Na dovolenou kamarádka lepší než chlap?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 12.7.2005 10:26 - Petra

Prosím o názor,zda je po mnohaletém (ne příliš vydařeném)vztahu na dovolenou kamarádka lepší,než mrzoutský chlap,nemohu se rozhodnout.'

reagovat 12.7.2005 11:09 - Viky

Odpověděla jsi si už dávno sama.Teď v tom potřebuješ jenom utvrdit.'

reagovat 13.7.2005 06:18 - jn

No Petro, nad timhle jsem dumala dost dlouho nez jsem mela kuraz se zeptat toho svyho, jestli si muzu vyrazit s kamoskou, a on me teda vytacel fakt dost! Nakonec se mi rozhodl zahybat, tak jsem byla volna, i kdyz jsme to svoje chozeni (ziti spolu) oficialne neskoncili. Odjela jsem s kamoskou na tyden na dovcu. Vis co? BYLO TO PEKLO!!! Strasne mi lezla na nervy, mela abslutne jiny zajmy, jiny nazory, kde se najist, nebo jak dlouho zustat na plazi atp. Zpatky jsem se vratila ke svymu muzskymu, ktery si stezoval na tu "novou" kravu a ja si stezovala na to samy. Padli jsme si do naruce a niky vic!!! Ale nevim, mozna kdybych vyrazila s nejakou fakt dobrou kamoskou, jestli by to takhle dopadlo.

reagovat 13.7.2005 13:49 - ita

Byla jsem take na dovolene s kamaradkou.A bylo to super!!!!!! Nemusela jsem se starat, co bude jist, kde ma plavky, nic se nevalelo na zemi... Proste jsme si vyhovely a bylo nam skvele.Rozmyslim se, jestli bych vubec jeste s chlapem na dovolenou kdy chtela jet.

reagovat 14.7.2005 11:01 - F1

Já teda nevím, co je to za módu, ale já si neumím představit, že po celém roce, kdy se doma vidíme vlastně jen večer (v lepším případě už odpoledne), bych jel na dovolenou s někým jiným než se svou milou.... A to i po devíti letech, co jsme spolu. A kdyby ona chtěla jet beze mě, dosti těžko bych to rozdýchával. Asi jsem nějakej divnej... :o('

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 27.7.2016 13:32 - lucie

No podle popisu - mrzoutský chlap, je rozhodně lepší asi kamarádka. Pokud máte takový názor na partnera, tak si myslím, že se dovolená moc nevydaří. Naštěstí si s přítelem rozumíme a jezdíme na dovolené společně, i když je někdy na zabití. Ale jsem s ním prostě ráda. S kamarádkou jezdím na dovču taky, ale to jsou jenom takové prodloužené wellness víkedny. Minulý rok jsme byli v luhačovicíh http://www.hotelalexandria.cz/ a letos tam chceme vyrazit taky, protože jsme byli nadšené. A nebýt tři dny s přítelem taky občas bodne, je to zase úplně něco jiného :)

reagovat 27.7.2016 17:33 - Coze???

Co se psem? Sukat se s nim neda, tlachat taky ne, akorat zere a sere...

reagovat 27.7.2016 23:25 - Pamela

Když chlap tu dovolenou zaplatí celou nebo aspoň její podstatnou část, tak jasně že pojedu s ním.
Jinak je ale lepší kamarádka, víc si to užijeme.

reagovat 28.7.2016 01:56 - Steve

Běžte už s těma psama někam ....

reagovat 28.7.2016 06:31 - Verča

Na dovču jedině s kamarádkou a tam sbalit pohlednýho chlapa.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *