Dráždění klitorisu

První příspěvky v diskuzi

reagovat 21.1.2002 20:45 - Marek

Zdravím všechny a obzvlašť naše křehke polovičky!!! Protože kdo muže mít s timto tématem větší skoženosti. Mě se sice zatím nepodařilo přesvětčit že to pro ni může byt nadherná věc ale co kdyby... Takže bych rád věděl jak si nejlíp počínat. Děkuji všem za názory.

reagovat 31.1.2002 13:33 - Marča

Ahoj Marku. S drážděním klitorisu mám dobré zkušenosti vlastně nejlepší, protože jinak orgasmu nedosáhnu. Pokud provádíte orální sex tak klitoris dráždíš ne? Pokud to chceš dělat rukou musíš být opatrný, aby jsi neměl suché ruce a popraskané dost to pak bolí. Zkus lubrikační gel nebo něco takového a doporučuji používat dlaň nebo více prstů, aby plocha, kterou klitoris dráždíš byla širší, protože jedním prstem to někdy bývá nepříjemné, ale to je individuální záležitost. Tak se měj a přeju hodně štěstí.

reagovat 5.2.2002 03:53 - Marek

Ahoj Marčo!! Ja už myslel že klitoris nikomu nic neřika..dík za odpověd a za drahocenné rady!! Vseproverim v praxi..jsem rad žes napsala. Stim oralním sexem je to takhle..ona mne jo ale ja ji ne..ne zebych nechtel ale ona mnela nekjake vyhrady a tak jsem nenalehal. Nevim uz presne kdyto bylo ale podarilo se mi ji ktomu premluvit a musim rict zeme to lizani a cucani hodne vzrusovalo a ji zrejmne taky protoze pritom dosahla orgasmu coz pri normalnim milovani nee..ponevadz moc nevydrzim :-((((. Nekde jsem cetl ze prum. delka soulože je 15 minut..to by tak u me souhlasilo ale museli bych se predtim prozit dva orgasmy behem 10 min :-))). Vzdycky jsem vuci sve partnerce citil vycitky ze ji nedokazu uspokojit..tak snad pro ni byla zkusenost s oralnim sexem natolik prijemna že se už ji nebudu musat ptat jestli smím. Jeste mne tak napadlo Marčo smim se zeptat co delas z rukama když si partner pohrava s Tvou sterbinkou (ted mam namysli jazykem)? Tak ještě jednou mockrát dik a kdybyste mněli ještě nekdo nějaký zajímavy postřeh co se tyče draždění klitorisu a oralním sexem..rad si neco prectu. Diiiik.

reagovat 5.2.2002 07:38 - Marča

ahoj Marku. Ptal jsi se co dělám s rukama, no to záleží na situaci. Často praktikujeme polohu "69", takže se dráždíme navzájem. Pokud přítel zkoumá mojí štěrbinku tak buď mu rukama pomáhám (dráždím se taky) což se mu většinou dost líbí, nebo někdy jenom ležím a užívám si. Záleží to na situaci. Myslím si, že průměrná délka aktu je tak 5 minut a že chlapi co tvrdí, že vydrží hodinu se jenom vytahujou. Možná že vydrží, ale to musí mít vyvrcholení několikrát předtím, pak už jim to může trvat dýl. Měj se krásně a užívejte si s přítelkyní co hrdlo ráčí.Marča

reagovat 5.2.2002 17:03 - Mirka

Mě se mo líbí, když můj muž při orálním sexu jazykem dráždí klitoris a prstem do mě vniká. Samozřejmě velmi jemně a citlivě. Při takovém sexu vžycky dosáhnu vyvrcholení. A ruce? No většinou ho hladím kam dosáhnu. Hodně pěkných chvil...

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 13.1.2018 10:09 - Petra

Souložit hodinu to si někdo dělá srandu L idi nebuďte najivní to není normální.

reagovat 18.2.2018 09:11 - Vendo

Milá Marčo, musím Tě...

Když pícháte 1 hod. to už není sex ale nádeničina a to by mě asi nebavilo . To musíš ji mít jak krocan hudrovadlo.

reagovat 18.2.2018 10:03 - flamelime

Fajn je taky dráždit klitoris vibračním vajíčkem nebo zaplým vibrátorem. Slastný pprožitek a okořenění sexu.

reagovat 18.2.2018 10:27 - luci

Ja bych si ho drazdil...

Můžeš si přece dráždit penis,to ti nestačí?A kolik je těch "dokonalých" kteří mají penis i klitoris?

reagovat 18.2.2018 11:35 - Zntccrxbu

Když pícháte 1 hod. to...

Kvůli půlhodině se nemá cenu svlékat

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *