Druhy mozkových vln a stav vědomí - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 28.5.2007 10:21 - ben3"seznam.cz

dobrý den.je možné sehnat nějaké relaxační nahrávky které jsou na bázi alfa vln? děkuji.

reagovat 28.5.2007 12:43 - Vízly

Mozkový vlny...Zajímavý. Není to ale naopak, že stav vědomí vyvolává nějaký vlny, spíš, než že přijde nějaká vlna a my máme nějaký stav vědomí a tím i náladu:)?

No, spěte dál:))))

reagovat 28.5.2007 14:24 - N

to Vízly - kdo tady píše, že přijde nějaká vlna? To je akorát blbej výplod tvýho mozku, kterej se tady snažíš někomu podsunout a vůbec nechápeš, o co jde. Tys mě teda rozesmál, prý spěte dál, cha cha, ty trapnej barde, jestli tady někdo chrápe, tak jseš to ty:-)))

reagovat 28.5.2007 15:43 - Kuča

Vízly to náhodou píše přesně, ten článek je takovej nějakej seznam bez dalšího a vyvolává to dojem, že mozek funguje stylem nalaď si vlnu a žij (turn and go):)

Ale protože mozek asi nemá nějaký převolby a dálkový ovládání, teda zatím, tak je nám tohle poznání pro běžnej život platné jak mrtvýmu hermelín:)

Až se budou dětem montovat do hlavičky herní konzole, jako dneska v béčkovní scifi, tak to bude důležitý zase jenom pro opraváře:)

reagovat 31.5.2007 22:35 - pípa

Já to při tom prcání ve snu nepoznám jakou frekvencí zasunuji.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 24.1.2015 06:29 - Janek

Pokračování "Adame a další":
A protože na rozbory není internetová diskuse stavěná, a příspěvky mohou mít jen omezenou délku, dovolím si to ještě dokončit.
Tedy metody obrany proti napadení patologickými mozkovými vlnami je vhodné kombinovat. Predátoři těchto psychotronických útoků vám v tom nikdy nebudou moci zabránit, stejně jako se nebudou moci naladit přesně na váš mozek, každý mozek je totiž aspoň trochu odlišný a Bůh nebo příroda, jak chcete, nás právě tou neidentičností - exkluzivitou proti takovým věcem chrání. Každý právě proto v sobě máme jedinečnou schopnost poznat vlastní mozek ze všech nejlépe, a to i včetně obvyklých reakcí vlastního podvědomí. Mj. i k tomu po více než dvě tisíciletí vede i katolická církev, ale nejen ta. Vyslovím zde tedy jako reakci na tzv. psychotronový generátor - tuto sovětskou "supertajnou" útočnou zbraň (nejen) filosofické pojmy "psychotronický útok", "ochrana proti psychotronickému útoku" a také "obrana proti psychotronickému útoku" (zde jistě doufám chápete ten nikoli zas až tak jemný rozdíl), resp. "výlučná individuální obrana proti psychotronickému útoku" a " principy společenské sebeobrany proti p. útoku". Takže máme společně na čem pracovat, a tak trochu nakonec rýpavě řečeno: - bavíte se? - vždyť teď náš malý (jen český?) útočníček už pouze na základě takto formulovaných kategorií a hlavně pojmenování toho jeho roky tak ochraňovaného "TO", čili historicky vzato obyčejného modloslužebnictví, byť novodobě pojatého, bude se teď vztekat a vyskakovat jako kaučukovej dědek ze Švejka, a štvát nosík kdože to sem napsal jen proto aby se mu mohl pomstít - to vše jako obvykle v Česku místo toho, aby se sám za ten nosík chytil, a přestal s tím, nebo jednou od nás lidí za to dostane co mu patří. Ne nadarmo se totiž říká "Ponechte Bohu co jeho jest" (nebo vás za to potrestá). A zde, Adame, je odpověď i na tu hru s jednotkami, která mě přesvědčila o tom, že umíte sice filosofovat, ale také že z matematiky by se opravdu mělo maturovat.

reagovat 24.1.2015 06:48 - Janek

Z jineho soudku.Ze spisu...

Adame, co je to vlastně ústup? Míníte tím opravdu jen ten vojenský: od Moskvy za Napoleona a pak za Hitlera, před tím podobně a několikrát od dobře strategicky umístěného Madridu?
Jen těžko dnes donutíte k ústupu lidi, kterým je dlouhé roky systematicky zde ubližováno. Víte, ten ústup by byl možný, ale taky výlučně, a taky za jistých podmínek: musíte ustupujícímu dát jisté právní záruky (a taky výlučně je bez atributů dodržovat) a možnosti žít jako svobodný nemanipulovaný občan. I běžný občan je, podobně jako třeba živnostník, rovnoprávný subjekt mající mj. i právo rozhodovat minimálně stejné jako třeba ten ... tak řečeno boxer - parlamentní stálice. A pokud mu toto nedáte, nikdy vás u moci chtít nebude, což se zde v Česku už bohužel stalo, a tak už včera bylo pozdě předat tu opravdickou a skutečnou moc ve státě někomu jinému. Nikdy nevíte, třeba by to vedl lépe, i když to nebude zrovna váš kamarád nebo někdo, koho jste si, a třeba někdy i nekale, zavázal. A nenechme se mýlit, podobně jako ta Vaše hra s jednotkami sem i toto k diskusi o ELF vlnách patří.

reagovat 31.1.2015 04:59 - Adam

Omlouvam se ,nemel jsem na mysli ustup z tohoto uhlu pohledu.Ale vsimnete si ,ve chvili kdy zacneme pouzivat jazyka jakoby, ruznych primeru, symboliky atp., at uz z ruznych duvodu, vcetne napr.manipulativnich, dochazi nedorozumenim.
Co s tim?.....

reagovat 14.5.2015 13:39 - Janek

Omlouvam se ,nemel jsem na...

Adame,není důvod se omlouvat,toto je diskuse a polemika veskrze o věcech vážných.Můžete,a udělal jste to,zkusit i aplikaci formální nebo obecné logiky,to je v pořádku.Účinnost ELF vln je trochu na hraně poznání jako takového,a má to na svědomí náš mozek,který je mnohem dokonalejší,než jakákoli námi postavená kybernetická mašina.A světoví vědci si toho všimli výrazněji koncem 2.světové války.Bohužel však od Teslových pokusů s elektromagnetickými vlnami majícími uklidňující účinky,Tesla patrně narazil právě na alfa ELF vlny,uplynula dost dlouhá doba,a v jejich zneužívání,hlavně beta,delta a théta vln plus modulací v pásmu 43 MHz,jedou vojáci,kteří si drze dělají tyto experimenty na lidech bez jejich vědomí.Pokud podle našich zákonů nedáte k takovým pokusům souhlas,nesmějí je vysílat do volného prostoru bez toho, že by se jednalo o trestný čin z toho důvodu,že na někoho,podotýkám,jen na někoho,tyto mohou patologicky účinkovat. Se mnou kdysi dělali jistí na vědce hrající si zakomplexovaní trotlíci z AVČR, kde jsem bohužel nějakou dobu byl zaměstnán,psychotronické experimenty zkoušející formou obskurních her na rozpoznávání nesmyslů,z nichž jsem si měl sestavit(ale spíše sobě sama vsugerovat) jakýsi údajný stereoskopický vjem.Kdybych to opravdu viděl nebo si to vsugeroval, byl bych jejich člověk,tedy psychicky jako oni narušený člověk,a tedy člověk vhodný jako zaměstnanec naší AVČR.Protože jsem o tom řekl pravdu,že tam nic nevidím,tvářili se na mě jako bych neměl dostatek inteligence a nevyhovoval jsem jim proto. Podobným způsobem bohužel dnes probíhají i některé přijímací pohovory do práce,aby soudruzi bossíci měli aspoň trochu jistotičky,že k NIM dostanou pro ně vhodného poslušného a nemyslícího hlupáčka.Pokud chcete riskovat následné poškozování svého mozku těmito patologickými a režimem podporovanými kriminálníky,vymyslete si při takovém testu,že vidíte cokoli,a ONI domnívajíce se,že našli svého hejla,vás možná i vezmou.Jinak těším se na dalčí chat.

reagovat 20.12.2017 09:09 - Ivan Valentik

Dárek zdarma

Pokud je...

Ahoj Martine měl bych zájem o program intuice můžeš mi ho poslat na můj e-mail valentík44@gmail.com

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *