Dráždění análu chlapa při sexu

První příspěvky v diskuzi

reagovat 5.2.2012 00:11 - Niva

Nedávno (a postupně) jsem zjistila, že partnera vzrušuje, když mu dráždím análek. Nejdřív jsem mu zkoušela přes zadeček jen tak lehce přejíždět prstíkama když mě píchal, pak jsem si namazala prst lubrigelem a pomalinku jsem mu prstem zajížděla dovnitř a ven. Hekal u toho skoro jak holka. Jednou ležel nahý na břiše, tak jsem ho začala kolem análku olizovat a dobývat se jazykem dovnitř. Byl úplně v agonii, postříkal hned celou postel a ječel u toho fakt jak nějaká děvka. Pak se mnou pár dní nemluvil. Když jsem mu to chtěla udělat znova, tak nechtěl, ale pak se nechal, zase byl úplně mimo. Mě to vzrušuje, i když jsem tohle dřív u chlapa nezažila. Myslíte, že je to běžné, že chlapa vzrušuje dráždění análu, i když není homosexuál? A existuje třeba nějaký minivibrátorek v tloušťce prstu, který bych mu tam mohla strkat? Velký vibrátor nechce, prý by ho to bolelo....

reagovat 5.2.2012 22:28 - a

Nedávno (a postupně) jsem...

jaké je to pro holku lízat chlapovi prdel? já bych to moc rad od své ženy,ale bojím se(stydím) ji o to říct..

reagovat 5.2.2012 23:01 - MilanXd

Dej mu přečíst tento článek - třeba Vám to pomůže najít další cestu ve Vašem vztahu

http://www.eroticke-pomucky.cz/masaz-prostaty-a333.htm

reagovat 5.2.2012 23:50 - Fuj

Nedávno (a postupně) jsem...

to bych se poblila.

reagovat 6.2.2012 00:12 - Takže

to bych se poblila.

To máš doma prase se zasranou prdelí asi,se ti nedivím pak!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 21.2.2018 18:16 - Alena

Když jsme si hráli na bidetu, tak jsem tam příteli strčila jeden, dva tři čtyři prsty a on myslel, že ho jen jemně dráždím jedním prstíčkem na krajíčku zadku. Chlapi mají díru velikou, asi bych mu tam s lubrikantem dostala celou ruku.

reagovat 18.4.2018 15:45 - Análník

Já jsem byla po delší...

Ty jsi hodně hustá Děvka.

reagovat 18.4.2018 17:37 - Křesťan

Prasata chlípná! Sex se může dělat pouze potmě pod dekou v misionářské poloze za účelem zplození dětí a na 12 přírazů jako bylo apoštolů!

reagovat 18.4.2018 18:06 - hasič

Do análu se nesmí nic zasunovat, vyjma lékařského zákroku v

nemocnici. Která by mi to chtěla udělat dostala by na zadek.
Na hovadiny nemám kdy.

reagovat 18.4.2018 20:18 - step by step

Výhoda citrusů spočívá především ve vysokém množství vitamínů, které obsahují. Řeč je nejen o citronech, pomerančích, mandarinkách, limetkách či pomelu. Do této škatulky se zařadily i méně známé odrůdy jako kumkvat, bergamot či cedrát. Poradíme vám, jak tyto citrusy nakupovat a skladovat.Kdy a odkud k nám přicházejí?

Hlavní sezóna citrusů přichází s podzimními měsíci. Tehdy začíná sklizeň v jihoevropských státech – Španělsku, Itálii a Řecku. Plody, které se objevují na pultech během jara a léta, pocházejí převážně z Brazílie či Argentiny. Mimosezónní dovoz se pak projevuje zejména na jejich ceně.

Kupujeme citrusy

Při nakupování citrusů se soustřeďte nejenom na hmatový vjem. Důležité je také celistvé zbarvení plodu. Barevná odchylka by neměla přesáhnout jednu třetinu povrchu u mandarinek a jednu pětinu povrchu u pomerančů. U takových plodů se nemusíte obávat jejich nezralosti. Jde pouze o pozůstatek procesu tzv. odzeleňování, kterým prochází např. i banány. Rozhodně se však vyhněte nákupu scvrklých, suchých a nahnilých plodů!

Důležitým ukazatelem by pro zákazníka také měla být země původu a označení jakosti. Kůra plodů citrusů musí u výběru a I. jakosti pevně ulpívat na plodu. Lehké a pouze částečné uvolnění kůry je přípustné u II. jakostní třídy pomerančů a mandarinek. V zimních měsících se také nevyplácí nakupovat citrusy na stáncích a trzích. Přemrzlé plody jsou totiž kyselé a nahořklé.

Tabulka velikostí citrusů

My se oblékáme do velikostí S, M, L, XL. Citrusy nosí kalibry. Podívejte se, jaké rozměry by podle čísla kalibru měly mít citrony, mandarinky, pomeranče a grepy:Citrusy a chemie

Citrusové plody jsou při svém pěstování obvykle chemicky ošetřovány, což ovšem musí být při jejich prodeji uvedeno. V takovém případě byste se měli vyhnout zpracování jejich kůry, např. při výrobě kandovaného ovoce nebo sušení kůry samotné. Po oloupání takového ovoce je vhodné omýt si ruce. Podle SZPI právě šťáva z kůry obsahuje největší množství pesticidů. Konzumace samotné dužiny se nemusíte obávat.

Jak skladovat citrusy?

Aby vám citrusy vydržely, skladujte je v tmavé místnosti při teplotě do 8 stupňů Celsia a odděleně od ostatního ovoce. Citrusové plody během zrání vytváří etylen, který urychluje hnilobný proces. Jestliže hodláte z citrusů vytvořit přírodní šťávu, uskladněte je na několik dní při pokojové teplotě

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *