dívky a prsteny

První příspěvky v diskuzi

reagovat 22.10.2004 20:15 - Jaroslav

Rách bych se zeptal zde přítomných dívek a žen proč mají tolik v oblibě nošení prstenů. Některá je má skoro na každém prstu. A jak se pozná prsten, který symbolizuje svazek s přítelem (popř. "zasnoubení")?

reagovat 22.10.2004 21:37 - Johana

Zásnubní prsten je s bílým očkem. Může to ale být jakýkoliv, který holka dostane jakože zásnubní (už jsem se s tím setkala). Proč některá nosí tolik prstenů - se taky divím. Mě prsteny spíš překážejí, mám jich sama několik, ale nenosím, jen skutečně vyjímečně. Jako ve všem - je to individuelní. To je můj názor ahoj.

reagovat 22.10.2004 22:36 - Radka

Taky nemam v oblibe nosit prsteny a sperky vubec. Akorad to prekazi.

reagovat 23.10.2004 10:21 - Ivča

Nosím jen snubní a jeden jednoduchý prstýnek s kamínkem ke kterému mám vztah - dostala jsem ho od manžela, i když ne jako zásnubní. Prostě jen tak - z lásky. Se stejným kamínkem mám i náušnice a víc toho nenosím. Řetízky přímo nesnáším a vůbec být obalená zlatem vypovídá něco i o povrchnosti nitra majitele. Tedy chce říct - já na to mám, či podívejte jak jsem in apod. Je fakt, že podobně obalená děvčata vídám i ve stříbře a nechápu jak se lidé takhle mohou cítit dobře. Ale je to jen a jen jejich věc, absolutně neodsuzuji jejich počínání, jen prostě jsem jiná a jsem ráda.
P.S. A také existují lidé,(tedy to spíš ani lidmi nazvat nejde), kteří se specializují na utržení např. zlatých řetízků apod., které pak zpeněží a proč se tedy vědomě vystavovat tomuto nebezpečí. Vím o jedné paní, které se tohle stalo a ona při tom upadla a má následky z úrazu už na celý život.

reagovat 23.10.2004 10:32 - Jana:-)

pro Ivku : nosím 4 prstýnky na obou rukách dohromady, z toho jeden je snubní, mám náušnice, řetízek a náramek na ruce, myslím si že rozhodně povrchní nejsem a nedávám tím najevo , že na to mám ( kdyby to byla pravda:-)).
V ničem mi nevadí, zvykla jsem si na ně a když třeba uklízím a sundám je, tak jakmile jsem v klidu tak mi začnou chybět, a proč je nosím, všechny jsem dostala a mám k nim obrvztah. A proč je ještě nosím, ruce s vkusnými prstýnky ( ne přehnanými co do velikosti či množství)vypadají pěkně, pokud tedy jsou upravené i ruce, žádná špína za nehty a oprýskaný lak na nehtech, řetízek zkrášluje dekolt a náušnice hlavičku. jedinou mou výstředností je náramek na ruce,ale dostala jsem ho a vypadá také moc pěkně.
Ale musím dát za pravdu, pokud je na každém prstu prstýnek či více, na krku více řetězů ( ještě třeba do sebe smotaných, což není nemožné) tak se mi to také nelíbí..je to myslím jak s líčením, méně znamená více a podtrhne to tu osobu. Znám ale spoustu lidiček, kterým šperky nesluší, nebo jim vadí.. je to opravdu o osůbce jak to pojme..:-)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 20.4.2017 15:10 - jasně

Ahojky, proč mají dívky v...

takže k Rýdlovi nechodit. Tos měla napsat hned, proč ty romány...

reagovat 28.6.2017 13:19 - sára

takže k Rýdlovi nechodit....

pokud je to reakce na zorku, tak ta píše, že měla prsten od brilasu a od nich prsten reklamovala, ne od Rýdla. Já od Rýdla zásnubní prsten mám, teď už dokonce i zásnubní. Prsteny nosím společně, zásnubní už mám dýl jak tři roky a prsten je jako nový. Je v něm zasazený briliant (ne moc velký, tak akorát). No a nikdy s ním nebyl žádný problém. Uchycení je vyřešené tak, že si o něj ani nic nezatrhávám - třeba svetr nebo punčochy, z toho jsem měla trošku obavy. Chce to prostě dobře vybírat.

reagovat 23.9.2017 07:11 - Ronan

Rách bych se zeptal zde...

no to je celkem zajínmavá otázka, já mám v plánu dnes požádat o ruku svou přítelkyni, mám pro ni tenhle luxusní kousek: https://www.prsteny.cz/zasnubni-prsten-model-love-041-3 s brilianty! Má moc ráda šperky a tak doufám, že dostane tento tak už jiné nosit nebude, alespoň ne na levé ruce. Jedeme si na ambiente a tam se to všechno odehraje ve velkýmstylu, romantická hudba, šampaňšké, které miluje a já, myslím že neodolatelná kombinace!

reagovat 21.11.2017 12:28 - Karel

Také se chystám požádat přítelkyni u ruku a mám pro ni tenhle nádherný prsten http://www.zlatnictvivymolovi.cz/brilianty/zasnubniprsteny-brilianty?product_id=1851 tak doufám,že se jí bude líbit.

reagovat 24.1.2018 18:06 - Katy

To podle mě souvisí s věkem a když z hromady prstenů na obou rukách žena nevyroste, je to nevkus a snaha posunout se alespoň pocitově do vyšší třídy. Stejě je to i s kabelkami. Já jsem ten první případ, s věkem to zkrátka přešlo a v tuto chvíli mám na levé zásnubák od Rýdla, na pravé stříbrný s jedním hranatým kamenem ze sady k přívěsku a naušnicím a kupodivu to stačí. Dřív jsem ale musela mít dva až tři na každé ruce. Přišlo mi, že když jich nemám moc, tak nejsem nikdo...směšné :-D

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *