DOGMATIL

První příspěvky v diskuzi

reagovat 20.3.2008 16:32 -

DOBRÝ DEN..POMZTE MI PROSIM ..mam uz 6 let problemy z brichem..byva mi spatne po jidle a mam porad bolesti bricha..byla jsem na gastroskopii a tam nic nenasli..doktor mi napsal DOGMATIL ,ale docetla jsem se ze je to psychofarmakum,...mohl by mi nekdo podat podrobne informace o tomto leku? dekuji..

reagovat 1.2.2009 18:40 - Aleš

Ahoj, Dogmatil uzivam 12 let jako podporu antidepresiv. Pouziva se take pri epilepsii. Je mi zahadou, proc ti lekar napsal psychofarmakum na bolest brecha. Mozna si mysli, ze si to vymyslis. Rozhodne bych si sel prekontrolovat svuj stav k jinemu lekari.

reagovat 18.2.2009 22:01 - Lucie

Lékař ti doporučil dogmatil zřejmě proto, že jsou tvoje problémy s břichem nejspíš psychosomatického původu a dogmatil v tomto případě pomáhá. Nebude to tím, že by si myslel, že si to vymýšlíš...

reagovat 18.2.2009 22:02 - Lucie

Taky proto ti nic nenašli na gastroskopii, psychosomatické potíže tam rozhodně nezjistí

reagovat 21.5.2009 15:31 - Ira

Dogmatil doporučuji, mám ze žakludeční neurózy již několik let problém se zažíváním..vředy na dvanácterníku a zánět žalůdku. Jedině dogmatil mě pomohl..neboť potlačuje vnitřní nervozitu a ta dosti často je příčinou onemocnění žalůdku a dvanácterníka. Předepisuje mi jej internista ač to léčivo patří do jiné specializace. A hlavně POMÁHÁ

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 24.3.2015 18:34 - Jana

me dogmatil zabral na pocit...

Mě zabral ještě Apo-parox, jenže, jak jsem psala v jiné diskusi, přibrala jsem za půl roku asi 11 kg. Tak jsem vysadila oboje. Vím, je to těžké, když se problémy vracejí.

reagovat 2.12.2015 21:50 - Herba

DOBRÝ DEN..POMZTE MI PROSIM...

Bud ráda, že ti tyto léky vůbec napsal. Na těžkosti o kterých se zmíňuješ je tento lék dobrým řešením. Na druhé sstraně asi větší těžkosti nemáš, když se tady radiš. Moc odbornosti se tady nenajde. Lidé velmi málo vědí o tom, co dokáže psychika. Psychotropní léky jsou v mnohém záchranou.

reagovat 21.12.2016 08:13 - jobi

DOBRÝ DEN..POMZTE MI PROSIM...

Máš doktora asi magora !běž od něj pric protože antipsichotika můžou zdravému člověku způsobit narušení psychiky a po delším užívání zavislost a schizofrenii znám tento druh doktorů flakacu ! Ma te poslat na gastro !(pokud je to závažnější) popřípadě kolonoskop a vzorky krve!

reagovat 18.4.2017 11:51 - Nebojte se.

Dogmatil v dávce 50mg je vynikající při psychosomatických potížích - průjem , bolest žaludku, nevolnosti...při dávce nad 200mg má zcela jiný účinek a berou ho na schizofrenii. Ten příspěvek předtím, to je magor!!!

reagovat 9.5.2017 21:36 - Honza1965

Dogmatil jsem začal brát k vůli symdromu dráždivého trakčníku. Sono nic, Kolonoskopie nic, krev OK, různé kultivace stolice OK... jen gastroskopii jsem neabsolvoval. Přitom po každém jídle se cca za 1 hodinu dostavovaly šíleně bolestivé křeče v břiše a trvalo to cca 1-3 hodiny, kdy jsem bral cokoli na trávení, ale než jsem se uplně nevyprázdnil, tak stále šílené bolesti. Po požití první tablety Dogmatilu během 1 hodiny klid. Beru jej necelý 1 měsíc, snažím se postupně vysadit, ale to se pak vracejí ony obtíže. Psychika je silnější než si uvědomujeme, proto ať už to zní (bereš psychofarmaka=jsi blázen) jak chce, hlavně, že je člověku lépe... DRŽÍM VÁM VŠEM PĚSTI - PEVNÉ ZDRAVÍ ! ! ! .... jinak jsem svůj příběh se syndromem dráždivého trakčníku se všemi souvislostmi napsal na http://osudy.cz/index.php/pribehy/jine/516-syndrom-drazdiveho-trakcniku-streva-vyreseno

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *