dlouho bez sexu a masturbace

První příspěvky v diskuzi

reagovat 20.8.2014 16:46 - Kuky

Je mi dvacet a mám takový drobný problém. Pracuju jako pomocný vychovatel na chlapeckým táboře, protože si potřebuju vydělat na nový telefon a last minute zájezd k moři. Problém je v tom, že jsem tady už asi měsíc a půl a ještě nějaký týden tu budu. Jenže jsem ještě od začátku tábora neměl čas si udělat dobře, jindy jsem na to zvyklý tak třikrát týdně, přítelkyně se se mnou rozešla před asi půl rokem. Práce s dětma mi dává hodně zabrat večer jdu spát utahanej a ráno je čas akorát na rychlou hygienu a záchod, jakože bych se přes den ztratil do lesa nebo dělal že se jdu vysrat a udělal co potřebuju je nemožný. Jenže je to čím dál tím víc akutnější a já nevím jestli jsem to schopnej ještě vydržet (taky se děsím toho megavýstřiku). Proto se chci zeptat jestli se vám to už někdy stalo, že jste akutně potřebovali a nebylo kdy a kde se udělat. Nejsem buzna ani úchyl, berte to jenom jako podporu klukovi, kterej "trpí" :D. P.S. pro šťouraly píšu to na starým telefonu během pískání zápasu ve volejbalu a už jsem to téma jednou někde zakládal tak kdyby se tu někde vykulilo něco podobnýho tak se prosím nedivte.

reagovat 21.8.2014 12:14 - ...

Když máš čas napsat takovou litánii,tak to nebude s tím časem zas tak hrozný. A konec konců, když máš zápřah a nenudíš se, tak to lze vydržet. Vždyť ty si ho vlastně honíš z nudy.

reagovat 21.8.2014 15:22 - patrik

Když máš čas napsat...

jo byl jsem v nemocnici a 14 dnu sem nestříkal, ale potom to byl mazec začal sem honit a lítaly ze mě tuhé chuchvalce semene, ale byl sem tak vzrušenej, že sem to ze sebe vyšplouchnul.

reagovat 21.8.2014 15:38 - Jarda

jo byl jsem v nemocnici a 14...

Pokud bych měl mysl zaměstnanou úplně jinými věcmi a v okolí by nebylo tolik stimulů, asi bych vydržel dlouho.

reagovat 21.8.2014 17:54 - Stříkal

jo byl jsem v nemocnici a 14...

Já byl v nemocnici dvacet dní a ten patnáctej jsem o nemocniční postel ohnul svojí mladou, vyhrnul ji sukýnku a hezky se do ni vystříkal. Jedna z mála výhod nadstandartního pokoje :-) Jinak super zážitek, na který nikdy nezapomenu :-) Byl jsem napojenej na kapačku, měl jsem jedenáct kilo dole a i tak jsem měl do sil na pořádnou rychlovku. No přinést mi tam v ten moment sestra prášky, tak ji asi trefí :-)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 6.6.2016 20:20 - Fleur

Tak v první řadě bych asi...

To jsi napsal moc pěkně :).
A co se týče té zdrženlivosti na počátku vztahu... No,rozum a morálka radí a tělo káže :P. Chápu tvůj názor. Já si to vlastně taky myslím,nebo mám zakódováno si to myslet. Já se ve svém případě samozřejmě omlouvám, protože se jako lehká děva a promiskuitní člověk necítím :D. Za svůj život jsem měla počet sexuálních partnerů,že by se vešli na prsty jedné ruky. Moje vrstevnice mají na kontě kolikrát několik desítek. ( je mi 27) A bohužel se to dneska bere jako normální... I když bohužel...Já nesoudím. Ale souhlasím,že to s tím prvním,druhým rande asi nepůsobí zrovna nejlíp...
Jinak doufám,že žádnou patologií netrpím :D. Jen je to už strašně dlouho a snad je takový pocit i normální. Ono do doby než ochutnáš, nevíš oč přicházíš ;).

reagovat 6.6.2016 21:31 - Honza

Celkem mě zaráží,že sem...

No tak holku, kerá mi podrží hned na prvnim rande, já hledám víc jak dvacet let.

reagovat 9.6.2016 21:19 - Steve

No tak holku, kerá mi...

... taková je leda tak kurva, pokud ti to teda jako nevadí :-D

reagovat 10.6.2016 12:47 - 84545

... taková je leda tak...

Jemu to nevadí protože se řídí tím že kurva taky byla panna než se na to dala!

reagovat 8.7.2017 22:48 - Aralk

Já byl v nemocnici dvacet...

Tak to bud rad,ze jsi nebyl mesic na EEG Monitorizaci,jako ja.Tam bylo sest kamer v mistnoati :D ;)

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *