Dráždítko klitorisu

První příspěvky v diskuzi

reagovat 25.2.2006 09:25 - Lenka

Ahoj,
konečně jsem se dočkala prvních orgasmů - bylo to sprchou a bylo to super. Rukou se mi ještě nepodařilo sama se udělat, ale včera se to téměř povedlo mému příteli. Orální sex je taky moc fajn, ale nedojde to až... Spíš než vaginálního orgasmu jsem tedy schopna dosáhnout toho, při dráždění klitorisu.
Chtěla jsem se zeptat, jestli existují nějaké hračičky právě k dráždění klitorisu. Nemyslím klasický vibrátor, ale něco speciálně na klitoris. Nemusela bych to používat jen sama soukromě, ale mohlo by se to stát spestřením našeho společného milování s přítelem - snad by mu to nevadilo, aby neměl pocit, že mi jeho ruka nebo jazyk nestačí, že potřebuji nějakou pomůcku:(
Máte s tím někdo zkušenosti? Jak to vypadá? Jak to pracuje? Kde se to dá sehnat (nejspíš v seschopu)? Používáte to při společném milování s partnerem - jaké to je? Případně pošlete, prosím, nějaký odkaz.
Děkuju

reagovat 25.2.2006 13:02 -

PES ,čokl

reagovat 26.2.2006 16:18 - František

Milá Lenko,Jsem už dlouho ženatý,vždy jsem to při předehře manželce dělal prsty a to s velkým úspěchem.Ale nedávno jsem si zakoupil sadu (asi 5)silikonových návleků,které je možno navléknout jak na penis(pro zvýšení erekce)tak na jednotlivé prsty a dráždit jimi citlivá místa.Návleky mají rozdílné povrchy (řídké a husté,delší a kratší výstupky)a při dostatečném navlhčení způsobují neobvyklé a intenzivní vzrušení,které lze úspěšně dovést až k silnému orgasmu.Oběma nám to přináší nebývalé vzrušení.Návleky je také možné nasadit i buď až na konec penisu (ke kořeni),anebo rovnou za žalud.I to je nesmírně vzrušující...Moc Tě zdravím a případné úspěchy prosím napiš. F.

reagovat 26.2.2006 20:34 - Aleš

Pokud máš na mysli mechanickou hračku, nedávnou jsem své partnerce koupil tzv. motýlka, což je vibrátorek na klitoris poháněný 2 bateriemi. Velmi si ho pochvaluje. Ten model, co jsem pořizoval, stál cca 1000 Kč a sežene se v každém sex-shopu.

reagovat 28.8.2006 21:25 - Jozo

V sexshopoch ešte majú napr.aj vibračné malé vákuové pumpy na klitoris/príp.bradavky/

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 31.3.2016 13:57 - Renata

Dražší je, ale nemyslím, že nesmyslně...naopak. výkon chlapa mi stačí, ale bývá často pracovně v zahraničí na delší dobu.
S vibrátorem nejde srovnat

reagovat 1.4.2016 13:10 - Iva

A co výkon u chlapů to vám...

Vážení pánové. I já jsem si pořídila Womanizer, ale nevím, zda toho nelitovat. Ne že by neudělal svoji práci, naopak. Žádný penis nedokáže ženskou udělat tak, jako ten strojek. Jen to má jednu nevýhodu, že od té doby co ho používám mi sex s mužem moc nestačí. Manžel má ale pochopení, tak ho při sexu používáme jako pomocníčka. Už se ho nikdy nezbavím jak je návykový. Předtím jsem nikdy netušila, kolik můžu mít orgasmů za jeden večer.

reagovat 1.4.2016 18:39 - Jako všude a

Vážení pánové. I já...

vzdycky, všeho moc škodí, i přílišné intenzity dráždění. Chlapi se nabażí perverzností v pornu a klasika s obyčejnou ženskou už jim k uspokojení nestačí a ženský si vyhoní frajtra tímhle předrażeným zmetkem a normální sex s chlapem už jim pak nestačí.

reagovat 3.4.2016 05:54 - Ondra

Nechtela by mi to nějaká ukázat rád bych se díval

reagovat 4.4.2016 15:34 - Ivanka

oo tak uz asi vim co dam jedne svoji naruzive kamaradce koupit na narozeniny haha :)

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *