dlouhodoba pritazlivost

První příspěvky v diskuzi

reagovat 13.6.2009 11:12 - Peta

Existuje vubec dlouhodoba pritazlivost partnera a nebo zakonite po case vyprcha?
Jak je to u Vas?

reagovat 15.6.2009 17:09 - Lenka

Já jsem s manželem 15let , je mi 33 a jemu 36 let a stále mně přitahuje

reagovat 15.6.2009 20:03 - to Lenka

a to byl tvuj prvni na sex?

reagovat 15.6.2009 20:16 - Josef

Dlouhodobá přitažlivost = návyk. Já už bych to s jinou než vlastní ženou asi nezvládl. 27 let to provozujeme a dobrý.

reagovat 15.6.2009 22:04 - Josefína

Josefe, že je to pokaždý jiný a stejně hezký?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 16.6.2009 06:04 - František

Je to těžký, u někoho se zamilovanost přemění v něco dalšího, jiného a u někoho zamilovanost pouze vyprchá a nic dalšího nepřijde.

U mě bohužel nic nepřišlo. Tu funkci sin, o které píše Josefína jsem měl právě když odcházela zamilovanost před asi šesti lety. Od té doby už není nic. Jsme prostě dva cizí lidé, kteří si nemají co říct. Ani se nehádáme, protože nemáme o čem, když jsme si tak cizí. Myslím si, že konkrétní vina není u nikoho z nás, jen se k sobě prostě nehodíme - nemáme společné zájmy, společné cíle, nemáme si ani o čem povídat, protože mě nezajímá co říká žena a ženu zase nezajímá co říkám já.

Vím, že to co jsem napsal vypadá hrozně (já sám jsem si tohle nedokázal představit ani v nejčernějších snech), ale věřte, že zvyknout se dá na všechno. Jen vy, kteří si vybíráte partnery, snažte se najít partnera z co nejpodobnějšími zájmy, z co nejpodobnější inteligencí, z co nejpodobnější úrovní vzdělání, atd.

reagovat 16.6.2009 09:14 - Moravák

Jsme s manželkou spolu deset let a nic nevyprchalo, spíš to graduje protože děti jsou už samostatné a máme víc času. Třeba včera bylo ještě večer 25 C a tak jsme si vzali láhev vína na zahradu na deku a leželi nahatí a 2 hoďky si nádherně hráli a kecali. Bylo to fakt super lítali jsme do teplého bazénku a na deku a já masíroval pomalu ženušku až vrtěla jako kotě a byl fantastický sex pod širým nebem. Je faktem že člověk ale musí mít partnera který je mu od začátku především sympatický a rozumí si s ním, láska už pak jsou jen hormony a příjde vždy když je porozumění. Společné cíle, společný vkus a názory na život, výchovu dětí jsou opravdu nutné a pokud jsou k tomu ještě společné zájmy, koníčky pak je to záruka pohodového vztahu. A hlavně si rozumět v sexu, protože bez toho to opravdu nejde.

reagovat 16.6.2009 14:42 -

KOMPLETNÍ VÝŽIVA PRO VAŠE TĚLO

7 denní kurz hubnutí zdarma - registrace na www.snama.cz/dieta NEJDE JEN O HUBNUTÍ, ALE PŘEDEVŠÍM O KVALITÍ VÝŽIVU ORGANISMU

reagovat 16.6.2009 15:30 - Lenka

Ano byl můj první

reagovat 17.6.2009 20:37 - Marion

Všichni máte v něčem pravdu, já taky nestřídám partnery po měsících, jsem s jedním už mnoho let, ale když vyprchala počáteční přitažlivost, stýkal se s jinými ženami a na mě zapomněl. Tak to prostě je, mně ale sex chyběl a tak jsem si to vyřešila po svém. Dnes máme sice celkem klidný vztah, ale je to jen kamarádství. On není pro mě mužem a já pro něj nejsem ženou.

Vím, že se to už nezmění.

Kdyby třeba pil nebo mě bil, okamžitě bych ho opustila, ale tohle mi nepřipadá jako důvod.

Vy všichni, kteří to máte doma hezké, střezte si vztah jako oko v hlavě, stojí to za to.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *