Do kolika jste nosili plenky?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 8.10.2014 08:49 - Míra

Dobrý den do kolika jste nosili plenky? Já si pamatuji že jsem je nosil až do 10. Proto by mě zajímalo jestli jste byly taky ostudy nebo jsem sám

reagovat 14.10.2014 10:26 - Janek

Já je nosím doposud,pro jistotu.

reagovat 14.10.2014 10:43 - BlaMaz

Já je nosím doposud,pro...

Zajimavé,mé děti jen do jednoho roku přes den ,na noc do roku a půl/dětem se musí věnovat/,k
tomu je mateřská či rodičovská dovolená-ne?

reagovat 14.10.2014 12:45 - Lenka

Zajimavé,mé děti jen do...

Máte pravdu,zdravé děcko,kterému nejsme líní se věnovat,musí být do dvou let s plenek venku.Považuji za špatné i to,že jsou běžně k dostání plenky pro větší děti a považuje se normální držet v nich děti až do školního věku.Sousedovic holka je má ještě v pěti letech,je mi jí líto,když si u nás hraje a řekne vám,že se nepočůrává,že si jí ale nesmí sundat,aby nebyla bita.Sousedi jsou tak přetíženi prací,že si asi nevšimli,že je holce už pět.Takže když potřebuje čůrat,pomůžu jí z plenky a pak jí zas nasadím,protože holka se bojí jí nemít.Mě to přijde úplně absurdní.

reagovat 14.10.2014 16:22 - Petra

Máte pravdu,zdravé...

To je hrůza,neváhej a pošli na ně sociálku,podle toho,cos napsala,je to týrání dítěte!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 20.5.2018 08:47 - Je

Plenky mám stale na sobobe...

to pravda, rozoumek máš jak roční dítě

reagovat 20.5.2018 11:34 - hajný Lasička

malej Adolf H. nosil plenky až do 9 let, bylo to v jeho muzeu, které po válce zničily. Říkal mě to známý z práce, kdysi prodával od české firmy tenisové rakety a další sportovní výrobky, jako mladý se dostal do Passau, kde navštívil muzeum. prý posral i několik plen denně, jeho matky byla pradlena, tak že mu vyprala i jeho připosrané kalhoty.

reagovat 20.5.2018 11:41 - Ty

malej Adolf H. nosil plenky...

hajný, rozeznáš v lese vůbec zvířata? Podle tvého textu o tom pochybuji

reagovat 1.7.2018 23:36 - jirka

Ahoj, nevim proč ale přesto se tady svěřím o rodiném tabu naši rodiny .Já a můj brácha jsme nosily plínu do patnácti let a klidně každýmu do očí můžu říct že sme s tim neměli žádný problém .Možná se někdo zeptá -proč- ? odpověď zní takto, plenka nám byla dávána od ůtlého věku z pochopitelných důvodů které každý jistě chápe, ovšem u nás tohle pokračovalo i když jsme chodili pilně konat potřebu na záchod, proč? maminka na náš případný dotaz vždy odpověděla : až vám bude 15 tak si dělejte se svýma pidourama co chcete ale do tý doby vám tu plínu dávat budu aby jste byli v pohodě a jistotě že kdyby se stala nějaká nehoda tak aby z toho nebyla špinavá postel.Brali jsme plínu jako součást oblečení a za sebe můžu říct že je jen o zvyku.Ještě musím dodat že plínu jsme dostávali - na noc a na ni nám mamka dávala bodýčka .

reagovat 2.7.2018 14:10 - AHOJ

Ahoj, nevim proč ale přesto...

Tak to jste byli pěkně Kretensky ujeta familie :)))))).Zapomněl si jeste dodat že vam matka dávala před spaním abyste se v noci nebudili cichnout ke svým použitým vložkam:))))))))))).

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *