EBV- invalidní důchod

První příspěvky v diskuzi

reagovat 24.4.2007 16:54 - Renata

Dobrý den, obracím se na Vás s prosbou o radu či pomoc.

VYSVĚTLENÍ:.
Je mi 48 roků, žiji sama se synem, od dětství jsem byla často nemocná a léčena antibiotiky (opakované záněty průdušek, středního ucha, angíny, zánět dutin, slepé střevo atd.) ale přesto jsem byla hyperaktivní, ráda jsem sportovala (gymnastiku, lyžovala, jezdila na koni, na kole, chodila do posilovny a pod) Již léta se léčím na imunologii, nyní u Dr.Vrbové, kam pravidelně docházíme se synem, kvůli špatné imunitě a alergii.
Před cca 13 lety jsem přecházela 2 roky EBV kvůli časovému vytížení (starala jsem se sama o nemocné rodiče a tetu než všichni zemřeli, syn dodělával maturitu a k tomu jsem podnikala a zaměstnávala 9 lidí - kosmetické studio a přírodní produkty).
Od této doby jsem stále bolavá, unavená a nemůžu pořádně nic dělat, ani to co by mě bavilo. Mám neustálé pálivé bolesti celého těla, všech svalových úponů i kloubů, otékají mi ruce i nohy, zvýšené teploty 37,3

reagovat 5.5.2007 17:52 - dáša

Musíš to zkusit,jiná cesta není.Jen mít dobrého doktora,který to umí napsat,ale i tak si moc velké naděje nedělej.Napoprvé to nemusí vyjít,trvej na svých potížích,shromažďuj výsledky vyšetření-hlavně odborných doktorů.Držím palce

reagovat 14.11.2008 22:19 -

VÁM VŠEM S POPISOVANÝMI PROBLÉMY MŮŽEME POMOCI UDĚLAT PODSTATNÝ KROK (NEBO KROKY) PRO VAŠE LEPŠÍ ZDRAVÍNaší snahou a posláním je pomáhat lidem k lepšímu zdraví. Všem, kdo o to projeví zájem. Pomocí preparátů přírodního původu. Do stejného projektu jako my, jsou v Česku a na Slovensku zapojeny desítky lékařů, celosvětově jsou to tisíce lékařů všech specializací ve všech zemích světa. Těch lékařů, kteří pochopili, že chemicky vyrobené léky prospívají hlavně výrobcům léků, farmaceutické lobby. Pacientům už tolik neprospívají, protože každý lék při léčení daného zdravotního problému způsobuje současně zpravidla hned několik dalších závažných zdravotních problémů. Nejsou to jen ty problémy z příbalových letáků, jako že se může objevit vyrážka ap. Jsou to poškození organismu mnohem závažnější, protože se neprojeví hned, jsou skryté a kumulují se. Projeví se dřív nebo později docela nepříjemnými potížemi s vašimi játry, ledvinami, trávicím traktem, kůží, cévami a srdcem, klouby, slinivkou, imunitou, štítnou žlázou, rozhozením celého řídícího hormonálního systému, ale např. i kandidózami ap. Žádný lék není neškodný. Vedlejší škodlivé účinky mají všechny léky. A navíc - samotné léky, bez současného užívání a pomoci přírodních preparátů, daný zdravotní problém nevyřeší, nedokážou to. Jinak by všechna diskuzní fóra na tomto i jiných webech nebyla plná svědectví lidí o tom, jak jim klasická lékařská péče a klasické léky nedokážou pomoci a proto hledají ještě jinou pomoc nebo alternativu.

Na druhé straně je na nejednom diskuzním fóru osočován někdo, kdo vám chce pomoci. Osočovatelé tyto lidi označují za

reagovat 4.2.2009 00:16 - .

Chci se zeptat, zda někdo nemáte zkušenosti s komisí pro Prahu 4 respektive Prahu 11? A také s posudkovým lékařem? Předem moc děkuji.

reagovat 4.2.2009 00:35 - Pacientka

Jo, zkušenosti mám a naprosto šílený (MUDr. Milan Melichar). Ani se mě to sem moc nechce vypisovat.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 2.2.2015 18:31 - Olina

Dobrý den,chtěla sem se zeptat zda má mamžel nárok na ID.Od května marodí po zánětu slinivky s cystamy a chron.zánět jícnu,nebude moct dělat těžkou práci a noční.

reagovat 2.2.2015 18:55 - no

Dobrý den,chtěla sem se...

pravděpodobně mu doporučí ať si hledá lehčí práci,no nevím zkusit to může ale přečtěte si příspěvky nad vašimi jsou na tom lidi jak lazaři a nic jim nepřiznali.

reagovat 2.2.2015 20:02 - jo

No je dobrý poradit hledat si lehčí práci,když nemaj práci zdraví,hlavně co je dneska lehčí práce....a když se člověk doví na co maj někteří důchod a nemocní ne,tak jenom čumí fakt!

reagovat 12.10.2016 14:04 - Ladis

Dobrý den, jsem OSVČ jsem na neschopence po první operaci kyčle nyní půjdu na druhou operaci budu mit nárok na invalidní důchod ale nyní by bylo sděleno že nejdříve musím neschopenku ukončit a poté budu moci pobírat invadlidní důchod je to tak prosím ?

reagovat 12.10.2016 16:00 - Pavel

Dobrý den, jsem OSVČ jsem...

Každopádně počítej s tím, že jako osvč budeš brát pendrek.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *