Dnes je mi 33 a jsem nula

První příspěvky v diskuzi

reagovat 27.7.2009 22:16 - Velryba

Je mi 33, svobodná (s přítelem,kde jede vztah jen ze setrvačnosti,ale ani jeden to neukončíme, protože jsme oba looseři a těžko bychom někoho hledali), bezdětná, brzo asi přijdu o práci...Prostě se mi nic v životě nepovedlo (ta práce byla to jediný v čem jsem byla dobrá, prvně v životě), kvůli stresům jsem se vyžrala na velikou váhu, je to nějaký bludný kruh. Pojďte se někdo se mnou politovat :-)))

reagovat 29.7.2009 09:18 -

Nelitovat,vstanout a JÍT.

reagovat 29.7.2009 09:33 - Nina

Velrybo, neházíš flintu do žita příliš brzy?

Pokud máš přítele vdej se, pokud to pujde otěhotni a na práci si ani nevzpomeneš.

Pokud jste neplodní, adoptujte mimi a uvidíš, že jsi jako nula připadat rozhodně nebudeš.

Na práci se vykašli, všechny kariéristky jsou protivný, na stáří nikoho a nic nemají, snad jen postavení, kde si každý myslí, že chlap by to udělal líp.

Hlavu vzhuru!

reagovat 29.7.2009 09:41 - JEN DÍTĚ VÁM ROZJASNÍ ŽIVOT.

NIC JINÉHO NENAJDETE.

reagovat 29.7.2009 11:16 - Diana

Ahoj Velrybo, v životě jsou období, kdy je všechno naprd a pak zas je všechno dobrý a po nějaké době zase všechno naprd. Já už pesimismu nepropadám jako dřív. Poučila jsem se, že to blbý období netrvá věčně a hlavně, že vždycky musím máknout, aby se něco změnilo k lepšímu. Stavy jako máš teď ty dobře znám, nejsi v tom vůbec sama. Ikdyž je to hodně těžký, tak začni něco měnit. Začni hubnout, začni se poohlížet po nové práci. Jestli nechceš přítele opustit, tak začněte pracovat na tom, aby se váš vztah zlepšil. Dalo vás dohromady i něco navíc než jen fakt, že se oba cítíte jako loseři, ne? Tak to něco navíc zkuste znovu vyštrachat. S tím dítětem mají ostatní pravdu, to je fakt smysl života, práce určitě ne. Mít ale dítě v nefunkčním partnerství je dost špatný, takže by to chtělo asi nejdřív tuhle oblast vylepšit.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 17.9.2018 02:14 - Aha

Pokud se nechám jakýmkoliv způsobem přimět myslet pouze na sex ,kde ,jak a kym dořešit vlastni problémy,prohrávam vlastni život. Vítěz kdo (manipulace,chemie ap.)
Muže to tak byt?

reagovat 17.9.2018 07:38 - Arcinula

Je tady otázka jestli je...

Sebevědomou nulou jistě nebudu, když jsem arcinula.Jak tě to napadlo? Stačí , že chodím kanálama už nyní. Nelétám vysoko v oblacích, ale čeřím hladiny kanálů. To teda děkuju, to si příště rozmyslim 2x a radší nepřiznam svou nulovost.
V situaci, kdy všichni úspěšní jsou suveréni a přitom mají jen 3B(byt,bourák,Boučka do postele) je velmi nedobré jim nulovat jejich život, třeba jako cyklista. Potkat Boučka v bourák jedoucí z bytu do blázince v raní špičce, když vidí, že jste arcinula, to není dobré.

reagovat 17.9.2018 10:11 - dědek AC

Con je to milion? - Jednička a ŠEST NUL !!
Nuly jsou důležité.
Já už to moc neřeším, už se mě pomalu ale jistě otevírá futrál..
V životě jsem byl spíše "sinusoidou" - jednou dole, jedno nahoře ..
Ale až mě začnou řezat ty mí nohy(nějak vypovídají službu, ledviny cukrovka atd..) tak už asi "snahu dostat se do kladného intervalu hodnot" přestanu řešit - doufám.
Zatím to bylo v životě "jako se střídavým proudem" - "svítí, nesvítí, svítí, nesvítí" ...

reagovat 17.9.2018 10:15 - nová hymna atletické federace

https://www.youtube.com/watch?v=yr9O26FGcY4

reagovat 19.9.2018 18:52 - sdfg

To, že je blbá nálada ve společnosti, neznamená, že jsme kvůli tomu všichni nuly.
Nula je ten kdo to šíří, prezident a jeho poradci.
Ti můžou za blbou náladu a konspirační způsob psaní v médiích, které jsou v moci miliardářů nakloněných Klausovi, a šíří dál konspirace.
Konec světa, Evropy, ČR, to se mnohokrát v dějiných už opakovalo, tahle vize, a nikdy se nepotvrdila.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *