Dluhy a seznamování

První příspěvky v diskuzi

reagovat 11.6.2007 19:44 - Pavel

Zdravím vás. Je mi 32 a už jsem něco zažil. Byl jsem standardním zaměstnancem, pak jsem podnikal, leč neúspěšně a dnes splácím podnikatelskou minulost. A jsem opět zaměstnancem. Své výdaje minimalizuji a při tom všem si říkám, že by bylo dobré mít už svoji paní a malého "sviště", kteří by přinesli do mého života pocit naplnění. Ale nevím, jak na to, vidím v těch dluzích překážku.'

reagovat 4.10.2009 12:14 - 1111

to znam dluhy ja raději sustal sam přenašet na ženu své dluhy citil bych se jako ....

reagovat 4.10.2009 23:45 - Papouch

Tak ty bys ,,sustal" sám? To máš teda srovnaný!

reagovat 4.10.2009 23:47 - Eva

Pavle, jak jsi na tom, aby věděla, do čeho jde. O nic mimořádnýho určitě nepůjde, zadlužení jsme už dneska skoro všichni...

reagovat 5.10.2009 13:26 - katka

záleží jaké jsou ty tvoje dluhy. a jak dlouho je ještě budeš platit. Ale nevím, kolik žen by chtělo založit rodinu s mužem, o kterém dopředu ví, že dluhy má. Jak bys pak rodinu chtěl zabezpečit? manželka by měla minimální mateřskou a ty bys nejen splácel své dluhy, ale ještě z toho živil další lidi.
Ale co ty víš, hledej a třeba najdeš takovou, která má sama peněz dost a pochopí, že zrovna na tom nejsi nejlíp a že až to splatíš, budete si žít lépe.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 25.11.2010 13:28 - Danny

TO MÁŠ PRAVDU,S TÍM...

Tak to asi znáš spoustu debilů. Velký problém v Čr je, že se zde ještě mnoho lidí, narozdíl od jiných států, stále nenaučilo hospodařit s penězi. Čímž nemyslím jenom s těmi, které mají například aktuálně jako plat v práci. Je dobré, aby člověk počítal i s rezervami. Žije zde spoustu blbečků, kteří jsou rádi, že mají alespoň ten pitomý výučák, přesto si ale žijí na "vysoké noze". Pár takových znám.. ve dvaceti si dobrovolně udělají první dítě, vemou si půjčky.. nejen na byt, ale nová televize, nadupaný comp, hezký autíčko.. to přeci musejí mít! Za pár let je propustí z práce, a je vymalováno. Jdou somrovat na pracák, nejsou schopni dluhy splácet a mají plnou hubu keců, jací jsou chudáci. Jsou to samozřejmě častí voliči levicových populistů. Uznávám, jsou případy, kdy v daném regionu práci nesežene ani vysokoškolák. Má tedy na výběr, pobírat dávky a živořit, nebo se vzdělávat, rekvalifikovat a i se přestěhovat. Třeba i do zahraničí.. to už dnes může každý. Zkrátka už není komunismus! Ale to mnoha lidem nedochází. Já se snažím nepůjčovat si peníze ani od kamarádů, pokud si nejsem jistý, že je budu schopný v dohodnutý den splatit. Ale naopak.. MĚL jsem pár takových vychcaných kamarádů, kterým jsem postupně napůjčoval celkem dost peněz. Vždy to bylo se slovy: "není problém, za týden ti to vše dám, neboj".. a skutek utek. Teď si říkám co s nimi.. rozbít jim hubu? Tím si bohužel stejně nepomůžu. Často si říkám.. jen tak dál panáčci, jednou se Vám to třeba vymstí.. až si vemete půjčku od banky a naběhnou vám penále z nesplácení, vytře si s Vámi prdel takovým způsobem, že možná skončíte i pod tím mostem. A bude to jen Váš problém! A takovým pitomcům se mi tedy pomáhat vůbec nechce. A co se týče neukázněných a permanentně zadlužených romů.. šoupnout je do hlídaného pracovního tábora a odpracovat dvojnásobek toho, co ty svině dluží.

reagovat 16.5.2011 00:53 - :-)

pravda

reagovat 10.2.2016 14:38 - Big Lebowski

Prej: dneska je zadluzenej skoro kazdej! Co je to za hovadinu? Ja zadluzena nikdy nebyla,max.treba od kamaradu do 5000tis. a vzdy jsem jim to do 3 mesicu vratila. Proste kdyz na neco nemam,tak si to nekupuju! Danny ma svatou pravdu. Se zadluzenym muzem bych rodinu urcite nezalozila,pouze snad v pripade hypoteky na dum ci byt. Je lepsi mit hypoteku a cpat to do sveho,nez v pripade najmu do ciziho. Jestli je nekdo zadluzenej a ve srackach,tak se tam dostal pouze vlastni vinou. Kdo ho tam dostal? Ja mam kamosku,co jsem ji pujcila 3000 tis.rekla ze to do mesice po vyplate vrati a z 11 dnu se vyklubaly 2 roky,takze ted zvazuju zalobu. Cloveku je pak trapne soudit se s kamaradama,ale kdyz neplatej tak co ma delat hm?

reagovat 10.2.2016 14:49 - To

znám,už bych nepůjčila ani kamarádce,protože hádky s kámoškami jsou bud kvůli penězům,nebo kvůli chlapovi.Samozřejmě,člověk musí toho druhého dobře znát,aby mu půjčil peníze.Jinak já souhlasím,každý si svojí nezodpovědností za to může sám.Dnes bych si nevzala ani tu hypotéku,jen pokud by měl člověk jistotu práce a tu dnes nemáme nikdo.Dnes máš,zítra jí mít nemusíš.

reagovat 10.2.2016 14:50 - 10.2.

Exekuční a insolvenční řízení v ČR a šance na nový život bez závazků...

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *