dospívání syna

První příspěvky v diskuzi

reagovat 10.4.2015 00:57 - petra

Ahojte. Mam 10 ročného syna a chcela by som sa spýtať ako mu vysvetliť veci o dospievani. Hlavne tie o opačnom pohlavi ako ste to vy vysvetlili svojim synom. Ukazovali ste im aj vložy ako sa použivaju či len vysvetlili? Za odpovede ďakujem.

reagovat 16.4.2015 08:51 - Rita

Ahojte. Mam 10 ročného syna...

no to je přece samozřejmé,vložky i s názornou ukázkou jak se vlepují do kalhotek,zavádění tamponu,nasazování prezervativu a masturbace vibrátorem patří do edukační průpravy adolescentů.Existuje na to závazný výnos ministerstva školství a je povinný pro všechny rodiče a výchovné pracovníky.Za nedodržování nebo dokonce ignorování tohoto pčedpisu hrozí pokuta až 20.000,00 Eur nebo vyhoštění do Ruska.

reagovat 16.4.2015 09:44 - Dita

no to je přece...

Rita má naprostou pravdu, ještě mu ale Petro musíš také ukázat použité vložky a tampóny a nejlépe, když si sám vyzkouší na jeden den mít vložku, kterou mu nalepíš do slipů.

reagovat 16.4.2015 12:20 - Léňa

Rita má naprostou pravdu,...

A ještě mu také nezapomeň strčit tampón do zadečku. Určitě mu také prospěje, když ho třeba na týden převlečeš do holčičího oblečení, aby názorně poznal, jak se žije i druhému pohlaví. Když bude nosit vložky, tak mu musíš vysvětlit, co je to menstruace a dohlédni, aby si pravidelně vyměňoval vložky a tampóny, nejlépe tak po pěti hodinách. A určitě mu i prospěje, když ho budeš učit chodit na vysokých podpatcích, aby to měl se vším všudy.

reagovat 16.4.2015 13:02 - Jana

Petro, obávám se, že Tvůj syn již všechno dávno ví, jen nechápu, pro mu ukazovat a vysvětlovat, jak se používají vložky. Jsi úchylná? Já bych mu neříkala nic, kamarádi se postarají, neboj. Spíš se starej o důležitější věci.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 30.11.2016 10:02 - abcd

Holky, pomozte ! Žiju sama s...

Mám pocit, že si akorát vymýšlíš. Pokud nemáš u syna autoritu, a je to skutečně pravda, že si k tobě tohle dovoluje, tak jsi ho velmi špatně vychovala.
Prostě bych mu na tvém místě dala pořádný výprask a rázně mu vysvětlila, že jsou určité meze, aby si uvědomil, že tohle si prostě dovolovat nesmí. Ve třinácti už je dost starý na to, aby to pochopil.
Navíc ustupovat mu a koupat se s takhle velkým klukem mi z hlediska matky připadá přinejmenším divné.

reagovat 30.11.2016 12:10 - xy

Ale nač ? Mě to přišlo...

tohle jsem já nepsala - někdo použil muj nick.Nemyslím , že jsem ho špatně vychovala , jinak je hodný , ale teď už fakt nevím. Já úchyl nejsem.

reagovat 30.11.2016 13:47 - standa

XY , raději to nedělej . Měl jsem přítelkyni, která se taky takhle ,,hrála ´´ se synem . Vědel jsem o tom , ale neřešil jsem to. Když se ale synáček pochlubil ve škole a prasklo to , raději jsem to ukončil . Ona se z toho prozrazení sesypala..

reagovat 1.12.2016 08:51 - jolana

Vem ho k psychologovi , nebo to špatně skončí...

reagovat 26.12.2016 03:57 - xy

Mám pocit, že si akorát...

čím bys mu dala výprask a na holou?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *