dlouho bez sexu a masturbace

První příspěvky v diskuzi

reagovat 20.8.2014 16:46 - Kuky

Je mi dvacet a mám takový drobný problém. Pracuju jako pomocný vychovatel na chlapeckým táboře, protože si potřebuju vydělat na nový telefon a last minute zájezd k moři. Problém je v tom, že jsem tady už asi měsíc a půl a ještě nějaký týden tu budu. Jenže jsem ještě od začátku tábora neměl čas si udělat dobře, jindy jsem na to zvyklý tak třikrát týdně, přítelkyně se se mnou rozešla před asi půl rokem. Práce s dětma mi dává hodně zabrat večer jdu spát utahanej a ráno je čas akorát na rychlou hygienu a záchod, jakože bych se přes den ztratil do lesa nebo dělal že se jdu vysrat a udělal co potřebuju je nemožný. Jenže je to čím dál tím víc akutnější a já nevím jestli jsem to schopnej ještě vydržet (taky se děsím toho megavýstřiku). Proto se chci zeptat jestli se vám to už někdy stalo, že jste akutně potřebovali a nebylo kdy a kde se udělat. Nejsem buzna ani úchyl, berte to jenom jako podporu klukovi, kterej "trpí" :D. P.S. pro šťouraly píšu to na starým telefonu během pískání zápasu ve volejbalu a už jsem to téma jednou někde zakládal tak kdyby se tu někde vykulilo něco podobnýho tak se prosím nedivte.

reagovat 21.8.2014 12:14 - ...

Když máš čas napsat takovou litánii,tak to nebude s tím časem zas tak hrozný. A konec konců, když máš zápřah a nenudíš se, tak to lze vydržet. Vždyť ty si ho vlastně honíš z nudy.

reagovat 21.8.2014 15:22 - patrik

Když máš čas napsat...

jo byl jsem v nemocnici a 14 dnu sem nestříkal, ale potom to byl mazec začal sem honit a lítaly ze mě tuhé chuchvalce semene, ale byl sem tak vzrušenej, že sem to ze sebe vyšplouchnul.

reagovat 21.8.2014 15:38 - Jarda

jo byl jsem v nemocnici a 14...

Pokud bych měl mysl zaměstnanou úplně jinými věcmi a v okolí by nebylo tolik stimulů, asi bych vydržel dlouho.

reagovat 21.8.2014 17:54 - Stříkal

jo byl jsem v nemocnici a 14...

Já byl v nemocnici dvacet dní a ten patnáctej jsem o nemocniční postel ohnul svojí mladou, vyhrnul ji sukýnku a hezky se do ni vystříkal. Jedna z mála výhod nadstandartního pokoje :-) Jinak super zážitek, na který nikdy nezapomenu :-) Byl jsem napojenej na kapačku, měl jsem jedenáct kilo dole a i tak jsem měl do sil na pořádnou rychlovku. No přinést mi tam v ten moment sestra prášky, tak ji asi trefí :-)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 29.7.2018 15:17 - Eduard Nud

No. Dneska ráno jsem vstal a nasnídal se. V poledne jsem se naobědval. Teď odpoledne nasvačím a večer, dá-li Bůh a sestry, se i navečeřím. A piji tak jednou za dvě hodiny.

To víte. Jsem zastaralý, stydím se za to, ale nemohu si pomoci. Že? Bez jídla to dlouho nevydržím a bez pití ještě méně. Nešlo by to nějak léčit?

Aby to nemělo nějaký vliv na moji psychiku. To víte.

reagovat 29.7.2018 20:25 - Edo

No. Dneska ráno jsem vstal a...

a máš možnost jít někam ven nebo jsi jenom zavřený uvnitř a nikam nesmíš?

reagovat 30.7.2018 09:46 - Eduard Nud

Mám možnost chodit ven, ale moc se mi nechce. Ale dělám si to sám, mnohdy zbytečně se stresuji. Třeba televizí a rádiem. Jmenovitě komerčními a hudebními stanicemi. Televize Flašinet a rádio Gramofon.

Jenomže na něco kvalitního a vážného mi chybí červený puntík. A na internetu mi to přijde málo, tam dělám raději něco kvalitnějšího, jak je vidět.

Přišel jsem na to pouštět si jenom úryvky, ale nikdy mi to dlouho nevydrží. Ale kdyby mi to vydrželo, sám sebe nepoznávám. To pak nemám venku sociální fóbii a jdu tam rád.

reagovat 30.7.2018 14:09 - Eduard Nud

Že ještě pokračuji ve svých problémech: on ten červený puntík taky není všechno. Mám strach, že kdybych měl tu možnost, podlehl bych tomu jako internetu.

A pak: Někdy má zkrátka člověk rád vdolky, jindy holky. Někdy se rád podívá na film, jindy mu udělá radost muzika. Takže všechny problémy bych ta ty komerční stanice taky nesvaloval. Jenomže problém je v tom, že na veřejnoprávních stanicích se ještě nikdo závislým nestal. U stanic komerčních se to stává mnohem častěji. Mám namysli rozhlasové a hudební.

Když se mi tam něco zalíbí, už se toho hned tak nezbavím. Na veřejnoprávních pořadech, když chci pokračovat, zjišťuji, že není co. Hlavně filmy a kulturní pořady. (Čtení na pokračování a nebo něco hudebního.) Jenomže když toto mě baví jenom jednou, podruhé už o to ztrácím zájem. Zkrátka podruhé už tam dobrovolně nejdu.

A pak: kdybych neposlouchal rádio, hraji na klávesy. Tak toto taky není úplně pravda. Protože se k tomu kolikrát nepřinutím. Vadí mi, že je to tady jak na pražském mostě, vadí mi, když mě nikdo neslyší. Pak zase nemám důvod hrát. A taky: moc toho neumím.

A tak dále a tak podobně. Raději konec. Téma je tuším, no.

reagovat 30.7.2018 14:11 - Lenka

MIA MARDE!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *