Donatella Reyes - komentáře

Archiv příspěvků

reagovat 12.4.2017 08:55 - fero

Skuste si dať do vyhladavača orsr a astrologické predpovede, ulica kollarova , nová dubnica, sídlo firmy v Blave.

reagovat 12.6.2017 19:10 - Kostourková Milena

Tato paní kartářka vytahala z mé mamky tolik peněz až to není snad pravda. Když teď mamka zemřela po tragické dopravní nehodě jsme na to přišli. Prosím nevěřte jí a neposílejte peníze. Styď se Donatello obíráš obyčejné lidi o peníze a o iluze.

reagovat 26.6.2017 10:36 - Patrik

ja som spravila chybu ked som...

Dobry den,aj mne to stale chodi a tiez uvazejem ze zazalujem tu pobocku ktoru maju v Novej Dubnici.

Koloidní stříbro

reagovat 28.6.2017 07:02 - Dagmar

Skuste si dať do...

Treba ju už dať do blazinca!Aj mne už Pise dlhé roky aj keď som jej neodpisovala !Klame a skúša utrpenie slabých!Prečo ju uz nezatvoŕia!!!

reagovat 26.7.2017 23:09 - Julius

Dobrý den. Nevím, co pani věští, ale píše nadále mé zemřelé matce. Pokud by zvládala to co tvrdí, minimálně by úmrtí měla zjistit. Proto jí nevěřte a nic neposílejte. Maminka sice věřila, ale bylo jí to na nic (agresivní forma rakoviny byla silnější). Nikde není kontakt jen P.O. box.

reagovat 5.8.2017 08:53 - mersi

jak se to veme zažila jsem hodně ,ale jsem jí vděčná ukázala mě cestu,,myslete si co chcete,,já jí věřím vím:-)

reagovat 21.8.2017 00:53 - alofok

nikdy jsem u této osoby nic...

stojí to za velké kurevské zamrdané hovno

reagovat 11.10.2017 20:09 - Monika hronova

Už dva roky mi chodí neustále dopisy.ze se jí to vyplatí..asi jo protože zneužívání naivity lidí v nouzi.lidi nebudtehloupi!schválně jsem ji napsala že toužím po dítěti a že nemohu otěhotnět tak hned psala ať ji pošlu litr že mi pomůže a že vidí mou zoufalost...přitom já mám krásného kluka už osm let.takze je to podvodnice

reagovat 17.10.2017 17:20 - Juro

ja som spravila chybu ked som...

Môžem potvrdiť presne to isté, čo píšete. NIe je možne sa jej zbaviť ????

reagovat 17.10.2017 17:25 - laco

Jo já se klidně...

Je smutne, že s takymito otravami nie je možne pohnuť !

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *