Doktoři mě ignorují...

První příspěvky v diskuzi

reagovat 19.2.2009 23:39 - michaela

Zdravím, mám takovej problém je mi 16 let nevím co to je. Už asi 2 roky mám nesnesitelné bolesti hlavy někde u spánků mám je každej den a až příliš často zapomínám, zapomínám věci co sem před chvilkou dělala ale převážně si vzpomenu ale někdy taky vůbec na nic ale nejhorší je to když se ráno probouzím v noci skoro nespím polsední půlrok se nemůžu vůbec vyspat, ale vždycky když se ráno probudím tak si za celej den třeba nevzpomenu co sem včera dělala a nebo kde sem byla jen z řídka si vzpomenu když o tom někdo mluví tak si pomalu rozpomínám. Připadám si jako by mi umíral mozek. Myslíte si že by to mohlo být z toho že sem před 2 lety měla něco jako mrtvičku od té doby to všechno začalo ty problemy. Ale doktori mi tvrdi že to není možný abych měla takový problémy v měm věku a že mi nic není. Jenže já mám každej den bolesti hlavy nestiham na srdce a ještě k tomu kulhám kůli noze že mi řekli jako každej jinej \'\'jste moc mladá abyste měla nějaké zdravotní problémy\'\'a od te doby už dva roky žiju s hroznými bolestmi každý den se kterýma mi nikdo nepomůže...

reagovat 20.2.2009 10:42 - zuzana

Já být tebou požádám rodiče at jdou se mnou a žádají celkové neurologické vyšetření.

reagovat 20.2.2009 10:47 - gita

To je pravda ,co na to tvý rodiče?

reagovat 20.2.2009 10:48 -

Kolik hodin trávíš u počítače?Jakou máš židli?To může býti páteř!

reagovat 20.2.2009 11:36 - Formol

Jednoznačně by tě měl vyšetřit psychiatr. Když už nic jiného, tak alespoň prokáže přítomnost obtíží a v případě, že to nebude "jeho nemoc" tě přepošle na neurologii a tím, kde je zádrhel.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 20.2.2009 11:41 -

Formole,koukni na mravenčení nohou a prosím porad mi.

reagovat 20.2.2009 14:30 -

Míšo, naprosto se poznávám v tvých problémech, začalo mi to ve 14 a probíhalo to přesně, jak popisuješ, neurologové mě vyšetřovali pořád dokola, nic se nenašlo a po několika letech jsem pochopila, že je to psychosomatické, že mě hlava na spáncích takhle děsně bolí ze stresu a podílí se na tom taky moje špatná krční páteř. Takže jsem nakonec taky skončila na psychiatrii. Ale myslim, že v první řadě by tě měl pořádně vyšetřit neurolog, jestliže máš ale všechny výsledky negativní, tak psychika to může udělat taky. A byla jsi na CT nebo magnetické rezonanci? A co jsi měla jako tu mrtvičku? V tak nízkém věku? Jak u tebe vznikla? Jak ses léčila? To jsi měla nějakou embolii po antikoncepci, po problémech se srdcem (zánět, fibrilace síní, ...)?

reagovat 20.2.2009 15:52 - Jana

Michaelo, tys měla ve tvém věku něco jako mrtvičku? Jak k tomu došlo a jaká byla příčína? Podle mě se nemusí ani jednat o neurologický problém, ale o problem s cévami. Měla jsi něco jako mrtvičku, máš problémy se srdcem, nevím, proč kulháš, ale může to také souviset s cévním systémem. když jsou cévy ucpané, tak chůze atd. způsobuje bolest.U kolika doktorů jsi byla a ve kterých nemocnicích? Doporučovala bych odborníky ve fakultních nemocnicích, rodiče nezajímá, že máš problémy? Zaráží mě, že máš problémy se srdcem a nikdo to neřeší. Na echu, ekg, doplerovském vyšetření končetin jsi byla?

reagovat 13.6.2010 17:44 - na žádný doktoři jsou někdy debilní

Michaelo, tys měla ve tvém...

něco vám napíšu, doktořin jsou takovýhle, když jim onemocní jejich blízcí,hned jim zařídí veškerá i drahá vyšetření, rezonanci a tak. když k nim přijde nějaký pacient, obyčejný člověk, hlavně u mladých mají problém, nikam vás nepošlou, jste pro ně jen takovým pouhopouhým kusem papíru.....a pak to svedou na psychiku. Bohužel znám případy, kdy lékař zavinil smrt pacienta - mladá žena chodila k lékaři, že má něco na prsu, nebudu jmenovat milého pana gynekologa - říkal, že to nic není - pořád k němu chodila - pak začala hubnout, manžel jí zařídil vyšetření v Praze - v Praze jí řekli, že má nádor v tom prsu, metastázy - samozřejmě...zemřela. Hodná mladá ženská....těch případů je více. Poukazuji hlavně na benešovskou nemocnici.....

reagovat 16.2.2014 20:04 - ljdbv

nebudu jmenovat milého pana gynekologa

pak se nediv, když je kryješ

naopak to měl manžel napsat na znamylekar cz

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *