Echinacea neboli třapatka nachová - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 20.9.2005 21:00 - Linda Dybová

Setkala jsem se s názorem doktora, který tvrdil, že echinacea nemá žádný účinek, protože ten účinek není prokázený žádnou studií a není tudíž podložen. Nesouhlasím s tímto názorem, protože užíváme echineceové kapky, čaj s echinaceou i Glukavin s echinaceou a beta-glukanem a přes chřipkovou epidemii se celá naše rodina drží a neochoří. Takže to asi není jen o těch studiích.

reagovat 17.10.2005 14:14 - Radim Nytl

chtěl bych tuto rostlinu vyzdvihnout na první místo mezi bylinami a zároveň na přední místo okrasných květin. Krása spojená s účelem a skvělými výsledky na udržení dobrého zdraví v době nemocí je vzácností. Jen lidé s krevní skupinou 0 by neměli užívat výluh či tobolky z této rostliny ve velkém množství. Moje maminka to pěstuje a vyrábí pro rodinu i vzdálenější příbuzné již několik let a v kombinaci s užíváním medu to nemá chybu. Od roku 1999 jsem byl jen jednou nemocný. Nemoc má jen lehký a hladký průběh, pocíťují to hlavně staří lidé.

reagovat 1.11.2005 14:01 - ladis

rovnez i ja chci timto prispevkem vyzdvihnout skvele ucinky echinacei. Drive jsem byl nemocny snad kazdy druhy mesic, co beru echinaceu, uz pres rok nevim, co je to nachlazeni... Tuky tuk na drevo :-) Opravdu vrele doporucuji.

reagovat 14.4.2006 14:16 - Ivin

Osobně si myslím, že ve velkém množství škodí skoro všechno. Proč by ji neměli moc užívat lidé s krevní skupinou 0? Má to nějaké opodstatnění?

reagovat 24.4.2006 07:38 - Radim Nytl

Má to své opodstatnění, nechte si to vysvětlit od orborníka. Samozřejmě, že všeho moc škodí, však její užívání se řídí jistými pravidly. Máme další skvělé ohlasy od staršího muže, jemuž jsme dali tuto rostlinu, aby si ji sám zpracoval. Říká, že po této, ač velmi dlouhé zimě, se cítí mnohem lépe po fyzické i zdravotní stránce, než-li loni na jaře. Ivine, jste ten nevěřící Tomáš, který si to musí vyzkoušet na vlastní kůži. Málo lidí tomu totiž věří, ale neznám dosud případ, že by toho těch několik lidí, co mělo možnost si to vyzkoušet, odsuzovalo. Právě naopak. Se zpracováním je sice práce - jako se vším, ale stojí to rozhodně za námahu, to mi věřte. R

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 23.5.2014 22:06 - kutil

S ech.kapkami od Imunitu jsme...

prosim vas kolik rostlin je treba abych ziskal tech 100 gramu korene na tinkturu.

reagovat 28.8.2014 12:08 - Martina

No já vlastně ani nevím kde bych echinaceu jako rostlinu sehnala :) Takže si v lékárně kupuji echinaceové kapky z extraktu kořene. Jsou prý nejsilnější a nejvíce ovlivňují imunitní systém.

reagovat 12.9.2014 13:33 - Blanka

Na posílení imunity doporučuji echinaceové kapky z extraktu kořene. Jsou silné a účinné. Pro nás nejlepší prevenci na začínající podzim

reagovat 16.1.2015 11:09 - Martina

Na Vaše doporučení jsem si koupila v lékárně echinaceové kapky z kořene. Začala jsem je užívat někdy v říjnu a opravdu se mi zatím vyhýbá jak nachlazení tak i obyčejná rýma. Moc děkuji za tip

reagovat 29.3.2016 14:06 - majkl

Hm imuma je super ale greslik neni spatnej taky ...

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *