důvod císařského řezu

První příspěvky v diskuzi

reagovat 2.9.2006 17:42 - beruška a brouček

Ahoj všichni, právě čekáme naše druhé dítě a vzhledem k tomu,že první porod probíhal normální cestou a byl slušně řečeno příšerný (nemocnice a presonál byli dobrý), zkrátka bylo to utrpení. Rádi bychod,aby se náš druhý drobeček narodil císařským řezem, problém je, že císařský řez na "přání" se u nás neprovádí a tak bychom rádi znali důvody k jeho provedení. Předem prosíme neodsuzujte nás, při posledním porodu jsme si skutečně zkusili dost a rádi bychom přivedli našeho drobečka na svět touto cestou. Předem všem dík

reagovat 4.9.2006 18:46 - Helena

Mela jsem taky hnusny porod-je to davno.Nikoho,kdo chce cisare bych neodsoudila,ani kdybych tuto skutecnost neprozila.Podle toho co jsem posledni dobou cetla,jsou nemocnice,kde se cisar na prani dela.Tak zkuste posilat maily do blizkych porodnic a poptejte se.Kdo se zepta,nic nezkazi.Pokud neco sama zjistim,napisi Vam to sem.Z jake oblasti jste?

reagovat 4.9.2006 19:26 - beruška a brouček

Moc děkujeme, Helčo. Jsme z Prahy,ale pojedeme rodit kamkoli, kde nám toto přání splní. Ještě jednou dík.

reagovat 4.9.2006 20:25 -

www.nemstbk.cz to je jedna z nemocnic,kde to provadeji!Kliknete si na oddeleni,pak na porodnictvi a najdete si kontakty.Jsou tam telef.c.i mail adresy.Ale je to Stemberk?!

berusko,broucek tam s Tebou muze byt i na pokoji po celou dobu vcetne stravy.Cenik si taky najdete snadno.Jeste se podivam nekam bliz a pokud najdu,dam Vam vedet.

Je to super nemocnice,provadeji tam za 5 tisic i sterilizace,kterou nikde nechteji udelat.

reagovat 4.9.2006 20:52 - Helena

Ja se zapomnela podepsat-nebo nadepsat:-))Jinak se zatim mejte hezky!Jo a porodnice jinde toto nechteji provadet.Snad najdu neco bliz Praze.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 21.6.2010 12:54 - Pepina

dámičkám samozřejmě do...

Dámičko,

zakladetelka diskuze si taky přála císařský řez a tahle diskuze je tudíž na toto téma a ještě si tu lidé ohledně toho vyměňují rady. Nevidím na tom nic zvláštního či nepochopitelného.

reagovat 21.6.2010 17:30 - pepčo,pepino,vem si doktora,

Dámičko,

zakladetelka...

doktor dělá píchy píchy,posereš se z toho smíchy...
pepino tak bacha ať si taky neroztrhneš hubu, pak bys jí měla odklápěcí.

reagovat 16.4.2013 14:43 - lili

Jmenuji se Lucka a 30.4.2005...

jéje, tak jestli jsi shrbená a dýchavičná byla 2 dny, tak to ti závidim. Jí po císaři byla shrbená měsíc a 14 dná jsem si hoodne rozmýšlela, jestli si mám jít lehnout, protože vštávání bylo cca jako rozdýchávat 5 kontrakcí. nemluvě o zádech, které mě bolely neustále, hlavně při chůzi a přebalování, kojení.. ( a to před porodem mě nebolely ani trochu). ted 2 měsíce po porodu jsem štastná, že už můžu jít s malým ven konečně sama a nemusím čekat, až mi manžel pomůže s těmi 4 mi schody, co máme ven a dovnitř domu.

reagovat 7.8.2013 12:43 - petra

chtěla bych vědět od kdy lze provézt císařský řez jsem skoro ve třicátémčtvrtém týdnu a mám vpáčený hrudník mám hrozné bolesti a špatně se mi dýchá,muj gynekolog mi řekl že musím min.dva týdny vydržet co je na tom pravdy..

reagovat 10.12.2014 17:31 - wendy

Sestro,

prosím Vás, co...

já vím, že spousta z vás odsuzuje císaře, ale já skrz strach, různé zdravotní problémy, a taky z důvodu špatné zkušenosti z nemocnice atd... Já si prostě psala s porodnicí vysvětlila jim co mě vede k císaři a doporučili mi navštívit psychologa, aby mi napsal doporučení k císaři ... moje důvody pochopily v porodnici ... jen v Čr se prostě rodí podle tabulek, pojišťovem a ne podle toho jak se cítí a nebo necítí rodička.
A to, že má žena panický strach z porodu neznamená, že je labilní a bude to mít v papírech myslím si, že v dnešní době je to normální.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *