Dvojí život

První příspěvky v diskuzi

reagovat 28.2.2013 11:15 - Falko

Ahoj. Chtěl by jsem se zeptat, jestli někdo z vás má zkušenost s dvojím životem. Já dvojí život žiju. Narodil jsem se s hanebným příjmením a moje jméno my přišlo k mé povaze příliš změkčilé. Proto jsem si změnil jméno a příjmení a přestěhoval se do jiného města. Ted´ žiju dva životy. Když jsem v tom větším městě, kde jsem se přestěhoval, tak se představuji svoji novou identitou a když se vrátím domů do svého rodného města, tak přepnu automaticky na svoji starou identitu. Je to celkem hodně náročné, protože logicky vám z toho dochází, že člověk musí lhát, má určitá omezení a je to celkem psychycky náročné. Někdy si říkám, že by bylo lepší žít jeden život naplno, než žít dva životy napůl. Připadám si jak ten Jason Bourne z filmu Agent bez identity. Chtěl by jsem žít jeden život naplno bez všech omezení, lží, ale nechci se zbavit své nové identity se kterou jsem se tak sžil. Na internetu jsem četl, že lidé žijou dvojí život nejčastěji když někomu zahýbají, nebo když se u něj objeví nějaká úchylka, např. někdo je homosexuál, žije v heterosexuální rodině, ale tajně má homosexuálního parnera, nebo někteří sérioví vrazi žily na veřejnosti harmonický rodinný život, ale druhým životem žily jako chladnokrevní vrazi. Říkám si, že ve srovnání s tímto je můj druhý život v podstatě neškodný, ale to neznamená, že jsem s ním spokojen. Proto vás žádám o radu, nebo případně vaše cenné zkušenosti s druhým životem, pokud nějaký druhý život máte. Díky.

reagovat 3.3.2013 11:25 - Hm

Ahoj. Chtěl by jsem se...

a co jako? Změnil sis jméno a to je problém? Chápu dobře, že tvé nové jméno lidé ze tvého rodného města neznají a proto musíš žít dvojhí život? Nemusíš! Nic zlého jsi neudělal, změnil sis jméno za jiné, které se ti líbí, na tom nic zlého není. Žij, jak žít chceš, nemáš se za co stydět.

reagovat 4.3.2013 10:10 - Jana

To máš dvě občanky, dva řidičáky nebo jak ?????

reagovat 4.3.2013 10:23 - D

Ahoj. Chtěl by jsem se...

> Narodil jsem se s hanebným příjmením a moje jméno my přišlo k mé povaze příliš změkčilé.

Pokud povazujes svoji povahu za dostatecne tvrdou a muznou, aby nebyla kompatibilni s nekterymi muzskymi jmeny, pak bys nemel mit problem svoji dvojroli obstojne zvladat.

Nejlepsi asi bude, kdyz omezis kontakty se svym rodnym prostredim na minimum. Nejlepe toho dosahnes tak, ze se vystehujes do ciziny, a zbavis se i sveho stavajiciho obcanstvi.

reagovat 4.3.2013 10:55 - .

Ahoj. Chtěl by jsem se...

A jak se ve skutečnosti jmenuješ, respektive jaký jméno máš v rodným listě? Nějak nechápu, co z toho dvojího života máš, když si na něj stěžuješ. Anebo je to jeden velkej blábol, viz diskuse věrohodnost příspěvků.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 4.3.2013 10:55 - .

Ahoj. Chtěl by jsem se...

A jak se ve skutečnosti jmenuješ, respektive jaký jméno máš v rodným listě? Nějak nechápu, co z toho dvojího života máš, když si na něj stěžuješ. Anebo je to jeden velkej blábol, viz diskuse věrohodnost příspěvků.

reagovat 3.7.2018 13:34 - Lucie

Mám problém . Leta vedu dvojí život . Ale jiný styl života než žiji na venek . Nevím jestli by mi někdo dokázal pomoct . Je to složité . Vůbec nezavinila já , to je paradox . Moje rodina pěstovala okultyzmuz . Dělali jsme hrozný věci . Vypadaly obyčejně na venek jsme vedli únavný život který nechci už vest . Vlastnily svrchovanou moc chci žít tak aby každý věděl bál se mě . Měl ke mě úctu . Ale když vyleze vše na povrch . Budu pro ně trojskou Helenou svím myšlením co mám dělat tedy ?

reagovat 8.7.2018 16:11 - O

Mám problém . Leta vedu...

jaké hrozné věci jde??? Tak základ je,že o tom víš a že to chceš změnit,což je moc fajn.

reagovat 9.7.2018 08:32 - okultyzmus

Mám problém . Leta vedu...

Chtělo by to ještě trochu doladit pravopis.

reagovat 9.7.2018 10:09 - luci

Mám problém . Leta vedu...

Neber to tak zoufale spousta lidí si přece hraje na něco co ve skutečnosti není. Potěmkinovy vesnice jsou pořád aktuální. Všechno není tak jak napohled vypadá.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *