Dvě holky na mýho kluka, ale beze mě...

První příspěvky v diskuzi

reagovat 19.5.2005 18:12 - Marča

Ahoj, jsem zoufalá a proto sem píšu.

Popíšu vám,co mě trápí a co chci od vás? PORADIT, ostatně jako vždy. Zajímá mě, co si o tom myslíte, co si myslíte o mě, o mym klukovi, prostě všechno, ale předem: vulgární lidi, co mi nechtěj pomoct a jen přijdou urážet tady snad ani vítat nemusim...

Mam přítele, který kdysi dávno přede mnou měl dvě kamarádky, s kterejma spal (oni byli lesby nebo bi, to už nevim) a několikrát si to s nima užíval. No a teď já. Sice to bylo tak půl roku přede mnou a mě se to vůbec netýká, ale nemůžu to překousnout, nikdy. Máme spolu skoro dvouletej hezkej vztah, ale já mu tohle nemůžu zapomenout a pořád mu to připomínám. Jakej to byl děsnej kurevník, že ho strčil do každý kurvy a teď dělá asi hodnýho kluka. Já už nevim co s tim. Mě nikdy nepodved a řiká, že by podved sám sebe, kdyby to udělal. A taky tvrdí, že když to s těma dvěma dělal, tak nikoho nepodváděl (což je ostatně pravda) a jen si užíval. Ale já to nemůžu snést! Pořád, každej den na to musim myslet. Jak z toho byl asi hotovej, jak se mu to muselo líbit a jak na to musí vzpomínat. Řikám si, jak by to třeba chtěl znova apod. Někdy si řikám, že i když (když to neřešim) máme jinak nádhernej vztah, tak jestli bych se s nim neměla rozejít... Jenže, najdu někdy sexuálně čistýho kluka? Stejně ne. Nevim jak si to vymazat z hlavy, je mi z toho zle. Když jsem s nim a zase si na to vzpomenu, tak mi je uplně chvilkama odpornej... Já tohle odsuzuju! To,že někdo nevydrží bez sexu a tak ho strčí do první která přijde... Já nevím, co se sebou. Ráda bych se toho pocitu zbavila a radovala se z toho hezkýho vztahu jakej máme, ale mě to nejde...

POMOC!

reagovat 19.5.2005 18:49 - uma

To bys musela mít panice,aby neměl na co vzpomínat..každý vzpomíná.A ujištuji tě,že naopak ten vyšší počet je méně ohrožující,než kdyby myslel na jednu.A možná se také dost pleteš,třeba na toto vůbec nevzpomíná,třeba mu utkvěl v paměti jiný zážitek,to vůbec nemůžeš vědět.
A ty nikdy nevzpomínáš na sex,který jsi kdysi s někým měla?Ty myslíš jen a pouze na něj?

reagovat 19.5.2005 19:27 - Sissi

Marčo, řeším podobný problém, zabývám se neustále tím, na co ten můj myslí, jak by ho vzrušovalo to či ono s jinou, jak mi jednou ublížil... prostě hrůza! Už jsem myslela, že se toho nikdy nezbavím a budu mu jen vyčítat a vyčítat, až mne opustí. Zjistila jsem ale, že chyba je v mém sebevědomí, měla jsem sebevědomí opravdu nízké a proto jsem se tím tak zabývala, zkrátka jsem si nevěřila. Začala jsem se sebou něco dělat a teď se cítím mnohem líp, už nevyčítám, sex s mým partnerem si užívám i s myšlenkami, že by to chtěl dělat s jinou a dokonce mne to vzrušuje. Začala jsem si víc věřit a v tom to je! Zkus o tom popřemýšlet a začni se sebou něco dělat, víc osobních zájmů, víc se cítit sexy, povznést se nad takové věci!!! Zkus to :o)

reagovat 19.5.2005 21:12 - kokrouč

Teoreticky existuje ještě jedna možnost - najdi si někoho, kdo třeba tu minulost bude mít mnohem barvitější, ale kdo ti to prostě neřekne.
Co myslíš, jaký v tom je rozdíl ?

reagovat 19.5.2005 22:29 - Marča

Předem díky za názory a rady!

Jo, jsem si jistá, že to souvisí s mym sebevědomím, prostě ho nemam už od malička velký, jsem taková ale nevím jak si ho najednou zvýšit. Já si prostě neumim říct: "No co, tak měl ženský přede mnou, ale já sem stejně nejlepší, proto taky se mnou je!!!" To by byla pohoda, ale já to prostě neumim a nevěřim si. Přitom ale asi působim jako holka od huby, jemu vyčtu cokoliv, ve společnosti bych neřekla pomalu svůj názor. Je to děs! A vim, že to s tim souvisí, ale stejně si nemůžu pomoct a vadí mi to.
Krokouč má taky pravdu, přesně to sem si řikala na začátku a vážila sem si toho, že mi to řek, ale teď to probírám a je to všechno jinak. Dneska je opravdu málo kluků nějak extra svatejch a určitě by mi svojí minulost hodně z nich zapřelo. Ale tady je problém, že kdybych měla třeba řekněme panice, tak si budu řikat, že má jenom mě a že musí toužit po jinejch, když neví jaký to s nima je a tak. Ale teď nemůžu překousnout tohle! A ničim tim vztah, jeho i sebe! Je to hrůza... Ale já opravdu se trápim a nevim co dál. Dělá se mi blbě, když na to myslim, vim že bych taková bejt neměla, ale nemůžu si pomoct. Nějaký další rady?

Děkuju!!!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 15.9.2007 14:49 - val

tak to je fakt mazec. můj partner to taky přede mnou dělal se dvěma najednou a co. tak to zažil,už aspoň ví jaké to je,nebude dál pátrat a zkoušet. akorát k tomu řekl,že to nebylo tak super a že ty dvě se stejně pak více věnovaly sobě navzájem,takže nic neřeš,žij život teď a nehrabej se v partnerově minulosti.

reagovat 5.10.2007 11:52 - Andy

Věnuj se přítomnosti, ne minulosti!!!

reagovat 17.7.2008 16:11 - verx

To nechapu, co te na tom tak stve???

reagovat 18.7.2008 14:35 - Petra

A já nechápu, proč jí to vykládal.

reagovat 18.7.2008 21:50 - BÁRA

Marčo co chceš,kdo se moc ptá,moc se dozví.Měla by si spíš řešit budoucnost,jeho by taky mohlo deptat,že tě před ním jebal(nějakej uslintanej automechanik)třeba.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *