domácí teror

První příspěvky v diskuzi

reagovat 14.2.2002 14:34 - hana

Manžel mě buď velice miluje,nebo nenávidí.Problém je v tom, že nemáme dítě. Je mi 38. Naposledy mě rval za vlasy. Vyhání mě z bytu, nadává mi do darmožroutů,kurev,... Starám se o něj a do práce taky chodím.

reagovat 14.2.2002 14:44 - Smajlinka

Spíš bych viděla problém, kdybyste dítě měli, to by bylo daleko složitější. Takhle zbývá buď domluva nebo - když to nezabere - odchod. Nic jiného. Takhle se milující manžel přece nechová...

reagovat 15.2.2002 08:21 - Mirka

Souhlasím, že takhle se nechová člověk, který miluje. Nejspíš si jen dokayuje svoji převahu a ponižuje Tě. Uvědom si, že nikdo nemá právo ktomu, druhého ponižovat a týrat. Nenechala bych se. S takovým člověkem bych rozhodně nežila. Ale věřím, že to není tak jednoduché se rozhodnout. To, že nemáte děti, mu nedává právo s Tebou takhle zacházet. A navíc si myslím, že tyto stavy se nezlepšují. Mám i nějakou vlastní zkušenost. Hodně štěstí...

reagovat 4.3.2002 13:23 - Milan

Ahoj, Hanko.
Stejně jako Smajlinka bych si vybral domluvu. Mám tušení, že bys v sobě měla najít vlastní hodnotu, abys věděla, čeho si můžou druzí vážit na Tobě. Věřím tomu, že Tvůj mažel tímto způsobem nevědomě vyjadřuje svojí vlastní bolest. Brání Ti něco v tom, abys na nějaký čas mohla odejít z domu? (máš kam jít..?) Teď Tvůj manžel nemá šanci pochopit význam toho, že Tě vyhání z domu. Pochopí to ve chvíli, kdy ho tam necháš samotného. Hledej sobě blízkou variantu řešení domácího teroru, hledej zase lásku.

reagovat 15.3.2002 13:11 - hana

Díky, Milane. Je to názor chlapa. Asi se vážně moc trápí. Nemohu mu ale pomoct. Odejít nemohu, mám 12 letého syna z předchozího manželství. Takže se musím držet.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 16.5.2015 09:19 - Ludmila Novotná

Manžel mě buď velice...

Mam letentní tetanii a už to nevydržím.
přítel se ke mě chová jak ke psovi nadává mi a pod.
Prosím o radu už vážně nemůžu.

reagovat 16.5.2015 11:04 - 24.7.2013 19:10 - Markéta-houpu se i netem

Anonymko? Bydlení si můžou...

Prosím děvčata nehádejte se mezi sebou, já jsem původně chtěla napsat do diskuze “Nejhorší tchýně“, že moje tchyně měla na svědomí to, že se mě manžel proti ní nikdy nezastal, ale na její popud, či náznak mě zmlátil.Ale tam je zbytečná hádka, tak jsem oživila dva roky starou diskuzi.
Přišli sousedi, děcka se rochají v bazénu, chlapi grilují, chlemtají pivo a mají tajně schovanou slivovici a balantínku.A my se sousedkou se houpeme v křesle, pijeme vaječňák a víno.
Před 13 měsíci jsem byla zkopaná děti uřvaný.Omlouvám se přestanu psát, víno mi leze do hlavy.

reagovat 29.5.2015 19:38 - Micina

Taky hledám nejhorší tchýni, ale vidím, že tady si taky lze poplakat, nic jiného už asi nemohu. Možná si poklepete na čelo, protože je mi 56, tchýni 78 a zřejmě mě přivede do blázince. Do všeho mele, neustále poučuje, sekýruje, skáče mi do řeči, někdy si připadám, jako bych ani v místnosti nebyla....... neviditelná. Muž mi chtěl koupit perly, po kterých jsem celý živit toužila, nic honosného, stály 15 tisíc a myslím, že jsem si na ně už dávno vydělala. Muž se zmínil před maminkou a nastalo peklo, ječela na mě tak, že jsem sebrala všechny šperky, dala je do jedné krabičky a může si je odvézt. Naposled jsem připravila oslavu mužových šedesátin, pozvala jsem rodinu, jeho kmarády, vše jsem zajistila, mělo to být překvapení.Ale v sobotu přijela " matinka", mé plány smetla ze stolu s tím, že švagr jede den poté k moři a byli by unavení a bez něj se nic konat nebude. Jakékoli argumenty byly zbytečné. Dělala, že tam vůbec nejsem a večer zavolala, že vše zařídí švagr v Praze. Musela jsem se přes víkend omluvit cca 20 lidem, zrušit rezervaci restaurace a příšerně jsem se pohádala s mužem, který samozřejmě souhlasil s ní a řekl, že po mě nic nechtěl. Jeho život řídí maminka a bratr a já už nemám sílu se s nimi tahat o jeho přízeň. Tahle oddaná láska k příbuzným trvá celých 35 let, co jsme spolu. Nedávno mi řekl, že po něm nemohu chtít, aby si vybíral mezi svou rodinou a mnou. Hnus. Pokud poslouchám na slovo, je doma klid, jak se vzbouřím, propukne domácí peklo.
Ona to snad dělá celá ta léta schválně, aby nás rozvedla a ví, že muž nikdy nic řešit nebude, chce mít klid a nechce si nikoho rozházet, ale já už nemohu. Přitom druhou švagrovou zbožňuje, snesla by jí modré z nebe, dává jí drahé šperky, já jako bych nebyla. Nic po ní nechci, jenom aby mě nechala na pokoji. Pro muže jsem hysterka, která si vše vymýšlí,maminka to myslí dobře...........pořád dokola. Co s tou babou mám dělat?

reagovat 29.5.2015 19:42 - AKITA

Neposlouchej ji ani jeho, chceš snad umřít na rakovinu? Co z něho máš z takového muže? Každý může dělat co chce sám, nikdo nemá má právo mu rozkazovat. Vzbuř se dokud je čas:) Ještě může poznat pravou oporu a lásku.

reagovat 29.5.2015 19:53 - AKITA

Mam letentní tetanii a už...

ZBAV SE HO

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *