Edbusy

První příspěvky v diskuzi

reagovat 22.2.2008 20:48 - kolja

Máte někdo z Vás zkušenost s tímto systémem?

reagovat 26.2.2008 00:56 - Chrpa

Je to seriózní společnost, drží slovo, o klientelu se starají. Sama využíváma vše funguje. Držím jim palce, aby na trhu zůstali trvale. S jejich pomocí může mnoho lidí a rodin snadněji žít.

reagovat 29.2.2008 22:10 - neznáma

Ja by som sa tiež chcela opýtať funguje to? Mala by som teraz niekedy vložiť nejaké peniaze a nie ve?mi sa mi chce veriť , aby mi niekto poskytol pôžičku bez ,a by som platila ďalšie splátky. Ako môžete tvrdiť,,Chrpa" že je to seriózna inštitúcia? čítala som zopár názorov na internete na niektorých fórach, ktoré sa týkali tejto pochybnej firmy ,,Edbusy" A nie práve v tom pozitívnom svetle. Malokto tam písal o tom ,aby peniaze dostal. Alebo môžem napísať, že nikto.Mate s tým osobné skúsenosti?ďakujem za odpoveď...

reagovat 14.3.2008 20:35 - Frantík

Copak to je?

reagovat 18.3.2008 05:18 - Spark

Jak jste se dopracovala ke zjištění, že Edbusy je pochybná firma? A proč se tedy i přesto o ni zajímáte? Mějte vlastní názor. To, že si pár blbečků na diskusních fórech hraje na chytré, přece nic neznamená a pracovníci ČT, na jejichž pořad Černé ovce se někteří odvolávají, taky nemají patent na rozum. Já sice nevím, jak na tom budou klienti a spolupracovníci Edbusy za dva nebo tři roky, ale v současnosti vše funguje, jak má, takže jsem nezaváhal a investoval. Stal jsem se taky aktivním spolupracovníkem a případným zájemcům garantuji minimálně návratnost vkladu, protože už za 5 měsíců bych měl dostal tzv. následné provize za nákup vlastních fin. produktů. Z těchto provizí si dovolím vyplatit 20 až 30 průměrných zájemců. Všichni kolem mne provize dostávají, tak nevím, proč by za pár měsíců neměli vyplatit i mne, když vidím, že společnost se teprve začíná rozjíždět a expandovat do okolních států. Spark

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 22.12.2016 19:57 - Luděk Chalupa ,J.A.Komenského 168 ,Zbýšov (u Brna),664 11-doplnění kontaktu

Luděk Chalupa...

Luděk Chalupa ,J.A.Komenského 168 ,Zbýšov (u Brna),664 11-doplnění kontaktu

reagovat 3.2.2017 13:23 - Pavko

Vážení poškození,

K první kauze Edbusy ve věci obviněných Žouželky a Ing. Přibyla (10T 1/2010)
Dovolujeme si Vás informovat o tom, že započalo vyplácení jednotlivých nároků poškozených, někteří jedinci tedy již obdrželi finanční prostředky přiznané rozhodnutím KS v Brně a VS v Olomouci.

Dle našeho názoru je Krajský soud v Brně doposud nedostatečně personálně obsazen, a proto dochází k nepříliš rychlému vyplácení přiznaných finančních prostředků.

Finanční prostředky určené k výplatě poškozeným jsou uloženy na depozitním účtu soudu vedeného u ČNB, který není úročen, a proto není možno požadovat úroky z této částky.

K druhé kauze Edbusy ve věci obžalovaných Chaloupky, Vavříka a Kučery (8T 63/2014)
Městský soud v Brně v dané věci rozhodl tak, že poškozené v dané věci odkázal na občanskoprávní řízení.

K trestnímu oznámení na Oberbank AG pobočka Česká republika
Připravujeme trestní oznámení na Oberbank AG pobočka Česká republika ve věci vrácení cca 93 milionů Kč. V případě Vašeho zájmu o zastupování naší kanceláří v dané věci si Vás dovolujeme požádat o zaslání nezávazné přihlášky prostřednictvím e-mailu na adresu advokat@marcelaurbanova.cz .

reagovat 21.7.2017 23:06 - Pavko

Pokračování kauzy Edbusy – žaloba na Oberbank

Vážení poškození,

po pečlivém zvážení nastalé situace v kauze Edbusy si Vás dovolujeme informovat o tom, že daná věc bude řešena občanskoprávní cestou. V první fázi se pokusíme o řešení dané věci mimosoudní dohodou (tzv. smírné řešení) prostřednictvím písemné výzvy adresované Oberbank AG a případného následného vyjednávání dle dohody s Vámi. V případě neúspěšného pokusu o dohodu o vyrovnání budeme Vaše nároky uplatňovat u civilního soudu.

Pro vyřizování záležitostí spojených s kauzou Edbusy jsme pro Vás vyčlenili mobilní číslo +420 773 338 251, s tím, že v dané věci na toto číslo volejte v úterky a ve čtvrtky od 9:00 do 11:00 a od 13:00 do 16:00 hod. Dále nás samozřejmě můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu, kdy Vaše zprávy, prosíme, nadepište v předmětu označením „Oberbank – žádost o zastupování“.

K nákladům případného soudního řízení si Vám dovolujeme sdělit, že budeme požadovat zálohu ve výši, která bude stanovena na základě procentuální sazby z výše pohledávky, tato sazba bude sdělena individuálně. Dále je nutno uhradit soudní poplatek ve výši 4 % z žalované částky, který se hradí na účet soudu (zákonný poplatek státu, který se netýká AK – v případě úspěšnosti ve sporu se tento poplatek vrací v podobě náhrady nákladů řízení).

Přihlášku a plnou moc Vám zde přikládáme ve formátu (.docx, word). (Žádáme Vás o vyplnění identifikačních údajů elektronicky z důvodu přehlednosti a čitelnosti, danou listinu pouze vytiskněte a vlastnoručně podepište – takovou listinu nám, prosím, VE DVOU VYHOTOVENÍCH zašlete na adresu naší advokátní kanceláře – JUDr. Marcela Urbanová, Nákladní 41, Opava 746 01)

S úctou

JUDr. Marcela Urbanová, advokátka

reagovat 29.8.2017 08:44 - lili

Nevíte někdo, jestli tento systém funguje? Mám nějaké volné finanční prostředky, které bych chtěla rozmnožit.

reagovat 22.12.2017 17:00 - J.

Já taky. Kde a u koho se skládají peníze? Taky bych chtěla rozmnožit prachy a jedině EDBUSY dává záruku doživotní renty.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *