Dnešní svět a lidé

První příspěvky v diskuzi

reagovat 21.5.2006 16:47 - Ella

Proč si myslíte,že je tolik katastrof,epidemií,neštěstí na souši,na moři,vražd,sebevražd,strašných katastrof přibývá,přitom veliký technický rozmach a umění.Myslíte si,že Bůh chce lidem něco sdělit?

reagovat 22.5.2006 15:36 - Martin

Nikto nikomu nechce nic odkazat.

reagovat 22.5.2006 15:41 - Jana

Je jich stale stejne, jen je v dobe dnesnich medii lepsi informovanost. V kazdem obdobi byly katastrofy a epidemie. To se Ti zda, ze je toho tolik. Technicky rozmacha rozvoj se mi zda umerny

reagovat 22.5.2006 15:51 - Martin

Janka si velmi mudre dievca.

reagovat 22.5.2006 16:34 - Ella

opravdu si myslíš,že je všechno v normě je to v tom,že lidé nebyli dříve tolik informovaní?já si to nemyslím,naopak katastrof za poslední dobu rapidně přibylo a vědci bijí na poplach,to,že poslední roky není jaro hned je léto,podzim taktéž a hned je zima,tsunami,zemětřesení,epidemie kosí tisíce lidí,a další to právě mluví k dnešním lidem,aby se zastavili a začali přemýšlet.lidé si nechtějí připustit,že by se biblické proroctví mělo naplňovat a tak každý si vybere nakonec sám,Bůh člověka nebude nutit,aby se nechal zachránit a Bůh zabrání těmto pohromám,jinak by se lidé zničili sami.přátelé právě začalo odpočítávání zemského času,záchrana je pouze v Bohu,nikoliv člověku.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 6.4.2012 16:36 - soudný den

Soudný den - 21.12.2O12 - mějte ho na paměti.

reagovat 6.4.2012 16:40 - Mary

Dnešní...

POkud nesledujeme denní zprávy jako úplní závisláci, tak ten náš svět není vůbec špatný. Záleží jen na nás, jak svět vidíme a pro co žijeme. Novináři nám předkládají své subjektivně vybrané a zdeformované zprávy,a to podstatné v nich stejně není.

reagovat 14.4.2015 15:33 - Tereza

Dnešná svět a lidé? Krutost, nadvláda, povrchnost,sebedestrukce.

reagovat 14.4.2015 15:43 - alien

POkud nesledujeme denní...

Asi tak nějak. Realita je to, co si vpustím do života, ne to, co se mi do něj někdo snaží vecpat.

reagovat 6.5.2018 02:10 - ................

Mne vadi, kdyz se dneska kde kdo pousti diky internetu do odhadovani, snad az diagnozy (kdyby jen povahy) cloveka. Ty dedukce, a ta az jistota s jakym jsou recene... Na hodinu poskytnout nekoho naprosto neznameho na pozorovani a v zaveru nechat napsat onen posudek one osoby. Clovek by si jiste pocetl. To by nezustalo jen u dedukce povahy, ale i vizi jednotlivych odvijejicich se zivotnich cest v ruznych tematech.
Zlate slovo chlapa, kterej nema potrebu si dopomahat k pocitu spravnosti sveho pohledu sekundovanim.
To, jak se nekteri dokazi pohrouzit az do "davove psychozy", i kdyz muzou byt uplne mimo a az nevedomimi obetmi svoji nevedomosti, kdy prave snad o to vice jsou o sve pravde presvedceni...

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *