Docela normální vztah - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 26.8.2002 13:06 - Martina

Takových vztahů znám spousty. Prakticky vsechny me kamarádky jsou ve vztahu kvuli penezum, majetku, i kdyz letadla tedy nemají. Je to smutné.

reagovat 2.9.2002 23:09 - Jitka

Bohužel-i já znám hodně takových případů,má kamarádka i dost známých žije v takovém vztahu,vědí o tom a nechtějí a snad ani nemohou s tím nic dělat.Ono něco jiného je,když je člověk mladý a má spoustu sil na změny.Ale v 50 letech jí už tolik není a potom-kam by šly?A tak trpí a všechno kamuflují a omlouvají,ale vím jedno.Kdyby mohly,tak odejdou do jedné,protože takový manžel je jim nanic a ony ho nenávidí za to,co s ním musejí snášet.Jsou životem s ním už uvláčené a tak nic neřeší a věří,že to časem přejde.

reagovat 4.9.2002 23:40 - Roman

Článek je povrchní a zevšeobecňující - staví muže - zlouny - do jedné řady těch co jen tyjí na bedrech žen a až dosáhnou svého tak je poníží a odkopnou.

reagovat 4.9.2002 23:52 - Roman

Článek je povrchní a zevšeobecňující - staví muže - zlouny - do jedné řady těch co jen tyjí na bedrech žen a až dosáhnou svého tak je poníží a odkopnou.Dámy tyto problémy se netýkají pouze těch s letadly pro svou potřebu, ale všech ! To jestli má někdo o letadlo víc nebo míň je jedno. Finanční závislost je téměř stejná u všech manželství. Problém je a vždy bude v rozdílných potřebách sexu - jeden chce - a druhý ne. Co potom ? prosit ? Škemrat a ponižovat se - budiž, ale jak dlouho rok, dva deset? Vše ostatní klape - to je z článku patrné - ovšem zmínka o tomto problému není - proč? Protože to psala žena! Ten zlý muž si našel jinou - co to znamená (povídají si spolu o filozofických problémech světa?) prostě pouze chtějí "to" oba a to je celé.

reagovat 10.9.2002 15:49 - Mirek

Přiznám se, že jsem to nečetl celé, stejně tak jako většinou nedokoukávám (pokud na to koukám),běžné televizní seriály.
Je to právě proto, že člověk dopředu ví, jak to vlastně dopadne.
Komentář je následující :
Rád přispěji na tyto stránky, protože by se lidi opravdu měli učit ze zkušeností jiných.
No..a teď to méně podstatné : resp.příběh Ivety:
Je spousta lidí, kteří se druží kvůli majetkům,(trend západní, u nás zajímavě "začínající"(ale přitom nic nového,u nás to bylo ještě před Amerikou:-))).
Děvče Iveta je v podstatě vzor ambiciozní blondýnky,která si někde uvnitř uvědomuje, že to, čeho dosáhla je maximum.Z tohoto důvodu je nucená tolerovat veškeré všechno,co by jí mohlo teoreticky vadit a o všechno dosažené, v případě kritiky svého manžela zkrátka přijít. Příběh "Ivety" je vypočítavost, povrchnost, sebeláska snoubená ze sebelítostí...z psychologického hlediska je to ovšem složitější.Radím ženám : nebuďte Ivetou, radím mužům: nikdy nepotkávejte Ivety!!! MIR.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 13.10.2002 10:27 - jana poláková

souhlasím s postoji paní ivety a radím jí, a··t nic nedělá a hlavně ne žádné ukvapené závěry. a··t si pěkně sedí v pěkném domě, užívá peněz svého muže a dělá že se nic neděje. a··t je k němu milá, příjemná atd. atd. má s ním děti, strávila s ním podstatnou část života. proč by měla nyní, když se přestala svému muži líbit třeba proto, že je stará, ustupovat nějaké mladší sokyni, které jde bezpochyby o postavení a plat jejího muže? proč by měla dobrovolně vyklízet cestu jiné? jestli bude její muž chtít odejít, tak ano, ale veškerý majetek a slušné výživné včetně zabezpečení jejich dětí zanechá své ženě. a ona takto zabezpečená může cestovat pečovat o sebe, studovat a třeba si i najít nějakou práci a třeba i na te starší kolena potká nějakého milého muže, který bude chtít strávit zbytek života zrovna s ní. a ta nová přítelkyně jejího manžela a··t se třeba vztekne, když jeho peníze budou pěkně proudit do jeho bývalé rodiny. ženské nebu··dte hloupé, hlavně ty chlapy nemilujte, oni za to nestojí!!!

reagovat 21.10.2002 23:17 - Roman

Ale no tak Jano !
Nebuď hnusnější, než muže vylíčil ten článek!

Olgo ! Je spousta neúspěšných mužů. Myslíš si, že byli diskriminováni ženami? Nebo spíše schopnějšími muži na tom kterém pracovišti. Má žena je rozhodně schopnější než já ve schopnosti programovat a má téměř fenomenální paměť, přesto ji muži na pracovišti převyšují v platu tak o 100%. Ale zároveň je tam s ní jiná žena - prudička, která si vždy vybojovala své. Drží šéfa tak trochu pod krkem, ale má volnou pracovní dobu, peníze na úrovni mužů. Není lepší v práci než má žena. Jen ji tam mají méně rádi. Změň práci jako já a buď úspěšná v tom v čem jsi lepší, nebo buď méně oblíbená.
A nejlepší je být sama sebou a dělat si šéfa.
Pak o nerovnoprávných vztazích nebude řeč.
Roman

reagovat 26.10.2002 22:42 - sandy

Je to všechno víceméně sprostý.vše by se mělo řešit hned a narovinu.Hra na schovávanou se většinou nevyplácí.

reagovat 14.9.2004 14:35 - Irena

Problém je rozhodně v celé naší společnosti (mimochodem vedené muži), která stále protěžuje muže a omlouvá jejich nevěry.Ženy se mají starat o děti a domácnost. Neustále slyším tyto názory doma i stížnosti kamarádek. A to sjme stejně vzdělané a i šikovné jako muži. Zvládáme práci i domácnost. I zábavu, je-li nám tolerována.Co kdyby se situace obrátila, a žena utrácela peníze se svobodným milencem? Bude jí to společnost tolerovat jako jejímu muži? Přečtěte si Blesk; ačkoliv zdánlivě upozorňuje na nemorální jevy ve společnosti, nejednou píše o tom,že někdo ze slavných má milenku, a ani ho za to nekritizuje. Ani tu milenku.
Být paní Irenou, zajistím si příjem pro rodinu, a taky si někoho najdu. Trpět kvůli někomu, kdo si mě neváží a podvádí mě, to bych teda nechtěla.

reagovat 15.12.2006 19:39 - Mišule

Romčo, dost mi připomínáš mého kamaráda. :o) Ve svých názorech- jako kdybyste se znali... Samozřejmě nesouhlasím s názorem Jany. Jani zřejmě budeš materiálním typem ženy a jsi ráda zajištěná, ale co je to? Myslím, že pro Tebe moc, ale uvědom si, že sedět doma a čekat až někoho potkáš, je dost nereálné! Že by u Tebe byla najivita?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *