Dobrý zrak bez brýlí

První příspěvky v diskuzi

reagovat 16.1.2005 17:48 - JARKA

ČETL NĚKDO KNÍŽKU DOBRÝ ZRAK BEZ BRÝLÍ,ANEB ZKUŠENOSTI HLUPÁKA? NAPSAL M.NORBEKOV. ZAJÍMALO BY MĚ, JESTLI NĚKDO ZKOUŠEL JEHO NÁVOD V PRAXI A S JAKÝMI VÝSLEDKY. DÍKY

reagovat 17.1.2005 14:58 - j.

Název knížky je Jak se zbavit brýlí, zkušenosti hlupáka aneb klíč k prozření.
No, pěkná knížka, už dvakrát jsem chtěla začít cvičit, ale ten čas a důslednost ... takže až to budu aspoň několik dnů či týdnů, cvičit, podám zprávu.

reagovat 17.1.2005 22:33 - JARKA

Omlouvám se za špatný název knížky, došlo mi to hned , jak jsem to poslala.26.2. začíná v Praze seminář, víc na www.lott.cz, je to dost drahé, ale na jeden den mám chuť se jet podívat. Pro inspiraci, ale ještě nevím jistě. Máš brýle, nebo kvůli něčemu jinému?

reagovat 17.1.2005 22:58 - j.

Brýle nemám, ale několik let špatně vidím na dálku, mám asi něco přes tři dioptrie. Většinou mi to nevadí. Chtěla bych si zrak zlepšit přirozenou cestou, ne nosit brýle. Ano, o tom kurzu vím, ale asi nepojedu.
Hlavně pevnou vůli a začít a vytrvat ve cvičení.

Dobrý zrak bez brýlí - je název zase jiné knížky, do ní jsem jen nakoukla.
Také to může být zajímavé.

reagovat 18.1.2005 13:14 - Lila

Knížku jsem četla a už podle ní cvičím. Mám totiž 5 dioptrií a pěkně mě to štve.
Zkouším teda odvykat si na brýle a musím říct, že když jsem je 2 dni nenosila, tak jsem pak viděla ostřeji. Kouknu o čem je ten seminář, o čem je a pak zvážím jakou cenu má tam jet.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 22.4.2016 16:22 - Hele

proc vse musi byt hned...

Protože ten tvůj podělanej vokutein je tady nasranej snad všude, ve všech diskusích! Tak proto. A zapomeň, že si to koupim.

reagovat 27.4.2016 17:36 - karel007

Ahoj lidi četl jsem knihu od
Jak se zbavit brýlí Zkušenosti hlupáka aneb klíč k prozření napsal Mirzakarim Norbekov cvičim pravidelně ale ve škole na tabulu bez brýlí nevidím musím si je nasadit myslíte že je to ten problém ja si myslím že při cvičení se směji dost a jogu dělam taky děkuju za odpověd

reagovat 28.4.2016 15:12 - karel007

ahoj pro ty kteří nechtějí kupovat knihu odkaz zde:http://uloz.to/x4nYiH8/norbekov-jak-se-zbavit-bryli-pdf nebo:
http://uloz.to/xk4tzmS/leceni-norbekov-cs-jak-se-zbavit-bryli-pdf
nebojte vše mam odzkoušené na mém pc:-))))) jak už jsem se zminoval tak nevím co dělam špatně cvičím uvolnovací cviky to dívaní na tabulku a smaní u toho také oční cviky ale na co jsem narazil a v knize je to zmíněno že si nesmím nasadit brýle ani na 5 min ale ja je musím nosit každy den alspon 1 hod. nostit brylé protože nevidím na tabuli děkuji za odpověd karel:-))))

reagovat 22.8.2017 07:56 - Fialka

Ahoj,myslím ,že zrak si můžeme zlepšit všichni staří ,mladí ,chudí,bohatí .Prostě všichni.Stačí jen trochu zainvestovat do svého zdraví třeba tím ,že si koupíte nějakou knížku (zmíněná kniha od Norbekova ,Šance pro oči od Schneidra a další).Kniha vás bude stát minimum peněz a hodně vám toho napoví,návede vás správným směrem.Kdybyste měli těch peněz o trochu víc tak můžete zajít i za někým ,kdo si osobně oči vyléčil(Jana Pozlovská nebo Hana Maslovská v ČR.)

reagovat 24.5.2018 08:26 - capko

Poslovska a Maslovska su obycajne marketerky a ziju z toho ako sa tvaria, ze si vyliecili zrak...
...preco len tieto dve?
Na celom nete nenajdes nikoho seriozneho, co si vyliecil zrak

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *