dospívání syna

První příspěvky v diskuzi

reagovat 10.4.2015 00:57 - petra

Ahojte. Mam 10 ročného syna a chcela by som sa spýtať ako mu vysvetliť veci o dospievani. Hlavne tie o opačnom pohlavi ako ste to vy vysvetlili svojim synom. Ukazovali ste im aj vložy ako sa použivaju či len vysvetlili? Za odpovede ďakujem.

reagovat 16.4.2015 08:51 - Rita

Ahojte. Mam 10 ročného syna...

no to je přece samozřejmé,vložky i s názornou ukázkou jak se vlepují do kalhotek,zavádění tamponu,nasazování prezervativu a masturbace vibrátorem patří do edukační průpravy adolescentů.Existuje na to závazný výnos ministerstva školství a je povinný pro všechny rodiče a výchovné pracovníky.Za nedodržování nebo dokonce ignorování tohoto pčedpisu hrozí pokuta až 20.000,00 Eur nebo vyhoštění do Ruska.

reagovat 16.4.2015 09:44 - Dita

no to je přece...

Rita má naprostou pravdu, ještě mu ale Petro musíš také ukázat použité vložky a tampóny a nejlépe, když si sám vyzkouší na jeden den mít vložku, kterou mu nalepíš do slipů.

reagovat 16.4.2015 12:20 - Léňa

Rita má naprostou pravdu,...

A ještě mu také nezapomeň strčit tampón do zadečku. Určitě mu také prospěje, když ho třeba na týden převlečeš do holčičího oblečení, aby názorně poznal, jak se žije i druhému pohlaví. Když bude nosit vložky, tak mu musíš vysvětlit, co je to menstruace a dohlédni, aby si pravidelně vyměňoval vložky a tampóny, nejlépe tak po pěti hodinách. A určitě mu i prospěje, když ho budeš učit chodit na vysokých podpatcích, aby to měl se vším všudy.

reagovat 16.4.2015 13:02 - Jana

Petro, obávám se, že Tvůj syn již všechno dávno ví, jen nechápu, pro mu ukazovat a vysvětlovat, jak se používají vložky. Jsi úchylná? Já bych mu neříkala nic, kamarádi se postarají, neboj. Spíš se starej o důležitější věci.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 29.8.2018 12:48 - Stanislava

Řekla bych že vtom máme jasno oba , od té doby sme už moc příležitostí si to zopakovat neměli , když za mnou přijede a sem sama doma tak rozhodně to není otom že by sme hned na sebe skočili ,chová se ke mě krásně jako k ženě , masíruje mě krk , chodidla poté společná sprcha kde mu ráda podržím ...

reagovat 29.8.2018 18:19 - luci

Řekla bych že vtom máme...

Jo, co se děje za zavřenými dveřmi nikdo neví a že se leckde dějí věci, ale kde není žalobce není ani soudce.

reagovat 29.8.2018 19:50 - A

Jo, co se děje za...

Proto bydlím sama, u věčně rozhádáných rodičů, kteří na sebe štěkali jako dva rozzuření psi se to nedalo vydržet, fotr despotickej tyran mi dělal permanentní peklo ze života, že koupě vlastního bytu a nastěhování se do něj byla má jediná spása. Teď mám klid, bydlim sama a jsem spokojená.

reagovat 30.8.2018 09:04 - Karel

Řekla bych že vtom máme...

Onane, měl bys říci své paní učitelce č.j., aby s tebou více dřela gramatiku. Sny máš slušné, jen ty chyby jsou v tvých příspěvcích stále stejné. :-)

reagovat 3.9.2018 04:31 - bohuš

Jo, co se děje za...

LUCI MÁŠ ZASE PRAVDU

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *