Domácí úklid čisticími prostředky prý podporuje vznik astmatu - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 4.12.2007 13:39 - luky

zdravím všechny a jsem ráda, že se někdo věnuji tomuto problému.Já sama v rodině tento problém nemám, úklidu věnuji minimum času a námahy. Oblíbila jsem si na úklid mikrovlákno a jsem s ním již spokojená 12let. Neumím si bez těchto výrobků úklid představit. Pracují na principu mikrovlákno čistí mikropóry a absolutně bez chemie, jenom čistou vodou.

reagovat 4.12.2007 13:50 - Jmeno

Jdete do prdele !

reagovat 4.12.2007 14:00 -

Dej si inzerát do novin krávo, ne sem!

reagovat 6.12.2007 07:20 - luky

kráva v prdeli je dobrá kombinace.Proč do novin? V novinách jsou jenom blbostí,drby a nesmysly a čtou je lidi jako vy dva, tak proč bych sviním měla házet perly. Proto je tato informace zde a pro lidi,kteří je potřebují. Když se ti nelíbí tak to nečti. A když už to čteš tak aspoň se pod tu svoji stupidní poznámku podepiš!!!!! Kreténe!!!!a nestyď se přidat i tel a adresu!!!Demente!!!!

Jestli máš vy dva potřebu jenom urážet, určitě existuje možnost jak tuto chorobu léčit!!!!

Ale řešte tuto chorobu rychle, mohlo by se vám stát,že budete moji informaci brzo potřebovat sámi pro sebe!!!!!

reagovat 6.12.2007 07:33 -

No to určitě, ty pako, bez toho nepřežiju ano den.Nakonec vidíš, jaký je veliký ohlas na tvůj příspěvek.Jdi do hajzlu, lidi nejsou tak blbý, jak si myslíš.Zdar krávo!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 22.11.2008 18:17 - Adél

To je hrozný! Já se pořád doma tak dřela, aby tam bylo uklizeno, dcerka má 4 roky a pořád jí trápí kašel, a teď to podle doktorů bude astma. Vždycky jsem se tolik snažila udělat pro ni všechno co nejlíp a teď se dozvím, že jsem vlastně měla doma mít bordel a dcerka by se nedusila!!! Proč mi to neřekli doktoři??? Jsem fakt naštvaná.

reagovat 24.11.2008 09:33 - Maru

Ahoj Adél, to je mi líto, že máš takové potíže. S tím bordelem to nemůžeš brát doslova, jde hlavně o ty chemikálie v domácnosti. Vždyť se dají přeci užívat i ekologické prostředky.

reagovat 24.11.2008 12:35 - Petr

ono nejde jenom o tu uklizeni doma ale zrovna i o jidlo celozvitni uzivani leku rodicema, koureni.... taky prej stres v tehotenstvi udela deckam hodne spatne

reagovat 25.11.2008 08:52 - Adél

No, je pravda, že já jsem v mládí kouřila, ale jakmile jsem otěhotněla, hned jsem toho nechala. Ale co mám dělat teď? Jakmile vyleze z domu do tý zimy, hned se rozkašle....

reagovat 25.11.2008 21:32 - Táňa

Dobrý den paní Adél, jaké užívá vaše dcerka přípravky? V současnosti je možno použít třeba Singulair, ten pomáhá mítnit potíže s dýcháním u astmatiků i alergiků. Pro děti se vyrábí ve formě žvýkací tabletky, děti to mnohem lépe snášejí. Lék je na předpis, tak zkuste zajít za vaší lékařkou, snad vám pomůže. Určitě nemá smysl držet dcerku doma celou zimu.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *