Do kolika jste nosili plenky?

Archiv příspěvků

reagovat 8.10.2014 08:49 - Míra

Dobrý den do kolika jste nosili plenky? Já si pamatuji že jsem je nosil až do 10. Proto by mě zajímalo jestli jste byly taky ostudy nebo jsem sám

reagovat 14.10.2014 10:26 - Janek

Já je nosím doposud,pro jistotu.

reagovat 14.10.2014 10:43 - BlaMaz

Já je nosím doposud,pro...

Zajimavé,mé děti jen do jednoho roku přes den ,na noc do roku a půl/dětem se musí věnovat/,k
tomu je mateřská či rodičovská dovolená-ne?

Full Spectrum kurkumin

reagovat 14.10.2014 12:45 - Lenka

Zajimavé,mé děti jen do...

Máte pravdu,zdravé děcko,kterému nejsme líní se věnovat,musí být do dvou let s plenek venku.Považuji za špatné i to,že jsou běžně k dostání plenky pro větší děti a považuje se normální držet v nich děti až do školního věku.Sousedovic holka je má ještě v pěti letech,je mi jí líto,když si u nás hraje a řekne vám,že se nepočůrává,že si jí ale nesmí sundat,aby nebyla bita.Sousedi jsou tak přetíženi prací,že si asi nevšimli,že je holce už pět.Takže když potřebuje čůrat,pomůžu jí z plenky a pak jí zas nasadím,protože holka se bojí jí nemít.Mě to přijde úplně absurdní.

reagovat 14.10.2014 16:22 - Petra

Máte pravdu,zdravé...

To je hrůza,neváhej a pošli na ně sociálku,podle toho,cos napsala,je to týrání dítěte!

reagovat 14.10.2014 22:53 - Jiří

Dobrý den do kolika jste...

Já taky do 10.Dobře si to pamatuju.Měl jsem jen na spaní.Když mi je dával táta,tak mě vždy nechal dát si pinďoura tak,aby mi to bylo pohodlný.U mámy jsem musel mít ruce za hlavou,pridávala mi ještě složenou látkovku,hodně to utahovala,tlačilo to mezi nohama a nedal jsem je k sobě. Taky si pamatuju,že jsem sám ze sebe zhnusenej,když jsem byl pochcanej,a jak jsem maloval mráčky a sluníčka.

reagovat 15.10.2014 00:51 - Tomáš

Máte pravdu,zdravé...

Já je taky nosil poměrně dlouho přes den do pěti a přes noc až do dvanácti let. A mohu říct nyní že to na mě nezanechalo žádné důsledky. Jo a k té výrobě plen pro starší děti tak to bych chtěl potom vidět jak by se to dělalo s postiženými dětmi a inkontinentními dětmi které se bez plen neobejdou zdřejmě by nasledovalo trvalé poutání řetězem na nočník a dokud se nevičůráš tak z něj neslezeš.Jináč např. v Americe neřeší nošení plen u dětí do šesti let jen mi v Čechách v tom vidíme týrání a něco odporného co je mimo realitu.

reagovat 15.10.2014 14:41 - Lenka

Já je taky nosil poměrně...

Rozumím tomu,že děti postižené mají plenku i ve vyšším věku,pokud je to nutné,tak se nedá nic dělat.Spíš chci upozornit na to,že se dětem dávají pleny zbytečně dlouho,ty děti je nepotřebují a dostávají je jen z důvodu co kdyby náhodou...To je kravina,docela podporovaná výrobci plen-většinou americkými.Takovým případem je právě sousedovic Adélka.

reagovat 17.10.2014 22:04 - Kamil

A co je vlastně špatné na tom, že má dítě třeba ve 4 letech ještě plenky ? Pokud je do nic nuceno, tak to asi ok není, ale v případě že ne ? Co je na tom špatně mimo toho, že to prostě "není normální" nebo "je to prostě špatně" ?
A pokud jde o prodej plenek pro větší děti... z osobní zkušenosti mám známého, který se v noci pomočoval do 9ti let. A myslím, že je určitě lepší to řešit plenkami, než ho dvakrát za noc násilím budit a i tak skoro každý týden převlíkat postel... a statistiky nelžou, těch případů je tu spousta.

reagovat 16.11.2014 15:26 - Klára

Já jsem měla plenky na noc do 5 let, vždycky jsem usínala s nadějí že se v noci nepočůrám ale vždycky když jsem se ráno zbudila byla plenka mokrá. Mamka mi nic nevyčítala a to i když jsem se někdy pokakala.

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *