Dopisová kamarádka

První příspěvky v diskuzi

reagovat 30.1.2006 12:50 - Vlaďka

Chybí mně dnes ty klasické dopisy, psané rukou a vyzvednuté ve schránce.Ale chápu to .Mail je o moc rychlejší, máš ihned odpověď. Ale nemá kouzlo dopisů, napsaných rukou.Jsem, nebo chci být dnešní,a proto bych si moc ráda psala se ženou,která má za sebou už pár zkušeností, má taky pubertální děti,třeba i manžela a zajímá ji psychologie,filozofie,čeština, knížky,prostě je orientovaná spíš humanitně.Ráda si budu vyměňovat názory na cokoliv. Vlaďka'

reagovat 30.1.2006 15:33 - Petra

Ahoj Vlaďko,
Váš příspěvek mě zaujal, neboť mám též takové přání, psát si s někým dopisy klasickou poštou.Mohu se zeptat odkud jste?'

reagovat 3.2.2006 15:38 - Vlaďka

Ahoj,Petro,pokud si klikneš na mé jméno v příspěvku,zjistíš můj mail a na něj můžeš napsat něco o sobě.Pokud si budeme mít co říct,můžeme si napsat klasicky. Jsem z Moravy, ale ráda si budu psát i s Češkou,či Slovenkou.Je mně 43 let, nevím,zda píšu do správné rubriky, ale chci jen dopisování.'

reagovat 3.2.2006 15:43 - lucka

ahoj můžu se kvám přidat?? dřív jsem si dopisovala se spousty kamarádek a přítelů co byli na vojně a ted mě to taky chybí i přání k vánocům, narozeninám atd. ted se to vše řeší smskama atd. ale nemám to ráda víc mě potěší normální pošta. já jsem z vých.čech.'

reagovat 4.2.2006 11:38 - Lucy

Ahoj,já se přidávám.Mám doma krabici dopisů z mládí a je mi líto,že už to nefunguje.Je mi 35 let a mám 14 letou dceru.'

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 7.6.2016 22:37 - N

Věro, je mi 65 a čím jsem starší, tím jsem veselejší. Nechápu, proč píšeš že starší víc smutní? Vyhýbám se úspěšně hlupákům, stěžovatelům a stěžování lidí na běžné starosti se snažím moc neposlouchat. Možná bys to také mohla zkusit. Blbé zprávy lépe zpracuji ráno, večer je neposlouchám ani v TV.A od doby co se chovám po svém, jsem opravdu většinu dne rozesmátá.
Jinak za sebe píši, mně se po starých věcech nestýská. Psát dopisy bych neměla trpělivost...Ale chápu jiné názory. Jenže u mně to jde v životě vždy dopředu a doufám, že to tak i zůstane. Současná hudba, styl života, novinky ve vědě i technice, vždyť to je ůžasné. Jediný problém mám s tím a moc mně to štve, že nikoho podobného mezi vrstevníky neznám..Pokud chci kámošku, musím poslouchat to, co mně ale vůbec nezajímá. pokud bych bývala chtěla partnera, bylo by to strašné. Asi proto žiji poslední řadu let sama. Ale jako svou smůlu to neberu. je to smůla jiných, že jen smutní, stýskají po starých časech a neučí se nové věci-to píši o svém okolí. Ne o tobě , neznám tě:-)
Přeji, at seženeš někoho na psaní a jsi spokojená. Hlavně ten smutek už pošli kam patří..

reagovat 8.6.2016 10:40 - Mirka

Věro, je mi 65 a čím jsem...

Moje řeč, já si rozumím mnohem víc s mladými lidmi než s vrstevníky. Mám si co říct s lidmi o 30, 40 let mladšími. Nebaví mne poslouchat dechovku, kterou jsem nidky neposlouchala ani ABBU, kterou jsem milovala, když jsem byla mladá, chci se seznamovat s novou hudbou a novými styly. Mrzí mne, že plno lidí ustrne a jsou z nich jakoby "dospělí" s plno starosma a trápením, ale přitom ustrnuly někde na prahu dospělosti - nijak se dál nevyvinuli, nechtějí poznávat nové věci, zkoušet něco jinak a nově.

reagovat 8.6.2016 22:00 - N

Moje řeč, já si rozumím...

No Mirko hurááá:-) Konečně někdo s rozumem v hlavě. Ustrnují snad všichni, vyjdou školu jakoukoli a dál vědomosti nepotřebují? Co jsme se kdysi učili je dnes jinak. Nebo se trapně vymluví, že se poptají vnoučat. To bych nevydýchala. ABBU už nesmím slyšet, vše co bylo je pryč. Také nechci stát celý život na místě a pořád myslet na dobu, kdy mi bylo dvacet, třicet a co já vím. Minulost jsou jen vzpomínky a co s tím? Starosti máme všichni a to bez rozdílu věku. Jen mladí je mají jiné, porovnat s tím se musí každý.
Jsem ráda, že si napsala. Protože si občas připadám jako z jiné planety. Jsem z Benešovska. Nejsi úplně náhodou někde z okolí???

reagovat 12.6.2016 22:05 - Mirka

No Mirko hurááá:-)...

Ahoj, v Benešové jsem se narodila . Ted ziji částečně v Praze a částečně různě -na chaloupce na vsi ci nekde po svete, jelikož rada cestuji. Ja mám vzpomínky rada, i bych řekla, ze si oproti jiným hodne pamatuji. Casto lidem licim různé zásadní životní situace, ktere si již oni nepamatuji. Ale ty vzpomínky mám rada v kontextu dalších události. Baví mne ten vývoj, nikoliv pouze ta minulost. Vše se protíná pravé ted. Ted je zde minulost, soucasna vzpomínka a to vše již zasahuje a tvoří budoucnost, i kdyz člověk jeste nedokaze rozlustit, jaka bude. Ale vše se děje ted. A ja miluji zazitky, miluji, kdyz se lidi baví, ale zároveň nemám rada, kdyz to je pod vlivem alkoholu, kdyz se vtipy opakuji... Takže v Čechách to je nekdy náročné...ale takový je zivot :)... Tak zas nekdy napiš :)

reagovat 25.11.2016 23:44 - Lada

Podle mě se nedá žít jen přítomností a myslet na budoucnost, když je vám přes 60.O čem bych se s vámi, Mirko a Věro, pořád bavila?To by byla nuda.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *