dívky a prsteny

První příspěvky v diskuzi

reagovat 22.10.2004 20:15 - Jaroslav

Rách bych se zeptal zde přítomných dívek a žen proč mají tolik v oblibě nošení prstenů. Některá je má skoro na každém prstu. A jak se pozná prsten, který symbolizuje svazek s přítelem (popř. "zasnoubení")?

reagovat 22.10.2004 21:37 - Johana

Zásnubní prsten je s bílým očkem. Může to ale být jakýkoliv, který holka dostane jakože zásnubní (už jsem se s tím setkala). Proč některá nosí tolik prstenů - se taky divím. Mě prsteny spíš překážejí, mám jich sama několik, ale nenosím, jen skutečně vyjímečně. Jako ve všem - je to individuelní. To je můj názor ahoj.

reagovat 22.10.2004 22:36 - Radka

Taky nemam v oblibe nosit prsteny a sperky vubec. Akorad to prekazi.

reagovat 23.10.2004 10:21 - Ivča

Nosím jen snubní a jeden jednoduchý prstýnek s kamínkem ke kterému mám vztah - dostala jsem ho od manžela, i když ne jako zásnubní. Prostě jen tak - z lásky. Se stejným kamínkem mám i náušnice a víc toho nenosím. Řetízky přímo nesnáším a vůbec být obalená zlatem vypovídá něco i o povrchnosti nitra majitele. Tedy chce říct - já na to mám, či podívejte jak jsem in apod. Je fakt, že podobně obalená děvčata vídám i ve stříbře a nechápu jak se lidé takhle mohou cítit dobře. Ale je to jen a jen jejich věc, absolutně neodsuzuji jejich počínání, jen prostě jsem jiná a jsem ráda.
P.S. A také existují lidé,(tedy to spíš ani lidmi nazvat nejde), kteří se specializují na utržení např. zlatých řetízků apod., které pak zpeněží a proč se tedy vědomě vystavovat tomuto nebezpečí. Vím o jedné paní, které se tohle stalo a ona při tom upadla a má následky z úrazu už na celý život.

reagovat 23.10.2004 10:32 - Jana:-)

pro Ivku : nosím 4 prstýnky na obou rukách dohromady, z toho jeden je snubní, mám náušnice, řetízek a náramek na ruce, myslím si že rozhodně povrchní nejsem a nedávám tím najevo , že na to mám ( kdyby to byla pravda:-)).
V ničem mi nevadí, zvykla jsem si na ně a když třeba uklízím a sundám je, tak jakmile jsem v klidu tak mi začnou chybět, a proč je nosím, všechny jsem dostala a mám k nim obrvztah. A proč je ještě nosím, ruce s vkusnými prstýnky ( ne přehnanými co do velikosti či množství)vypadají pěkně, pokud tedy jsou upravené i ruce, žádná špína za nehty a oprýskaný lak na nehtech, řetízek zkrášluje dekolt a náušnice hlavičku. jedinou mou výstředností je náramek na ruce,ale dostala jsem ho a vypadá také moc pěkně.
Ale musím dát za pravdu, pokud je na každém prstu prstýnek či více, na krku více řetězů ( ještě třeba do sebe smotaných, což není nemožné) tak se mi to také nelíbí..je to myslím jak s líčením, méně znamená více a podtrhne to tu osobu. Znám ale spoustu lidiček, kterým šperky nesluší, nebo jim vadí.. je to opravdu o osůbce jak to pojme..:-)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 19.4.2017 15:25 - zorka

ano i já t tak mám, prsteny...

i paní prodavačka se divila,ale já fakt nic nedělám, celekem si na něj dávám pozor, ale tenhle typ byl můj vysněný..a štve mě že budu muset koupit jiný,ale co nadělám.

reagovat 20.4.2017 15:10 - jasně

Ahojky, proč mají dívky v...

takže k Rýdlovi nechodit. Tos měla napsat hned, proč ty romány...

reagovat 28.6.2017 13:19 - sára

takže k Rýdlovi nechodit....

pokud je to reakce na zorku, tak ta píše, že měla prsten od brilasu a od nich prsten reklamovala, ne od Rýdla. Já od Rýdla zásnubní prsten mám, teď už dokonce i zásnubní. Prsteny nosím společně, zásnubní už mám dýl jak tři roky a prsten je jako nový. Je v něm zasazený briliant (ne moc velký, tak akorát). No a nikdy s ním nebyl žádný problém. Uchycení je vyřešené tak, že si o něj ani nic nezatrhávám - třeba svetr nebo punčochy, z toho jsem měla trošku obavy. Chce to prostě dobře vybírat.

reagovat 23.9.2017 07:11 - Ronan

Rách bych se zeptal zde...

no to je celkem zajínmavá otázka, já mám v plánu dnes požádat o ruku svou přítelkyni, mám pro ni tenhle luxusní kousek: https://www.prsteny.cz/zasnubni-prsten-model-love-041-3 s brilianty! Má moc ráda šperky a tak doufám, že dostane tento tak už jiné nosit nebude, alespoň ne na levé ruce. Jedeme si na ambiente a tam se to všechno odehraje ve velkýmstylu, romantická hudba, šampaňšké, které miluje a já, myslím že neodolatelná kombinace!

reagovat 21.11.2017 12:28 - Karel

Také se chystám požádat přítelkyni u ruku a mám pro ni tenhle nádherný prsten http://www.zlatnictvivymolovi.cz/brilianty/zasnubniprsteny-brilianty?product_id=1851 tak doufám,že se jí bude líbit.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *