Droga extáze působí negativně na dýchání během spánku - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 6.2.2010 10:55 - Mitsubishi

za mých mladých let jsm sežral desítky až stovky extází a pořád se my při spánku dýchá dobře :-)

reagovat 8.6.2010 10:28 - lowe2lowe

Mitsubishi asi tak nak

reagovat 19.11.2010 00:58 - Jiří

za mých mladých let jsm...

Kdo bere drogy je vypatlaný magor.Omlouvám se za ten hrubý výraz, ale jinak snad své opovžení drogově závislým dát nemůžu.

reagovat 16.12.2010 17:11 - DaneCZek

Kdo bere drogy je vypatlaný...

Pane Jiří, proč má býti člověk magor, pokud bere drogy? Nemám rád takovéto radikální názory. Jen tak mimochodem, nepijete náhodou kávu či alkohol? Zamyslete se nad sebou

reagovat 31.1.2011 03:20 - Bárny

Pro Jiříčka,
Jiříčku,je tu řeč o droze jmenované EXTÁZE na které není nikdo závislý a ani nemůže být na této Droze člověk závislý,kdyby jste s tím měl nějakou zkušennost tak by jste sem nepsal takový výšplechty co Vás zrovna napadnou,jsou 2 skupiny.Lidé kteří si dají jednou za čas na nějké akci koláč pro laika asi tedy Vás teda Extázy jen aby jste pořád věděl o čem píšu ano?:) tak nejsou feťáci a ani drogově závislí a pak tu je ta druhá skupina která je závilsá na pervitinu či heroinu nebo jiné droze,extáze a závislot?Extáze a feťák?To asi jak když si dá Vaše máme jednou za čas sklenku vína a někdo ji nazve alkoholičkou.Jsou opravu i tací kteří si dají jednou za čas někde nebo někde náhodně třeba ale je hnusné co tu píšete když o tom nemáte ani páru.Takový lidi by se do toho neměli motat a své nározy si nechávat pro sebe.Jistě,že tu jsou i feťáci ale nic není jen tak a vše má svůj důvod,takže každej začal nebo si zkoušel brát drogu z určitého důvodu,buď z frajeřiny což je v téhle době normální a nebo taky proto,že má nějaké psychické problémy ať doma nebo ve škole i jinde a jednoduše se chce odreagovat a zapomenout na určitý problém,nikdo nechtěl být feťák bohužel z hodně lidí se fetáci stali ale určitě né díky extázy pane chytrej!Asi víte hovno o životě jak je vidět a proto netřeba psát dál ...

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 4.9.2011 23:56 - ter

Bárny, jde vidět že jsi...

občas je dobrý problémy řešit jinou cestou - člověk se v životě musí naučit vyrovnat (a to normálně, postupem času a zaměstnáním se do něčeho) se s věcma, který se mu nelíběj. život totiž neni jen procházka růžovym sadem...taky jsem si sem tam občas něco...ale už nemám přístup a nevyhledávám a muj život je opravdu jinej-lepší..jen mám kamarády, co si na tom ujížděj a mě by to nebavilo..tyhle lidi nemaj v životě žádnej cíl a jen tak se plácaj sem a tam. taky bych takovej život nechtěla žít. důležitý je si vytvářet pořád nějaké cíle. chci vejšku, chci vydělávat peníze slušnou formou a chci bejt ten blbec oškubanej státem, protože přes tohle veškerý usílí si budu moc teprv dělat co chci a nikomu u toho nebudu ubližovat...tak ať berete co berete, nikdy to nepřehánějte, stejně nikdy nepoznáte, že jste to přehnali, dokud nezjistíte, že tim někomu ubližujete, přitom jste si sami ublížili nejvíc, jak to šlo.

reagovat 27.11.2011 14:04 - harmadiXem

MDMA-extazu pouzivali v psychoterapii v 8o.rokoch v USA. Vdaka MDMA si rozhadane manzelske pary zrale na rozvod si uvedomeli svoje egoisticke chovanie, ziskali pochopenie, empatiu a nadhlad do problemu. Extaza poskytuje iny pohlad na veci, pochopenie, vhlad...Zakazali to az po tom ako sa to zacalo zneuzivat. Ano, extaza ma liecebny, duchovny potencial.Zalezi na setu a settingu - nie je jedno kto, kedy a preco extazu pouzije.

reagovat 22.1.2012 02:20 - Trava je nejlepší =)

Info o pěstování marihuany a
věci k tomu www.e-grow.cz

reagovat 7.4.2012 12:49 - čtěte

K tématu: drogy.satelit.cz/ecstasy.htm

reagovat 18.3.2015 15:51 - Afterglow

Kdo bere drogy je vypatlaný...

Když si dopřejete jednou týdně flašku vína nebo pár piv, tak jste drogově závislý? U MDMA ja akorát nutné dodržovat rozestup alespoň jednoho měsíce místo týdnů, ale reálné poškození těla je stejně minimální..

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *