Dohoda lékaře s výrobcem léků

První příspěvky v diskuzi

reagovat 29.12.2006 18:11 - Lokiju

..ahojky, chodím k jedné gynekoložce a byla jsem s ní velmi spokojená..pak jsem chtěla předepsat antikoncepci..ta mi nesedla, proto jsem si vyžádala změnu..předepsala jinou, ale s velmi podobným názvem..ta mi kvůli podobným nežádoucím účinkům taky nesedla, tak jsem měnila potřetí..teď beru tu třetí a zase samé problémy..na netu jsem si našla, že je od úplně stejného výrobce, i když už to podle názvu není tak zřejmé..když jsem se rozhlédla po čekárně, tak mi to došlo, skoro všude prospekty a kalendáře, které propagují právě tohoto výrobce..tak mě zajímá, co všechno jsou lékaři pro nějaká ta procentíčka z prodeje léku ochotni udělat..nechci po čtvrté zase naletět, ale u doktora výrobce z názvu nepoznám..

reagovat 30.12.2006 14:16 - Lenka

Myslím, že HA vyrábí maximálně 2 výrobci... Není to o výrobci ale o složení léků. Je možné, že ti třeba fakt nesedne vůbec... Mně zase sedly skoro všechny... postupně jsem je měnila, kvůli ceně, prtž jsem neměla tolik peněz...

reagovat 3.6.2007 16:22 -

To víš, že z toho mají procenta

reagovat 4.6.2007 07:25 - Jitka

a nejenom procenta, ale i různé "semináře a školení" v cizině, dárky k vánocům apod. Já jsem se s tím setkala u kožního lékaře, kdy měl v ordinaci kalendáře, hodiny, plakáty od stejné firmy a jejíž produkty vychvaloval.

reagovat 4.6.2007 10:50 -

doktoři jsou jen svině kteří hrabou prachy, nic víc, samý hovada! naše zdravotnictví je dost v prdeli!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 23.8.2008 14:08 -

To není o lenosti. Mrdačka s kondomem není mrdačka. Musí to být kůžička na kůžičku.

reagovat 23.8.2008 14:27 - bzz

pro scio:tady máš důkaz.Ta protivná sestra je protivná zřejmě proto,protože má nějaký problém.Třeba tím "problémem"je právě ten milý lékař :=DD

Jedné známé dělala "strašně hodná doktorka" takové dusno před důchodem,že počítala dny,kdy půjde naposled :=((.

reagovat 23.8.2008 20:31 - tonda

Scio, mužskej problémy s HA pochopit může, ne že ne. Proč myslíš, že jsem tady vyjádřil svůj rezervovaný postoj k HA ? Protože jsem pohodlný a nechávám vše na partnerce? To snad ne!!! Jinak s tím, co píšeš o HA v zásadě souhlasím, takže se dobýváš do otevřených dveří.

Jo a ty tabletky na zuby nejsou kravina - jsou to indikátory zubního plaku , slouží ke kontrole (ne)dokonalé hygieny a vlastně tě to má naučit správné technice čištění a odstraňování tohoto zubního plaku - hlavní příčiny postupné gingitividy a posléze parodontitidy.

reagovat 23.8.2008 20:45 - scio

Ty možná postoj správný máš, ale přesně názor osoby bez jména pod mým příspěvkem je důkaz toho, o čem píši.Tak jo no, ale tablety na zubní plak mi za ty peníze co za ně chtěl opravdu připadají zbytečné. 1 tabletka 25Kč! Navíc ji postavil před hotovou věc, že je prostě koupit musí. Ne tak doslova, ale z jeho chování to jasně vyznělo. On je to jinak kluk velmi příjemný. Kamarádka nemá nejmenší problémy, jednalo se o preventivní prohlídku. 15 let už neměla kaz!

reagovat 23.8.2008 21:07 -

Tak tabletky na plak jsem jednou u zubaře zadarmo dostala - asi před 10 lety. Nikdy jsem je nepoužila. Jsou to skutečně vyhozené peníze. Je lépe si zaplatit školení o čištění zubů příslušnými druhy kartáčků a pomůcek a chodit na pravidelné kontroly a dopucování zubů k zubní hygienistce!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *