dráždení kolem konečníku

První příspěvky v diskuzi

reagovat 15.5.2007 07:17 - michal

Vrušuje mě, když mě partnerka dráždí při sexu v okolí konečníku,někdy zajede prstem i do vnitř.je to moc zvláštní a příjemný pocit,jak to máte u vás?

reagovat 15.5.2007 11:08 - Cvrnďa

Mě tam holka jednou zajela prstíčkama s dlouhejma nechtíčkama a pak jsem se tejden nemohl bolestí vy...:(

Když je to jenom kolem a ta ručka není moc kostnatá tak je to fakt příjemný.

reagovat 15.5.2007 11:17 - někdo

no, znám maníka a ten si k onanii pomáhá židlí s mechanickým gumovým penisem. Šup mezi půlky! A ještě tvrdí, že tím v sobě kombinuje ženský a mužský princip:)

reagovat 15.5.2007 11:45 - Láďa

Je to skvělý, zažil jsem to až s nynější přítelkyní, jednou mi tam zajela jakoby omylem, když mi při misionáři hladila prdelku. Vzalo mě to tak, že jsem byl za chvíli vystříkanej. Chce to ale odvážnější holku, většina se stydí.

reagovat 16.5.2007 17:55 - Orlando

já to vyžaduju,moc mě to vzrušuje,dokonce jsem koupil dvojité dildo ,partnerka si ho zasune do sebe a mě do konečníku a akoby mě šuká ,já si při tom honím je to netradiční ,vím,ale okořenilo to naše sexuální dovádění..chlapy chce to trochu odvahy ale mělo by se vám to líbít, máme kousek za konečníkem něco jako G bod u žen,dráždení prostaty ze vnitř je super.zkuzte to aspon sami a třeba jen prstem..

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 3.10.2016 15:29 - Bisex

Ja jsem bi...moje přitelkyne mi lize zadek a strka mi do nej prsty a robertka...ted si koupime strap on protoze sama chce me ojet..uz se tesim...ona take miluje anal a dosahuje pri nem divokych orgsmu..

reagovat 3.10.2016 15:35 - Hmm

Katolická církev tyto praktiky miluje a dnes na ni navazuje Janda z Evropských hodnot.Ovšem pozor budete nařčeni z komunismu,dnes se nesmí říct že mají rádi vystrkování na sebe konečníků.

reagovat 8.10.2016 11:39 - Honza

Mě několik dívek dráždilo prsty okolo konečníku, přímo v konečníku, a také mi dělaly masáž prostaty. Ale líbilo se mi to pouze od jedné. Zkrátka a dobře - když dva dělají totéž, není to totéž.

reagovat 8.10.2016 12:21 - Pet'an

Mě několik dívek...

Je mi to jasný. I na rejpání v prdeli musí bejt talent - jako na cokoli jinýho.

reagovat 6.11.2017 08:23 - Beruška

Můj partner to miluje...jsem s ním 3 měsíce a bala se to vyzkoušet...az včera mi dal náznak ze bych ho mohla oliznout níže než na kulkach...tak jsem se na to vrhla.Chvíli jsem ho laskala jazykem potom použila dokonale naslineny prst....mírně pritlacila a masirovala mu konečník,přitom jsem mu ho kouřila...co přišlo po chvíli bylo nepopsatelný...nádherně stenal jako nikdy předtím.Hrozné jsem si jeho orgasmus užívala... Už vim jak na něj ma roštaka.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *