Dospele deti

První příspěvky v diskuzi

reagovat 14.8.2006 23:05 - Hana

Taky Vas uz neskutecne stvou Vase dospele det,ktere si zakladaji rodiny do Vasi domacnosti?!Berou to jako samozrejmost a jeste si pak stezuji na rodice,jak je nechapou.No ja tedy nesnasim,aby se mi nekdo roztahoval doma a pozadoval veskere ohledy.Co s tim delate?

reagovat 15.8.2006 09:15 - Petr

Hano ja sice jeste nejsem ve veku kdy bych s timhle melz osobni zkusenost ze strany rodice, dkoknce jeste nemam deti, je mi 32 let ale nazor na to mam ujasneny, deti pokud se v urcitem veku neseberou a nevyleti z hnizda tak se jim musi pomoct, tim myslim ze je nejakym rozumnym zpusobem z domu dostat, samzorejme ze to neplati vzdycky ale pokud nejsou vylozene nejak handicapovani nebo neco v tom smyslu, tak hodit do vody sveta at plavou, to je posili.

reagovat 15.8.2006 22:26 - Helena

Petre,mas pravdu!Jinak se nenauci o sebe starat a i v dospelosti zustanou zavislymi na rodicich.

Hano,souhlasim ze mnoho mladych si mysli,ze rodice se musi postarat o vse a pak nadavaji,ze jim do vseho mluvi.Rodinu ma zalozit sobestacny clovek.Taky bych nechtela bydlet ve svem byte s rodinou meho ditete.

reagovat 11.7.2007 10:37 - JITKA

Chtěla bych vědět,jak to dělají rodiče se svýma dospělýma dětma,když nemají snahu se sami osamostatnit. Mám na krku téměř 50.roků,jsem sama,manžel nežije.Bydlím se synem 28 a 20 let. Mladší ještě chodí do školy,starší nemá zájem se osamostatnit.Je věčně bez peněz, na domácnost mi přispívá a tak nějak mu doma nic nechybí.Já mu domlouvám a stejně to nepomáhá. Má jenom kamarády a to je jeho svět.Doma se vším pomůže,to se pustí do všeho.Tentokrát to však došlo daleko a řekla jsem mu, aby si našel podnájem a šel to sám zkusit. Nechcu ho nějak vyhazovat, ale už je dost starý na to, aby věděl co chce. Máte někdo takové problémy taky? prosím ozvěte se .

reagovat 11.7.2007 11:03 - Eva

Jituš, mám ten samý problém, ale v mladším vydání,je mi 38, synovi 20 a dceři 17.Dcera studuje druhým rokem, to je vpořádku, ale syn je rok po škole zaměstnaný, nevím, jestli je to už věk na osamostatnění, ale beru to podle sebe, v 18 jsem bydlela s manželem a měla mimi.neříkám, že je to hrdinství, začla jsem brzy, ale zas jsme velcí kamarádi, ale je fakt, že mi to naučilo samostatnosti a zodpovědnosti.Jak ale řekla moje kolegině, která je na tom jako ty, nebude se jim chtít pryč, tzv, mamahotel jim vyhovuje.Syn taky přispívá na domácnost 3000, ale rychle si spočítá, že kdyby žil sám( mohl by v našem druhém bytě)vynaložil by daleko víc a na jeho výdaje by tolik nezbývalo, takhle pro něj není problém si koupit věci za x tisíc najednou.taky ho nechci vyhazovat, jako každá matka ho miluju, je s ním sranda , prostě je super, ale osamostatnit se dřív, nebo později bude muset, tak kde je ta hranice, kdy udělat ten správný rozhodující krok?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 2.3.2015 17:33 - Pak to

hodně i záleží na rodičích.U nás je dobré,že bude moct třeba pracovat s manželem.Už dávno i byl s ím a docela mu to šlo,práce mu nevadí,pokud za to má peníze.I mě chodíval pomáhat a to už před 7 roky a že to byla těžká práce,i tam mě překvapil,nečekala jsem,že by tak dlouho vydržel.

reagovat 2.3.2015 17:35 - Horší

to má Etela,v 28 letech a nechodit do práce,dlouhodobě nezaměstnaný,to je špatné.Ale asi nefunguje otec.

reagovat 15.6.2017 08:42 - René

Petro zkus mu dát výprask,já v jeho věku jsem taky parkrát dostal nasekáno,ted je mi 33 sice bydlim ještě s mamkou ale mám určité pravidla,jsem s mamkou dohodnutý že kyž budu mít prohřešek nebo poruším pravidlo tak dostanu výprask na holou jako když jsem byl v pubertě.

reagovat 16.6.2017 11:14 - Honza N.

Petro zkus mu dát...

Hele ty spankingový úchyle, jdi si psát svoje výpraskové erotické fantazie na diskuzní vlákna k tomu určená!

reagovat 19.3.2018 08:09 - Rene

sem tam nasekáno na zadek dostanu,když zasloužím

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *