Dostali jste někdy do břicha?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 4.3.2008 17:10 - Honza

Asi vám to připadá jako zvláštní dotaz.Předně chci napsat,že nejde o nějakou sexuální úchylku:o)...prostě by mě jen zajímalo,jestli vás někdy někdo bouchnul do břicha a jak jste to zvládli.Myslím jak chlapy,tak ženy.Přijde mi,že v tomhle jsou obrovský rozdíly.U holek asi ještě větší,než u chlapů.Kámoška,co dělá karate,si na tréningu nechá dát klidně pěstí do břicha,rána jako hrom a s ní to ani nehne...já bych se asi složil:o).Naopak jiná kamarádka jednou dostala do břicha jen malý šťouchnutí a měla toho dost.Tak by mě jen zajímaly vaše zkušenosti,kdybyste si našli čas a napsali...

reagovat 19.8.2008 13:25 - marty

Jasněže jsou rozdíly i u holek.Když nějaká má jen sedavý zaměstnání,nesportuje,necvičí,sklapovačky dělala naposled na základce...tak je KO i po malém šťouchnutí. Sportovkyně,která posiluje břicho,klidně může vydržet víc,než kdejakej chlap:o)...viděl jsem to na jedný soutěži.

reagovat 19.8.2008 15:55 - Chaim Lowe

.....co k tomu dodat?

Snad je jen logicke, budes-li se udrzovat ve fyzicke formme, zvladnes to lepe.

Jinak tohle tema - dalsi trapas!

reagovat 19.8.2008 17:11 - marty

Proč trapas? Když se tu někdo např. dokáže donekonečna bavit o délce svého penisu:o)...tohle mi přijde jako ještě normální téma.

Ale je fakt,že tady platí logika.Není moc,co na tom řešit.Když máš břicho zpevněný svalama,ustojíš větší bouchnutí.Když tam máš jen sádlo,není,co by bránilo pěsti (loktu atd.:o) zabořit se hluboko.Pak to logicky víc bolí.Hlapy i ženský.

reagovat 20.8.2008 00:42 - Ales Bares

.....jsi obdivuhodny marty..........:-)))))))

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 25.4.2009 18:17 -

Já dostala pěstí do břicha . Zajděte na diskusi "Vzrušuje mně bolest v pupíku" .

reagovat 30.6.2009 21:43 -

Já jsem nedostala pěstí,ale řídítkama od kola do břicha a řeknu vám to bylo něco.Jela jsem s bráchou na jednom kole,já jsem řídila,on seděl za mnou a samozdřejmě jsme se vysekali a já jsem si vrazila řídítka do břicha.Ještě snad půl hodiny jsem nebyla schopna vstát a pak jsem se plazila v předklonu dom.Divím se že jsem to vůbec přežila.

reagovat 21.6.2012 09:09 - kiki

Je tu nějaká holka která...

Dostala jsem tolikrát a právě mě to nejvcí bolí a nevím co s tím mám.:(

reagovat 21.6.2012 14:41 -

Je tu nějaká holka která...

dostala jako dítě párkrát pěstí do břicha. Hnusná bolest, nemohla jsem se ani nadechnout, tma před očima, skoro mdloby. Táta mi vyprávěl, že když byl malý, děti blbly a nějaký kluk dostal pěstí do břicha. Následky si nesl až do dospělosti a jestli ten chlap je ještě naživu, nese si je stále.

reagovat 21.6.2012 15:17 - Honza

No samo, že jsem dostal ránu do břícha! A dal jsem si ji nedopatřením já sám, když jsem si navlíkával gumový rukavice. Při tom natahování se mi smekla pracka a už jsem ji měl! A neni to tak dlouho.

A jinak jsem do břicha dostal samozřejmě hodněkrát - pokaždý, když mě někdo zmlátil.

A já osobně jsem kdysi dávno na základce jednoho kluka do břicha pro jistotu rovnou kopnul.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *