Duchovni jmeno

První příspěvky v diskuzi

reagovat 28.9.2013 17:10 - Bhima

Zdravim vsechny. Mam problem s mym oficialnim jmenem, protoze moc dobre nezni a jeste k tomu karmicky zatizene. Chtel by jsem se vas zeptat na radu co mam delat. Mam si vybrat nejake duchovni jmeno, ktere me v zivote podpori a oficialni si nechat, nebo si mam zmenit to oficialni? Cetl jsem par prispevku o numerologii a problematice se jmeny. Jedni rikaji, ze jim zmena jmena pomohla. Nekteri rikaji, ze je to jenom obchazeni karmickeho udelu, ktery stejne budeme muset splatit. Mohl by my nekdo s tim poradit, kdo tomu trochu rozumi, nebo kdo s tim ma nejake zkusenosti?

reagovat 1.10.2013 16:42 - Bhima

Notak decka. Kdo my poradi?

reagovat 1.10.2013 18:20 - Shogun

"Obcházení karmického údělu"? To sou jen kecy. Představ si, že se narodíš jako chromej a naučíš se chodit. To je taky obcházení karmického údělu?
A "karmicky zatížené" znamená česky, že tvůj fotr byl hajzl a ty s ním nechceš nic mít?

Být tebou si změním občanské jméno, ať nemusíš pořád říkat "Já jsem Vocásek" či něco podobnýho. Když to musíš takhle o sobě říkat, máš to pořád pod kůží, třebaže si představuješ, že tvoje pravé jméno je jiné.
Mezi námi, já se na změnu jména chystám už léta (vůbec se mi nelíbí), ale ještě jsem se neodhodlal...

reagovat 2.10.2013 08:19 - !

Jméno ti změní na matrice za poplatek (viz Lucie Bílá = původně Hana Zaňáková, Michal David = Vladimír Štancl). Pokud se jedná o jméno hanlivé či zesměšňující, je to bez poplatku.

reagovat 2.10.2013 08:47 - Duchovni jmeno?

Staň se Duchoslavem Ducháčkem máš vymalováno.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 25.4.2014 13:52 - a co

Harakiri zrovna ne, jen jsem...

chocholoušek? to by nevyhovovalo?

reagovat 26.4.2014 18:38 - Bhíma

Harakiri zrovna ne, jen jsem...

Říkáš, že zatím si ho měnit nebudeš. Tak kdy? Do té doby budeš žít život, který žít nechceš? Co když budeš chtít jít na vysokou, seznámit se s novými přáteli, něco na své jméno vybudovat? To budeš sedět a čekat, než dostaneš jiné znamení, že už je čas? A co když ta OP znamenala, že ji máš vzít na úřad a vyměnit ji za novou s novým jménem? Já když jsem oznámil mamce, že jsem si změnil jméno, tak z toho taky byla v šoku, ale neptal jsem se ji jestli si můžu jméno změnit. Myslíš, že moje mamka za mě odžije život, zajistí mě? Pokud mě májí rodiče skutečně rádi, tak se o mě postarají i když se budu jmenovat jinak. Pokud ne, tak to je jen iluze.

Jsi numerologicky 31, takže se stejně nějakým způsobem stáhneš do ústraní. Ať už změnou jména, nebo něčím jiným. I když na to nevěříš, tak numerologie věří na tebe. Já jsem byl dvakrát v Irsku a pokaždé jsem se dostal do nepříjemné situace kdy my došli peníze a já jsem v podstatě skončil jako bezdomovec. Setkal jsem se s dvěma týpky. Oba se jmenovali Jozef každý s jiným příjmením, nicméně numerologickou hodnotu měli oba 31. Oba byli Slováci, oba celkem inteligentní. V Irsku skončili jako bezdomovci, alkoholici. I přes to byli oba věřící katolíci. Po této zkušenosti jsem pochopil, že nemá cenu tuhle zátěž zdolávat, protože to je jako bojovat sám se sebou a se Zákony tohoto vesmíru, ne-li s Vesmírem samotným.

Nechci ti říkat co máš dělat. Jenom s tebou sdílím zkušenosti. Rozhodnutí je na tobě. Můžu se tě zeptat jsi nějak nábožensky, nebo nějak jinak filozoficky smýšlející?

reagovat 26.4.2014 18:46 - Bhíma

Tohle je skutečný příběh z ČR:

Znám týpka, který se jmenoval Jiří Šlechta. Podle numerologického vzorce měl číslo 29, což je největší karmická zátěž. Dostal se do dluhů a kvůli dluhům si změnil jméno na George Nobles. Když za ním přišli exekutoři, tak jím řekl, že se spletli, že se jmenuje George Nobles a ne Jiří Šlechta. Stejně mu to asi moc nepomohlo. Pak si změnil jméno na Maxmilián Nobles a pak myslím ještě jednou nějak jinak. Odstěhoval se pryč ze svého rodiště. Jak žije nevím, ale numerologicky to má teď o hodně lepší.

reagovat 27.4.2014 21:24 - Shogun

Říkáš, že zatím si ho...

To jsi asi špatně pochopil, já už s rodiči dávno nežiju. Přesto bych se jich nerad nějak dotknul, jinak máš pravdu, že je to především moje věc.

Filozoficky smýšlející a taky "pověrčivej" jsem v mnoha ohledech a změnu jména pojímám i jako záležitost změny duchovní síly. Nešlo o OP - jestli to bylo znamení, tak fakt "eště to nedělej". Mezitim uplynulo dost vody, někteří přátelé mi tvrdili, že jméno nic neznamená, důležitější je, jak mi lidi říkaj nebo jak si nechám říkat, ale já si o tom taky myslím svý. Numerologie mi prostě přijde příliš jednoduchá a neosobní a nesouvisející s realitou, než aby fungovala, ale na druhou stranu, ta 27ka, kdyby to byla pravda, bylo by to vpodstatě přesně to, co potřebuju :)

reagovat 28.4.2014 11:39 - Bhíma

Ok. Věřím, že se vydáš správným směrem. Jdi svou vlastní cestou. Kdyby něco nového, dej vědět. Čau.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *