Dlouhé nehty

První příspěvky v diskuzi

reagovat 12.11.2003 01:24 - radek

Velmi se mi libí hodně dlouhé nehty,zajímalo by mě,jestli jsou výsadou jen určitého typu žen nebo jestli si je vyzkoušela pěstovat či nechat udělat většina dam,ať čistě z experimentu či z důvodu lovu.Dík Radek

reagovat 12.11.2003 09:08 - Lep

Nechci ti brat iluze, ale velmi dlouhe nehty si mohou dovolit jenom damy, ktere rukama nic moc nedelaji...

Pokud mas treba v praci psat svizne na pocitaci nebo proste delat jakekoliv cinnosti, ktere vyzaduji hbite prsty, tak to s dlouhyma nehtama dost dobre nejde...

Je mi jasne, ze se tu prihlasi spousta divek, ktere dlouhe nehty maji a budou tvrdit, jak se jim vsechno skvele dari...

Ale zkus se nekdy divat poradne na "dlouhonehtacku" v akci...
Ja mam cerstvou zkusenost se slecnou ze znackove drogerie, ktera se uz poctvrte snazila vylovit z regalu malinkou a uzounkou krabicku s ocnimi stiny... Proste ji v uchopeni male veci ty "drapy" prekazely...
Tak jsem ji to nakonec vytahla ja a ona uz to jenom tuzkou namarkovala na pokladne...

Ale nic proti slecnam s dlouhymi nehty - at si je maji, kdyz se jim to libi... :)))))

reagovat 12.11.2003 09:45 - Tereza

Ahoj, obcas mi nehty vice narostou, ale zacne mi to tak prekazet, ze je ostriham. Pro priklad treba zrovna ten zminovany pocitac. Pisu vsema deseti, ale s dlouhymi nehty je to des.

reagovat 12.11.2003 18:01 - ola

Tak to mas porad dobry, ja bych si je rada nechala narust, ale strasne se mi trepi, at jim jakekoliv vitaminy... takze je mam naprosto kratounke:(((

reagovat 13.11.2003 09:33 - Tereza

Olo, moje mama ji Dologran a nehty se ji prestaly lamat a trepit.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 29.8.2016 10:01 - John.Naillover

Tak co je dámy ? Léto pomalu končí tak kdy chcete ukazovat vaše nádherný nehtíky ?

reagovat 29.8.2016 20:56 - Peter Peterson

Moje řeč

reagovat 19.9.2016 17:29 - John.Naillover

Tak a léto je pryč, zase si budeme muset počkat 3/4 roku na pohled na krásné ženské nožky v sandálkách s nalakovanými nehtíky. Bohužel se mi zdá, že rok od roku je to horší a horší. Musíme doufat, že třeba zase vymyslí nějakou módu v nošení dlouých nehtů na rukou i na nohou. Teď už zbývá jenom přečkat zimu.

reagovat 10.11.2016 16:31 - kk

Ahojky holky,s dlouhými nehty se pracovat dá sama je mám a docela dlouhé a dělám úplně všechno mám velkou zahradu tak se v záhonech hrabu pořád a žádný problém . Jediný problém je že to vadí manželovi.

reagovat 13.11.2016 14:14 - John.Naillover

Tak to vidíte, no je tohle možné, my co jsme tady všichni na dlouhé nehty ulítlí máme doma klasiku a KK, která nosí dlouhé nehty, tak to zase manželovi vadí. To je ale nespravedlnost. Trošku nám můžeš přiblížit ty tvoje dlouhé nehty. Dneska jich je nepřeberné množství. Máš svoje nebo umělé, jak dlouhé, atd atd. My chceme vědět úplně všechno. Mě hlavně zajímá jestli je to tvoje srdeční záležitost nebo jen takový rozmar. Těšíme se na odpověď.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *