.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *