Droždí

První příspěvky v diskuzi

reagovat 21.11.2002 16:17 - Nikolka

Krásnej den přeju:o)....Jenom jsem se chtěla zeptati,jestli je droždí ve výživě opravdu nezbytný.Skoro před dvěma roky jsem ho totiž přestala jíst(takže žádný pečivo,chleba,..),protože mi začalo dělat strašně špatně, a od té doby se cítím daleko líp.Chtěla bych ale vědět,jestli tím ňák svoje tělíčko o něco neošizuju:o).....Předem děkuju za odpověď;o).......'

reagovat 21.11.2002 16:33 - zuzka

Ja si kvasnice naopak doplnujem, velmi to pomaha na plet.

reagovat 27.12.2002 11:38 - Julie

ahoj lidicky,potrebuji poradit.Jsem V Am. a nemuzu sehnat syrove kvasnice.
Tak jestli nekdo o necem vi mooockrat dekuji.julie

reagovat 27.12.2002 11:45 - Doktorka

Droždí je zdroj B vitamínů, avšak některým lidem nemusí dělat dobře (např. těm, co trpí kvasinkami) - pokud budou B vitamíny doplňovány z jiných zdrojů, tak se bez droždí můžete obejít. Zdroje B vitamínů jsou např. luštěniny, celozdrnná rýže a obiloviny, vejce, maso, mléko, sýry, obilné klíčky, melasa, některé druhy ovoce a zeleniny (např. avokádo, dýně)...'

reagovat 15.12.2004 18:35 - coroner

Tak teď dle těch doporučení vůbec netuším, jestli je Doktorka opravdu Doktorka.

'

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 16.1.2014 20:09 - to

vše kombinuj ...a neprožívej to

reagovat 13.2.2015 15:59 - Ganka

prosím, mohla bych se zeptat...

Kvasinky se přidávají do těsta, aby vytvořily z cukru oxid uhličitý a ten Vám pak v těstě tvoří bublinky - je tedy nadýchané.

reagovat 14.2.2015 14:27 - Steve

Občas to prospěje si je koupit a požírat po troškách jen tak. Ale bacha, dělá to divy :-D

reagovat 15.2.2015 13:49 - ...

tak doufejme, že nikolka z těch přiblblých zdrobnělinek (tělíčko) už vyrostla.

reagovat 20.1.2016 15:37 - Iveta

Tak jak je to teda s těmi kvasnicemi. Mohl by to někdo shrnout? Zda mohu kvasnice z obchodu pojídat denně? Třeba jen 10g? Jde mi o to, že držím redukční dietu a chci doplňovat vitamíny a minerální látky ovšem ne z tablet. Zda naopak nebudu po kvasnicích cca těch 10g denně tloustnout místo abych hubnula. Mám si tedy raději koupit sušené kvasnice? Ale jak je jíst? proto, abych z kvasnic dostala, co nejvíce vitamínů a minerlních látek nemusí se s něčím kombinovat? Třeba právě s cukrem? Děkuji za shrnutí.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *